Šta je najsmešnije ili najgluplje?

Evo i ja da podelim nesto:

Jedna zimska noc. Sami... Kod mene. Nikog nigde. Meni inace prvi put... Isprobavam vamo, isprobavam tamo. Nikako da ga zadrzim duze, stalno izlazi iz rupice... Rekoh: "ovo ne vredi, ajde ti vodi za pocetak..." :oops: Tada ona zauzme poziciju i pocne da skace po meni ko luda... Izubija mi sve testise... Posle sam 2 dana hodao cik-cak, a mooda su me bolela bar 3 dana... Sta ces kad je ona bila neiskusna u toj poziciji.

Mislila je da je ta poza cisto skakanje... Glupaca!
 
Od prijatelja iz inostranstva dobili smo spravu zvanu "klitoralni stimulator".
To izgleda ovako: gumeni prsten koji se navuče na pogodite šta, a sa jedne strane ima neku mekanu četkicu koja treba da stimuliše pogodite šta.
Reko da ne ispadnem seljak pred ženom, uzmem ja da provežbam to stavljanje da se ne izbrukam u datom trenutku.
Ali avaj, kako sam ga navukao istog časa je taj gumeni prsten pukao.
Oblio me ladan znoj, kako ću sad ženi da izađem na oči, tolko se radovala u napred.
Pokušavam da ga prlepim, ali ne ide.
Onda pogledam na kutiju a na njoj piše Made in China.
Kad sam rekao ženi ne beše joj pravo, samo je uzdahnula "eh baš sam sreće ku*ate"
p.s. sad naručili smo još jedan za broj veći.
 
apotekarkin_muz:
Od prijatelja iz inostranstva dobili smo spravu zvanu "klitoralni stimulator".
To izgleda ovako: gumeni prsten koji se navuče na pogodite šta, a sa jedne strane ima neku mekanu četkicu koja treba da stimuliše pogodite šta.
Reko da ne ispadnem seljak pred ženom, uzmem ja da provežbam to stavljanje da se ne izbrukam u datom trenutku.
Ali avaj, kako sam ga navukao istog časa je taj gumeni prsten pukao.
Oblio me ladan znoj, kako ću sad ženi da izađem na oči, tolko se radovala u napred.
Pokušavam da ga prlepim, ali ne ide.
Onda pogledam na kutiju a na njoj piše
Made in China.
Kad sam rekao ženi ne beše joj pravo, samo je uzdahnula "eh baš sam sreće ku*ate"
p.s. sad naručili smo još jedan za broj veći.

A kad sam se ja usudio da komentarišem cenu one elektronske sprave iz Amsterdama apatekarka me posula samo tako. Kvalitet na prvom mestu. Uzgred, mi lovci smo domišljatiji, pa koristimo zekin repić.
 
Sada sam se setila priče "Kako je apotekarkin muž prestao da vozi na crveno"
Beše neki 3. ili 4. dan al meni se prij*balo, ne vidim na oči. Uspavasmo decu, pogasismo svetla na naročito mračno, on nešto promrmlja"jel ti već prošla",AKCIJA! Napred, nazad, gore dole, udri , mazi, a kad upalismo lampu,KOJI JE TO PRIZOR BIO!!!
Kao da me je ubio kitom i počeo sa seckanjem u svrhu sakrivanja dokaza. Oboje smo se užasnuli, ali on definitivno više, i to je bio kraj divljanja u kritičnim danima...
 
apotekarka:
Sada sam se setila priče "Kako je apotekarkin muž prestao da vozi na crveno"
Beše neki 3. ili 4. dan al meni se prij*balo, ne vidim na oči. Uspavasmo decu, pogasismo svetla na naročito mračno, on nešto promrmlja"jel ti već prošla",AKCIJA! Napred, nazad, gore dole, udri , mazi, a kad upalismo lampu,KOJI JE TO PRIZOR BIO!!!
Kao da me je ubio kitom i počeo sa seckanjem u svrhu sakrivanja dokaza. Oboje smo se užasnuli, ali on definitivno više, i to je bio kraj divljanja u kritičnim danima...
Huh, steta... :lol:
Ne znam kako je kod drugih, ali ja sam u prosjeku najnapaljenija upravo kad je crveno... :roll:
 
Ja na moru, on dolazi kod mene posle vise od mesec dana razdvojenosti. U mojoj sobi ne mozemo, njegova jos nije spremna, odemo na plazu. Nakacimo se na one plovke od stiropora i onako napaljeni krenemo da radimo radnju... Treba malo vremena da se uhvati ravnoteza, ali je super. Medjutim, valjda samo trenutak pre nego sto cu svrsiti, on jauknu bolno i izgubi ritam tako da smo se oboje potopili. Uhvatio ga grc!
Nije nas mrzelo da otplivamo doobro parce, na deo obale gde nema nikog. Na zalost, bilo je stenovito, dole ko zna koliko jezeva, te smo 'ladno izasli na obalu i nastavili tamo gde smo stali. Odjednom se iznad nas nasao onaj camac za "panoramsko letenje" gde svi imaju dvoglede! Zastao je, ali sam mu nestrpljivo rekla: "Ma ko ih j... Ionako nas niko ne poznaje!"
Treba li da kazem da su se vrteli tu mnogo duze nego sto je uobicejeno?
 
Moja drugarica tek pocela da se zabavlja sa deckom...baba dosla pre nekog vremena da zivi sa njima...
Dogovorilo se drustvo za izlazak...mi se svi vec okupili...ona se tusira...a babi neprijatno...pa ne bi li opravdala unuku (u njeno vreme nije bilo normalno da se tusiras, ako nisi bolestan, vasljiv ili sugav...kupanje jednom nedeljno, vise nego dovoljno) te ti lepo pridje do "buduceg zeta" i zapocne razgovor: Sace ona...ne fali njoj nista znas...samo se mnogo OSECA....:lol: :lol: :lol:.
Hehehe.....ma nismo je zezali uopste :twisted:
 
kojote:
...sto se lozim na apotekarku(i to ohoho)...
...to sto apotekarkin_muz-sad zna za to...
...e to je vec...(nije smesno)...

Pa i ja se ložim na apotekarku.

A jel znate onu legendarnu foru kad tip stoji sa svojim ortacima na cosku i gluvari?
Onda ulicom prodje njegova bivša devojka neprimetivši ga.
On se požali ortacima, "vidi qrve neće ni da se javi, a kad sam je yebo..."
Ona se tada okrenu i reče "Ko me kako yebe tako mu se i javljam"
 
apotekarkin_muz:
kojote:
...sto se lozim na apotekarku(i to ohoho)...
...to sto apotekarkin_muz-sad zna za to...
...e to je vec...(nije smesno)...

Pa i ja se ložim na apotekarku.

A jel znate onu legendarnu foru kad tip stoji sa svojim ortacima na cosku i gluvari?
Onda ulicom prodje njegova bivša devojka neprimetivši ga.
On se požali ortacima, "vidi qrve neće ni da se javi, a kad sam je yebo..."
Ona se tada okrenu i reče "Ko me kako yebe tako mu se i javljam"

...JA TE NISTA NE RAZUMEM-AL'DA TI JE ZENICA STRAVA...E,JEST' BOGA MI I...OPET NISTA NE RAZUMEM.
p.s.pitaj Miljka-on zna!
 

Back
Top