ШТА ЋЕ НАМА ОВАКАВ ПРЕДСЕДНИК?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj kakav mentol... :rotf: :rotf:

Nego registra reci mi iz kog je konteksta izvuceno, kada je odmah posle pitanja prvo to rekao.

Pa očigledno je da u međuvremenu nešto fali. Na pitanje novinara: "A ponos...."?, Tadić odgovara da na nešto nije ponosan, ne znamo na šta.

Ma, uostalom, šta ja njega branim od vas, ja za njega čak nisam ni glasala u prvom krugu (u drugom jesam, nisam valjda poludela pa da glasam za Nikolića), boli me briga, samo mi je jasno da je rečenica izvučena iz konteksta i stavljena u neki drugi kontekst. Čak ni Tadić ne može da bude toliki tantus pa da kaže da nije ponosan što je predsednik Srbije. Čak ni on.

Ali, pošto vama ne treba mnogo da biste bili srećni, gledajte ovu fotomontažu i budite srećni.
 
Pa očigledno je da u međuvremenu nešto fali. Na pitanje novinara: "A ponos...."?, Tadić odgovara da na nešto nije ponosan, ne znamo na šta.

Ma, uostalom, šta ja njega branim od vas, ja za njega čak nisam ni glasala u prvom krugu (u drugom jesam, nisam valjda poludela pa da glasam za Nikolića), boli me briga, samo mi je jasno da je rečenica izvučena iz konteksta i stavljena u neki drugi kontekst. Čak ni Tadić ne može da bude toliki tantus pa da kaže da nije ponosan što je predsednik Srbije. Čak ni on.

Ali, pošto vama ne treba mnogo da biste bili srećni, gledajte ovu fotomontažu i budite srećni.

"...Registra hvala ti zarez što me braniš uzvičnik ja sam vrlo ponosan zarez što postoje ljudi koji razumeju suštinu mog demokrk... demokret... demokratsktk... de-mo-krat-skog rada tačka..."

(Borat Tadić u predsedničkom TV duelu čita svoju repliku na Registrin govor) ;)

Meni je naš predsednik baš simpatičan i ja sve ovo doživljavam kao veliku šalu, jer znam da ga i vi drugi obožavate. Jedino, pre njegovih javnih nastupa treba da ide sledeći ekran... http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Southpark_disclaimer.png
 
Jasno je kao dan šta je hteo da kaže. A to što vi to tumačite tako tipično radikalski, drugim rečima - prizemno, nije njegov problem. Pre će biti da je vaš problem što ne razumete govor školovanog čoveka. Ali zato odlično razumete Velimira Ilića. Psovke i pretnje vam nekako ušle u vokabular, pa vam je teško da razumete rečenicu u kojoj ih nema. :roll:

Samo da pokušam da objasnim: očigledno je da je ovo delić intervjua, iz koga se nešto zaključuje na osnovu dve-tri rečenice. Apsolutno je jasno da Tadić nije izgovorio rečenicu: "Ja nisam ponosan što sam predsednik Srbije", već da nešto u ovom delu intervjua fali. To i čovek sa ograničenim mentalnim kapacitetima može da vidi i čuje. Ali, radikali, očigledno - ne. Ne verujem da su baš toliko ograničenih mentalnih sposobnosti, pre mislim da su jednostavno zli. Zašto? To nek oni vide sa sobom.
To bi bilo to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top