Šta čitate?

joj, sad me avet podseti:
ide crnogorac sa devojkom i prelaze preko nekog mosta, kaze on
-vidis ovaj most? e, odavde se bacila jedna djevojka zbog mene
-joooj, pa je l' iz depresije ili iz ocaja?
-ma, jok, jadna iz niksica
:lol:
 
evo moram josh jedan.
kad vecj od ove teme necje nishta biti :(

prichaju francuz, italijan i mujo o tome kako izludjuju svoje zhene.
dodje francuz: "ja moju Mishel lizhem po vratu pa preko bradavica i stomaka dodjem do dole ona poludi."
onda italijan: "ja moju Adrianu lepo od stopala pa masiram pa preko nogu kad dodjem do sredine ona poludi."
i na kraju mujo: "ja moju Fatu naguzim i udri."
a ova dvojica se zachude.... "pa kako je izludish???"
"kad obrishem **** o zavesu" :P
 
E ja sam glaso ono Nauchne knjige shta to bilo znachi SF kao Terry Prachet , Autostoperski vodic kroz galaksiju sad sam kod 3 knjige negde na pola... Hmmm Svet Kompjutera... itd itd.... lepo je shto toliko ljudi chita :) to mi se bvash svidja poslebno van lektire inache ja volem da chitam al sam slabo chitao lektiru ako me ne interesuje :P ipak ne volim toliko da chitam da bih bio mazohista a za Avet se stvarno vidi da ne chita... bitje on zanimljiv Dziber jednog dana :D
 
decko88:
Pet prijatelja sam citao ali to je davno bilo. Sve sam procitao, nekih 20 knjiga mozda.
jaaaaaao, ne mogu da verujem! mislila sam da sam samo ja to citala! onu "5 prijatelja u lovu na dragulje" sam napamet znala i i dalje sam je nosila na svako putovanje i nanovo citala..
glasala sam za klasike, jer sam jedna od retkih (barem koliko sam ja primetila u svojoj okolini) koja je volela anu karenjinu, na letnjem raspustu citala ponizene i uvredjene i tako to...nemam nista protiv komicnih knjiga tipa..ma sve od kreativnog centra, ali stvaaarno ne volim te krimice, agata kristi i to..probala sam da citam ali ne, ne ide. i harry potter eng. verzija su super knjige
btw dobra tema
 

Back
Top