Šta čitate?

citam trenutno najlepse putopise milosa crnjanskog, morfijum mihaila bulgakova, danteov pakao, petrarkinog kanconijera i harun i more prica od salamana rushdija.
a da, i lolitu (nabokov).
zatrpana sam knjigama a nikako neku od njih da zavrsim
 
Ja trenutno citam `ostavljeni`Vec se dugo nalazi na njurojk tajmsovoj listi bestselera,a ima 8 ili 9 dela.To je sf roman,ali je fenomenalan
A inace omiljene knjige su mi Angus,Tange i druga dva dela,
Kupoholicarka,sva tri dela
Hari Poter,samo sam procitala 5 od 6
Tajni Dnevnik Adrijana Mola,isto sam sve procitala!
 
ja sam ga skoro citala....i ponovo sam se odusevila.A moja drugarica cita Sidni Sheldona......Mislim,to stvarno ne mogu da smislim.Krv,ubistva,misterije...........Uh,sva se najezim

Nego,da li je neko citao `Decko iz Susedstva` i `Sestre po farmerkama`???
 
omiljeni komplet mi je HAJDUk....obozavam hajduk u beogradu, to je prva knjiga koju sam procitala iz kompleta, pa valjda i tyo ima uticaj....isto tako, mnogo mi se svidj Hajduk s druge strane, kada je on profesor i ima svoje ucenike koji su isti kao sto je on imao nekad ekipu u skoli.....bas lepoa knjizica.....i Hajduk protiv vetrenjaca i .....ma, sve!
znam da sam procitala i da mi se svidela Kopao sam dubok zdenac, ali ne mogu da otkacim o cemu se radi...moze neko da me podseti samo, seticu se??? :? :(
 
Kupoholicarka,sva tri dela
A jesi citala 'umes li da cuvas tajnu' od iste spisateljice? Isto je na foru kupoholicarke samo druga junakinja. A ima i 'kupoholicarka i sestra' ali samo na engl. za sad. Jedva cekam da je imam!
Ja imam Zauvek.....pa ni meni nije nesto.Ali mi se svidja `Boze,da li si tu?Ja sam,Margaret`Od te iste knjizevnice!
Mene je zauvek zesce smorilo, za razliku od 'boze da li si tu...'.
E danas sam kupila agatinu knjigu i sva sam happy :)
 

Back
Top