Шта ћете са шенгенском визом.

А у којој речи или реченици сам ја овде против било какве слободе?
Америка има 13 милиона сиротиње. На који број становника?. СРБИЈА ИМА 80% СИРОТИЊЕ.

E moj Macor....Velika je to tema....

NEMA Srbija jos sirotinje.

Ti treba da vidis sirotinju u drugim delovima sveta: u Juznoj Americi, Indiji...a SVE KAPITALISTICKE ZEMLJE...

Kako u Indiji, u budistickom hramu, svaki dan sa patosa jede 10.000 ljudi...Gore im bacaju hranu nego mi svinjama...

Ili da vide kako u Juznoj Americi zive u kucama od kartona i CELOG ZIVOTA ni ne probaju meso!

TO je sirotinja!

Srbi su jos bogati, ali to ne znaju.

Tek CE BITI siromasni!
 
E moj Macor....Velika je to tema....

NEMA Srbija jos sirotinje.

Ti treba da vidis sirotinju u drugim delovima sveta: u Juznoj Americi, Indiji...a SVE KAPITALISTICKE ZEMLJE...

Kako u Indiji, u budistickom hramu, svaki dan sa patosa jede 10.000 ljudi...Gore im bacaju hranu nego mi svinjama...

Ili da vide kako u Juznoj Americi zive u kucama od kartona i CELOG ZIVOTA ni ne probaju meso!

TO je sirotinja!

Srbi su jos bogati, ali to ne znaju.

Tek CE BITI siromasni!

ПА ОНДА ЈЕ БОЉЕ, ДА ОСТАНЕМО У ОВОМ СРПСКОМ ЗАТВОРУ.:dash:
 
Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?
:whistling:

:super:

Ја свакако путујем у земље где и до сада није требала..тако што се тиче мене...нема неких промена..

Али ко зна за неких 50 година када нас приме у ЕУ можда се променим...


:hahaha:
 
Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?
:whistling:
За дестинације где планирам да путујем не треба ми шенген. То су пре свега Црна Гора и Русија...
 
Pazi da ti u Rusiji na ulici ne izvade unutrasnje organe!! :eek:
А јел ? Јеси ли ти онај Дроид и Дроид два, што час воли Чеду, час десничаре, час се клања Јеврејима а после каже како не ваљају...нешто ми је ту сумњиво код тебе...:think:
 
А јел ? Јеси ли ти онај Дроид и Дроид два, што час воли Чеду, час десничаре, час се клања Јеврејима а после каже како не ваљају...нешто ми је ту сумњиво код тебе...:think:

Sumnjivo je kada neko pozeli da ide u jadnu Rusiju, a ne zanima ga poseta Becu recimo :mrgreen: To je teski poremecaj. Cu u Rusiju... al idi kada budes mogao, idi malo ka jugoistoku i istoku rusije. :hahaha:
 
Sumnjivo je kada neko pozeli da ide u jadnu Rusiju, a ne zanima ga poseta Becu recimo :mrgreen: To je teski poremecaj. Cu u Rusiju... al idi kada budes mogao, idi malo ka jugoistoku i istoku rusije. :hahaha:
Имам у Бечу рођаке, који су одавде али су тамо на привременом раду али не верујем да ћу ићи тамо. Оно мало слободног времена би пре провео у Руској Федерацији...
 

Back
Top