Šta bi Srbija uradila sa Kosovom i Šiptarima kada bi se ugledala na Hrvatsku... :-)

adem_ks:
ja sam uvek za to, a to sto me cesto niko nista ne pita, to je....
.
mrzi me da ulazim u detalje kakvo je stanje bilo na kosovu, recimo od polovine 1997
kod nas otprilike: svrsenom poslu ne treba nalaziti mane

znam ja kakvo je stanje bilo na Kosovu , recimo od polovine 1997.godine kod nas .
otprilike - da bi bio savršen, posao bi trebao biti makar završen,
zato - mani se ćorava posla :)
 
SANDRINAbg:
Ma u svoje..."raskinula" sam s Ademom... :lol: :lol: :lol:

Kak'om obradom se njih dvoje-troje bave, to je već njihova "muka", al' ovde odavno prepoznata...To što se mi/ja pravimo k'o da ne znamo se ne računa... :lol: :lol: :lol:

čekaj, hoćeš da kažeš da si mu rekla - Kosovo ošt zemra es Srbija, da si podigla tri prsta,
a on i dalje ne kapira da ti se dopada,
je l si sigurna da nije on malo glup, a :confused:
 
mali.adadjo.:
čekaj, hoćeš da kažeš da si mu rekla - Kosovo ošt zemra es Srbija, da si podigla tri prsta,
a on i dalje ne kapira da ti se dopada,
je l si sigurna da nije on malo glup, a :confused:

Ma da... :cry:

i na sve to on o'ma pozv'o onu nokširku svoju drugar'cu... :cry:

A jesam dobro uradila, aaa? da nisam nešto pobrkala ququ lele..? :shock:
 
mali.adadjo.:
ma ne brini, nije do tebe, uradila si sve kako treba :D

A jel' si sigurna..? :lol: :lol: :lol: ...mis'im, šta bi srbija sve uradila sa šiptarima da je hrvatska..? :cry:
:lol: :lol: :lol:

a i nokširka morala da prestane sa dijetom i Jopet se prežderava i još je gora i histeričnija i isfrustriranija...uuuu, 'ebo te da smo mi samo jedan dan na mestu Hrvata, cccc :mad: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
A jel' si sigurna..? :lol: :lol: :lol: ...mis'im, šta bi srbija sve uradila sa šiptarima da je hrvatska..? :cry:
:lol: :lol: :lol:

a i nokširka morala da prestane sa dijetom i Jopet se prežderava i još je gora i histeričnija i isfrustriranija...uuuu, 'ebo te da smo mi samo jedan dan na mestu Hrvata, cccc :mad: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ma jok bre, to je razlika između njih i nas, mi se ne bavimo genocidom i sl.
pa vidi lako možeš da budeš na mestu Hrvata svaki dan ako želiš, znaš način.
a što se šiptara tiče, njima nema "ljeka" :lol: ,
možda je jedino Leka Ranković to mogao da reši :wink:
 
mali.adadjo.:
ma jok bre, to je razlika između njih i nas, mi se ne bavimo genocidom i sl.
pa vidi lako možeš da budeš na mestu Hrvata svaki dan ako želiš, znaš način.
a što se šiptara tiče, njima nema "ljeka" :lol: ,
možda je jedino Leka Ranković to mogao da reši :wink:


Odgovor na tvoje pitanje je što bi uradila bilo koja balkanska zemlja da ima problema sa Albancima????

Jel trebam da odgovorim na ovo pitanje???? 8)
 
Ninjarijeka:
Odgovor na direktno pitanje bi ja postavio Amerima koji zagovaraju odcepljenje !!

Dakle pitanje bi bilo :Draga braćo ameri šta bi ste vi uradili da vam se država New York odcjepi!!

Mislim da bi odgovor bio suvišan!!!!

vidi...vidi Nindzoslava večeras, al' je pametan...šta to treba da znači??? :shock: :shock: :shock:

Inače, slažem se...p' da i' priupitamo?? :lol: :lol: :lol:
 
ZG_city:
vi vec jeste albance protjerali s kosova tj. izvrsili ste etnicko coscenje pa vas je nato istjerao sa kosova, a zanemarujes jednu malu cinjenicu, a to je da su srbi pocinili genocid i etnicko ciscenje na svim prostorima koje su okupirali u HR i BIH boreci se protiv ''ustasa'' i ''ustaskog vodstva'' u HR i protiv ''turaka'' u BIH. Samo sta su te ''ustase'' legalno izabrane na demokratskom izborima, ali to je druga prica. Taj model propagande je samo kloniran u kosovskom slucaju gdje su albanci prikazani kao turci koji prijete europi isto kao sto su hrvati bili prikazivani kao fasisti kojima je jedini cilj klat srbe. A sto se oluje tice ja mislim da su ti srbi pobjegli zbog straha od osvete zbog onoga sta su radili hrvatima i hrvatskoj 5 godina, a to ''etnicko ciscenje'' srba iz ''krajne'' je organizirala srpska vlast u ''krajni''. A sto se tice razbojstava POSLJE oluje samo cu navest cinjenicu da je u HR zbog razbojstava NAKON oluje sudski procesuirano oko 3400 osoba i nije ubijeno 2000 staraca niti blizu 2000. I samo jos jedna stvar, nisu hrvati ratovali po srbiji, nisu hrvati rusili Novi sad, nisu hrvati rusili, ubijali, pljackali po srbiji nego su to radili pobunjeni srbi u hrvatskoj i srbi iz srbije uz OBILATU pomoc i podrsku JNA u tadasnje jugoslavije sa milosevicem na celu (koji je bio mozak svega)!!!!!!!!!!!
A ja mislim da si ti mnogo toga cuo na Hrvatskoj dravnoj za vreme i posle rata. JEste, nesto sto si rekao je tacno, ali postoji i druga strana. Ne ova mrznja koju propoveda Seljana iz sanatorijuma, ali neka umerena sa ove strane. Jeste, mi smo izvrsili etnicko ciscenje Albanaca sa Kosova i kada je nas NATO isterao vratilo se vise Albanaca nego sto ih je bilo pre. Sto naravno ne opravdava postupke Slobe.

A u oluji je bilo mnogo zlocina nas ne-Hrvatskim stanovnistvo. Za vreme Oluje znaci. Navavno da je tako bilo kada se danas zna da je upravo Tudjman naredio etnicko ciscenje i dozvolio ubistva i silovanja.

JA bih rekao da je istina negde u sredini izmedju umerenih Srba i Hrvata. Naravno Seljana se tu ne moze racunati posto posto je ona jedan tezak extrem, ono Hitlerova omladina ;)
 
mali.adadjo.:
ma jok bre, to je razlika između njih i nas, mi se ne bavimo genocidom i sl.
pa vidi lako možeš da budeš na mestu Hrvata svaki dan ako želiš, znaš način.
a što se šiptara tiče, njima nema "ljeka" :lol: ,
možda je jedino Leka Ranković to mogao da reši :wink:

eh stari dobri Ljeka...šteta što mu sinovi nisu pošli njegovim stopama, a i unuka mu baš bezveze... :lol: :lol: :lol:

Vi'š ti ovu nokširku š'o se razmahala, ccc...čula sam i ja od nekih drugarica koje su držale dijete, da je glad strašna stvar... :oops: :lol: :lol: :lol:
 
Ha-Nocri:
A ja mislim da si ti mnogo toga cuo na Hrvatskoj dravnoj za vreme i posle rata. p;)

ja sam za razliku od debele vecine ljudi koju su na ovom forumu svojim ocima vidio rat i razaranje. Ovi pametnjakovici sta me uce povjesti nisu nikad iz srbije izasli pa me i ne cudi njihovo razmisljanje jer nisu nista vidjeli, sve sta znaju je ono sta im se servira. Nemam namjeru iznosit tragediju svoje obitelji na forumu, ali znam sta je bilo i znam ko j epoceo rat i s kojim ciljem! pozdrav
 
SANDRINAbg:
eh stari dobri Ljeka...šteta što mu sinovi nisu pošli njegovim stopama, a i unuka mu baš bezveze... :lol: :lol: :lol:

Vi'š ti ovu nokširku š'o se razmahala, ccc...čula sam i ja od nekih drugarica koje su držale dijete, da je glad strašna stvar... :oops: :lol: :lol: :lol:

a to je ona :shock:
pa i nije neka :roll:
a da je pozovemo na trening, treba samo jako da otvori usta :lol:
basketboll..I love this game :wink:
 
ZG_city:
ja sam za razliku od debele vecine ljudi koju su na ovom forumu svojim ocima vidio rat i razaranje. Ovi pametnjakovici sta me uce povjesti nisu nikad iz srbije izasli pa me i ne cudi njihovo razmisljanje jer nisu nista vidjeli, sve sta znaju je ono sta im se servira. Nemam namjeru iznosit tragediju svoje obitelji na forumu, ali znam sta je bilo i znam ko j epoceo rat i s kojim ciljem! pozdrav
Ja te razumem i znam ko je poceo rat i ko je u svojim rukama imao JNA i na cijoj se teritoriji ratovalo. Strasno je osetiti rat na svojoj kozi. To niti jedan cove/zena ne zasluzuje i meni je jako zao sto je Milosevic bio toliki moron, zao covek. Ali je on i posle smrti nastavio da zivi u glavama klonova, pacenika koji su zaslepljeni mrznjom. Jeste, u ime nas je napravljan najveci zlocin u Evropi posle drugog svetskog rata. Jeste, Sloba je hteo veliku Srbiju, a na kraju dobio sipak.

Ja sve to znam. Ali takodje znam da Tudjmana nije puno zabolelo stradanje njegovog naroda vec je samo gledao kako to da iskoristi. I samo kazem da je Oluja bila puna zlocina. I ne pricam o ideji Oluje. Tu ideju su unistila ubistva, silovanja i spaljene kuce. Tako da je na kraju to ispao zlocinacki poduhvat...

Al jos jednom, Sloba jeste bio najveci zlikovac bivse Yuge. Prvo prema drugima, a onda i nad nama u Srbiji.
 

Back
Top