Шта ћете са шенгенском визом.

Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?
:whistling:

MACAK, a reci ti meni sta fali coveku kada je u - zatvoru?

Nista mu ne fali: ima tri puta dnevno da jede, ima krevat gde da spava, ima drustva, radi...Sve je ok, ali...

IPAK JE U ZATVORU!
 
Posao ne, ali ne ide se tamo samo zarad posla...mada mozda i to.

Пицика.
Јако добро знам зашто неко негде путује, чак је део обрађен у претходним текстовима.
Само нико да ми објасни СА КОЈИМ ПАРАМА?
Сетите се кад је скидан ЕМБАРКО са наше државе, прво је скинут онај за авионски саобраћај..
ПИТАМ ВАС СВЕ НА ОВОМ ФОРУМУ,
КОЛИКО ЈЕ НАС ОД ТАДА ЛЕТЕЛО АВИОНОМ, ШТО У ДРЖАВИ, ШТО У ИНОСТРАНСТВУ?:dash:
 
MACAK, a reci ti meni sta fali coveku kada je u - zatvoru?

Nista mu ne fali: ima tri puta dnevno da jede, ima krevat gde da spava, ima drustva, radi...Sve je ok, ali...

IPAK JE U ZATVORU!

Neki ne bi iz inata nigde ni otisli.Ebo ti sto foo fighters svira u Italiji.Sto bi iso da vidim Da Vincija kad imam slike u casopisu.Bolje ovde da idem na Svetlanu.R. i da gledam pink i B92.
To je taj rad.
 
MACAK, a reci ti meni sta fali coveku kada je u - zatvoru?

Nista mu ne fali: ima tri puta dnevno da jede, ima krevat gde da spava, ima drustva, radi...Sve je ok, ali...

IPAK JE U ZATVORU!

Мислим да се нисмо у потпуности разумели.
ЈА НИСАМ ПРОТИВ ШЕНГЕНА. НАПРОТИВ. ЧАК МИСЛИМ ДА ЋУ БИТИ ЈЕДАН ОД ПРВИХ КОЈИ ЋЕ ОТПУТОВАТИ ПРЕКО, АЛИ ТУРИСТИЧКИ.
Сигурно нисам за изолацију било којег типа. али морате схватити да већина грађана Србије, нема основне услове за живот а не за путовање по беломе свету.
А сад ти мени одговори.
ако ти поклоним плац на месецу, како ћеш отићи тамо?

То је бит целе ствари;)
 
Мислим да се нисмо у потпуности разумели.
ЈА НИСАМ ПРОТИВ ШЕНГЕНА. НАПРОТИВ. ЧАК МИСЛИМ ДА ЋУ БИТИ ЈЕДАН ОД ПРВИХ КОЈИ ЋЕ ОТПУТОВАТИ ПРЕКО, АЛИ ТУРИСТИЧКИ.
Сигурно нисам за изолацију било којег типа. али морате схватити да већина грађана Србије, нема основне услове за живот а не за путовање по беломе свету.
А сад ти мени одговори.
ако ти поклоним плац на месецу, како ћеш отићи тамо?

То је бит целе ствари;)

:rtfm::worth::dash: ponavljam ,da se utvrdi gradivo !:gace:
 
Јадан је онај коме се живот свео на ВИЗУ :mrgreen:

Одиста га сажаљевам :mrgreen: ВИЗИОНАР :rotf:

Vizionari bez vizije:zper:
Oni koji ne umeju da pronadju sopstveni put i da se na njemu uzdaju jedino u sebe. Nikakva shengenska viza tu nece pomoci. Prvo, narod je u vecini previse ojadjen i siromasan, nekima pod stare dane- okasnio voz..

Svi oni koji ne svhate da se pravo bogatstvo nalazi u njima samima a ne oko njih (i nas)bice siromasi gde god da se nadju. Siromastvo duha je najvece siromastvo. Ne bezi se od problema vec oni (pametnima) sluze da im pomognu da napreduju tu gde jesu, i da to jeste moc, a nema vece moci nego gospodariti sobom.

Mera naseg postojanja nije ni sat ni dan ni godina, vec nesto sasvim drugo.
Meni je zivot u Srbiji podario mnogo i nedaca i blagodeti, ali ziveti ovde a uspeti spoznati srecu sto se zivi upravo ovde - veci je dar od svake vize.

Zato i ja "svoju vizu" kacim macku o rep s nadom da ce izdrzati:lol:
 
Мислим да се нисмо у потпуности разумели.
ЈА НИСАМ ПРОТИВ ШЕНГЕНА. НАПРОТИВ. ЧАК МИСЛИМ ДА ЋУ БИТИ ЈЕДАН ОД ПРВИХ КОЈИ ЋЕ ОТПУТОВАТИ ПРЕКО, АЛИ ТУРИСТИЧКИ.
Сигурно нисам за изолацију било којег типа. али морате схватити да већина грађана Србије, нема основне услове за живот а не за путовање по беломе свету.
А сад ти мени одговори.
ако ти поклоним плац на месецу, како ћеш отићи тамо?

То је бит целе ствари;)

Macor, ni u jednoj drzavi SVI nemaju uslove da putuju u inostranstvo.

Amerika ima 13 miliona siromaha.

Ni ne treba svi da putuju napolje.

Ali, treba da budemo SLOBODNI, pa da mozemo kada nam mogucnosti dozvole.
 
Мислим да се нисмо у потпуности разумели.
ЈА НИСАМ ПРОТИВ ШЕНГЕНА. НАПРОТИВ. ЧАК МИСЛИМ ДА ЋУ БИТИ ЈЕДАН ОД ПРВИХ КОЈИ ЋЕ ОТПУТОВАТИ ПРЕКО, АЛИ ТУРИСТИЧКИ.
Сигурно нисам за изолацију било којег типа. али морате схватити да већина грађана Србије, нема основне услове за живот а не за путовање по беломе свету.
А сад ти мени одговори.
ако ти поклоним плац на месецу, како ћеш отићи тамо?

То је бит целе ствари;)
E bre Mačak ... Pa u zemlji Srbiji se ne govori o novcu - sirotinje raje. Kad se novac spominje onda su u pitanju tajkuni, političari, kriminalci :worth::hahaha:
Koga još boli uvo za gologuziju ?
 
Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?:whistling:

Sa šengenskom vizom, valjda od nove godine, neću ništa ' ide u smeće jer neće biti viza:lol: Može da se otegne i do proleća, nije problem, što se mene tiče.

Putovaću gde mi se hoće i u zavisnosti od toga koliko novca mogu da potrošim. Ali neću gubiti vreme na vadjenje potvrda i čekanje ispred ambasade.
Korisna stvar za svakog kome treba. Kome ne treba - ne znam što se buni:lol:
 
Macor, ni u jednoj drzavi SVI nemaju uslove da putuju u inostranstvo.

Amerika ima 13 miliona siromaha.

Ni ne treba svi da putuju napolje.

Ali, treba da budemo SLOBODNI, pa da mozemo kada nam mogucnosti dozvole.

А у којој речи или реченици сам ја овде против било какве слободе?
Америка има 13 милиона сиротиње. На који број становника?. СРБИЈА ИМА 80% СИРОТИЊЕ.
 

Back
Top