Šta čitate?

Volim da chitam knjige, ali stvaaarno ne znam koju opciju da izaberem. Teen romani? Blah... muka mi je od njih... Komedije? same thing... Horori? moze da prodje... Krimici? jah... smaraju me... Klasika? Hmmm.... mislim da je pomalo nejasno definisano [8 Nauchne knjige? ummmm... ne...

Trenutno chitam ''Sofijin svet''. Odlichna knjiga. Mnogo volim ''Malog princa'' i ''Demijana''... volim da chitam i poeziju i dramu.. Shekspira obozavam, kao i Sofokla... Necu glasati.... razlog: nejasna anketa... [x
 
Pa najvise volim da citam Hemingveja a trenutno citam takodje njegov roman "Sunce se ponovo radja" i mogu da kazem da je knjiga odlicna i preporucio bih svima koji zele i vole(kojih ima veoma malo) da procitaju.
Peace :-D
 
Danas sam zavrshila sa Seobama...to je shto se tiche shkolskog programa...Inache,obozavam da chitam...nisam posebno vezana ni za jedan zanr niti epohu...Knjige cenim po njihovoj vrednosti,sadrzini...Ona kojoj se uvek vracam je Spletkarenje sa spostvenom dushom-marija jovanovic...trenutno je po 12 put chitam...i uvek me odushevi na neki skroz drugachiji nachin...
 

Back
Top