Šta bi Srbija uradila sa Kosovom i Šiptarima kada bi se ugledala na Hrvatsku... :-)

e Ademe Ademe , ne kazem da nije i toga bilo i to je za svaku osudu, ali prema mojim saznanjima puno kuća je i nato unistio ili ostetio, a vi ste to posle sve pripisali srpskoj vojsci....

uostalom opet dolazimo do prvog pitanja, šta je uzrokovalo sukobe? pa uzrokovalo je formiranje terorističke UCK i njihove akcije i napadi kako na policiju i vosjku tako i na srbe civile, a boga mi čak i na neke albance koji su se na primer družili sa srbima i/ili nisu podržavali delovanej uck.

postoje svedocenja proteranih srba sa kosova gde kazu da su im njihovi dugogodisnji prijatelji albanci govorili da vise ne smeju sa njima da se vidjaju i da dolaze, jer ce ih ubiti uck itd.
 
ilkebgd:
e Ademe Ademe , ne kazem da nije i toga bilo i to je za svaku osudu, ali prema mojim saznanjima puno kuća je i nato unistio ili ostetio, a vi ste to posle sve pripisali srpskoj vojsci....

uostalom opet dolazimo do prvog pitanja, šta je uzrokovalo sukobe? pa uzrokovalo je formiranje terorističke UCK i njihove akcije i napadi kako na policiju i vosjku tako i na srbe civile, a boga mi čak i na neke albance koji su se na primer družili sa srbima i/ili nisu podržavali delovanej uck.

postoje svedocenja proteranih srba sa kosova gde kazu da su im njihovi dugogodisnji prijatelji albanci govorili da vise ne smeju sa njima da se vidjaju i da dolaze, jer ce ih ubiti uck itd.

Da i ovo je opšte poznato...interesuje me ko će pokušati ove istine da pobije..???
 
klikk:
tebi sam vec rekao da se trebas sramit zbog ovakvih izjava. :roll:
aj sad u ćosak i kleci na kukuruzu :!:
Čega da se srami? Istine?
Na hrvatskoj televiziji non-stop propagiraju mržnju prema Srbima. Hrvatska vojska je u Bljesku i Oluji izvršila genocid i etničko čišćenje. I ko tu treba da se srami? Hrvatska država i svi Hrvati koji nasedajući na antisrpsku propagandu mrze Srbe, ili Srbi koji upravo pričaju o negativnim pojavama u Hrvatskoj?
 
rdeki:
Čega da se srami? Istine?
Na hrvatskoj televiziji non-stop propagiraju mržnju prema Srbima. Hrvatska vojska je u Bljesku i Oluji izvršila genocid i etničko čišćenje. I ko tu treba da se srami? Hrvatska država i svi Hrvati koji nasedajući na antisrpsku propagandu mrze Srbe, ili Srbi koji upravo pričaju o negativnim pojavama u Hrvatskoj?

Ma tokyio se malo zaigr'o...pusti ga... :lol: :lol: :lol:

A bio obeć'o sa sve drugar'cama da više neće dolaziti na ovaj podforum... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
rdeki:
Slepac???
Mislim da samo paranoični ljudi vide mržnju prema drugim narodima.

Ako neko upozorava na pojavu ljudi koji svojim postovima šire mržnju prema Srbima, dotične ljude naziva pogrdnim imenima, gde ti tu vidiš pozivanje na mržnju prema narodima???

Ne trudi se Deki...nema svhe...vidiš da sam ih i sama stavila na ignore...i njega - tokya i nokširku...leče komplekse, a i dosadno im " kod kuće"...tamo svi amenuju jedni drugima, pa k'o kažu da razbiju monotoniju...NA IGNORE SVE NJIH... :lol: :lol: :lol:
 
rdeki:
Čega da se srami? Istine?
Na hrvatskoj televiziji non-stop propagiraju mržnju prema Srbima. Hrvatska vojska je u Bljesku i Oluji izvršila genocid i etničko čišćenje. I ko tu treba da se srami? Hrvatska država i svi Hrvati koji nasedajući na antisrpsku propagandu mrze Srbe, ili Srbi koji upravo pričaju o negativnim pojavama u Hrvatskoj?
evo molim te pogledaj
 
SANDRINAbg:
Ne trudi se Deki...nema svhe...vidiš da sam ih i sama stavila na ignore...i njega - tokya i nokširku...leče komplekse, a i dosadno im " kod kuće"...tamo svi amenuju jedni drugima, pa k'o kažu da razbiju monotoniju...NA IGNORE SVE NJIH... :lol: :lol: :lol:
tako je nemoj slucajno da cijes bilo sto osim onog sto tebi pase. :roll:
a za to isto optuzi nas :!:
pa ti si trebala zivit u komunizmu kad svi moraju isto misliti i govoriti
 
ilkebgd:
e Ademe Ademe , ne kazem da nije i toga bilo i to je za svaku osudu, ali prema mojim saznanjima puno kuća je i nato unistio ili ostetio, a vi ste to posle sve pripisali srpskoj vojsci....

QUOTE]

e IKE, IKE a jel moze ovako, zasto se poijavila UCK-a, sada je na tebe red, pa cu ja pa ti pa ja ... i ko bese prvi na kosovo, srbi ili albanci :lol: :lol:
ps.sada je kako je i trebamo se "dogovoriti" a proslost, ostavimo to drugima
 
adem_ks:
ilkebgd:
e Ademe Ademe , ne kazem da nije i toga bilo i to je za svaku osudu, ali prema mojim saznanjima puno kuća je i nato unistio ili ostetio, a vi ste to posle sve pripisali srpskoj vojsci....

QUOTE]

e IKE, IKE a jel moze ovako, zasto se poijavila UCK-a, sada je na tebe red, pa cu ja pa ti pa ja ... i ko bese prvi na kosovo, srbi ili albanci :lol: :lol:
ps.sada je kako je i trebamo se "dogovoriti" a proslost, ostavimo to drugima

pa ako su albanci na kosovu bili ugnjetavani, obespravljeni ili šta god, trebali sus e boriti mirnim putem i diplomatskim sredstvima za poboljšanje svog položaja itd... uostalom još od 74. imali ste dosta široku autonomiju...

a ne formirati terorističku organizaciju, ubijati srbe i nelojalne albance i prouzrokovati sukobe...
 
ilkebgd:
adem_ks:
pa ako su albanci na kosovu bili ugnjetavani, obespravljeni ili šta god, trebali sus e boriti mirnim putem i diplomatskim sredstvima za poboljšanje svog položaja itd... uostalom još od 74. imali ste dosta široku autonomiju...

a ne formirati terorističku organizaciju, ubijati srbe i nelojalne albance i prouzrokovati sukobe...

ajde jos samo jednom . imali smo ali je ukinuse, i da li verujes da bi smo postigli ista diplomatskim putem [iako nisam verovao ni da cemo ovim] i to nakon svih sr*nja koje je sloba napravio po ex jugi. ipak verujem da nisi ovo mislio ozbiljno
 
Registra:
Stvarno bi bilo dobro da me prosvetiš i kažeš mi gde su to Srbi izvršili etničko čišćenje u Hrvatskoj? Hvala unapred.

evo par: Vukovar, Petrinja, Knin,... cijelo podrucje ''republike srpske krajne'' i ''republike srpske'' u BIH (vjerojatno ti je najpoznatija srebrenica). btw nema na cemu, meni je drago da se neko zanima za istinu :razz:
 
ilkebgd:
zašto ne, pa uvek je bolje mirnim putem nego ubijanjem i izazivanjem sukoba....
ja sam uvek za to, a to sto me cesto niko nista ne pita, to je....
.
a s obzirom na situaciju u svetu trebali ste da trubite nevladinim organizacijama itd i dobili biste još povoljniju autonomiju...
mrzi me da ulazim u detalje kakvo je stanje bilo na kosovu, recimo od polovine 1997
kod nas kazu otprilike: svrsenom poslu ne treba nalaziti mane
 

Back
Top