Šta bi Srbija uradila sa Kosovom i Šiptarima kada bi se ugledala na Hrvatsku... :-)

ZG_city:
a vi se vjerojatno ubijate da sprijecite manifestaciej poput ravne gore...i to vjerojatno radite tako sto dajete glas radikalima- stranci koja ima otvorene teritorijalne pretenzije prema hrvatskoj
Nikada nisam bio na Ravnoj Gori,ali se ona ne reklamira u medijima,niti se time propagira bilo kakva akcija protiv Hrvata.Znači,ako već lupate,nađite pravi odgovor.Tamo može da se skupi desetak hiljada ljudi koji žderu i loču,i to je to. 8-)
 
Karlito Brigante:
Nikada nisam bio na Ravnoj Gori,ali se ona ne reklamira u medijima,niti se time propagira bilo kakva akcija protiv Hrvata.Znači,ako već lupate,nađite pravi odgovor.Tamo može da se skupi desetak hiljada ljudi koji žderu i loču,i to je to. 8-)
ravna gora bas luda zabava ;)
http://www.focus.co.yu/12world/12-22.jpg
http://www.b92.net/news/pics/2005/05/333647185428c462c5f054945223166_200x267.jpg
http://www.dijaspora.ch/images/small/galerije/ravnagora2005/9.jpg
 
ilkebgd:
copy paste...


Situacija sa Kosovom je potpuno istog tipa kao situacija sa Krajinom 95, samo što na kosovu postoji i kfor i unmik, jedina razlika...

ako bi Srbija sljedila primjer Tudjmanova rukovodstva i njihovog zlocinackog pothvata trebala bi napasti kosovo, protjerati 95% albanaca,svojih državljana,pri tom toboze pozivati da ostanu kod svojih kuca i garantirati im sva prava, a onda 2000 staraca koji zaista ostanu kod svojih kuca pobiti... pri tom zapaliti 20 000 šiptarskih kuca a ostale popljackati, i u njih naseliti izbegle srbe iz Hrvatske i Bosne i dati im tudje albanske kuce da ih koriste godinama bez da placaju nadoknadu vlasnicima.

onda to sve proglasiti legalnom operacijom vracanja kontrole nad svojim teritorijem i vracanjem tog teritorija pod ustavni poredak medjunarodno prizante Srbije ciji je po rezoluciji 1244 Kosovo sastavni dio i koja ima pravo povratka svojih snaga sigurnosti na Kosovo...

onda cijelu operaciju proglasiti i svetim domovinskim ratom koji cist kao suza i u kom nije bilo nikakvog zlocina (samo što je 95% sopstvenih gradjana druge nacije protjerano sa teritorija koji pripada Srbiji ali gdje su godinama živjeli i albanci ... i za šta su svi vodeci generali i predsjednik optuženi za udruženi zlocinacki pthvat etnickog cišcenja i prisilnog progona)

Zaista smiješno, ali živa istina :top:

naravno da bi bilo tko to mogao uraditi prije toga mora odlicno izlobirati za tu stvar prije svega kod amerikanaca i drugih na zapad kako bi oni pred tim zlocinom koliko je god moguce zatvorili oci...

i na kraju obecavati povratak izbjeglica i njihove imovine ali zaprvo birokratski na sve nacine opstruirati povratak, te obezbjediti da broj albanaca na kosovu nakon povratka bude samo trecina od broja u kom si tu zivjeli prije tog napada...

onda nakon toga organizirati na najvecem stadionu marakani u glavnom gradu beogradu koncert sa 60 000 ljudi koji uzvikuju ubij šitara i šiptare na vrbe te pozdravljaju Thompsona u srpskoj verziji sa fasistickim pozdravom, dok on objasnjava kako je nadimak nastao tako sto je koristio thomson za obranu svog sela u Šumadiji od šiptarske bande i dragovoljaca koji to selo niakd nisu ni napadali... :rofl: na cijelu tu manifestaciju naravno obavezno da dode jedan ministar i zastupnici u parlamentu... i onda kad netko od šiptara kaže da su njegovi protjerani, starci ubijeni, kuce zauzete po 7-8 godina i opljackane ili zapaljene, onda njemu reci cuj nemoj lagati to su sve izmišljotine što si cuo od tvoje albanske propagande nakon sto si dragovoljno pobijegao u albaniju...

Naravno nista se od toga nece desiti niti je netkome na kraj pameti, ali tako bi izgledalo kad bi Srbija postupila identicno Hrvatskoj tj. tudjmanu 95. a sve u cilju da povrati teritoriju.
sta mislis zbog cega je bilo bombardovanje
 
ZG_city:
o ustaskom svetom trojstvu nisam nikad cuo tj cuo sam za sveto trojstvo- otac, sin i duh sveti , a isto tako kao sto se zna ko su bile ustase zna se ko su bili i cetnici. Samo tu je jedan mali problem...četnistvo je u srbiji legalizirano i voda najjace stranke u srbiji se izjasnjava kao cetnik, a stranka podrzava cetnistvo! I sad se ja pitam... da bi se hrvate proglasilo ustasama dovoljno je da se par kretena u javnosti pojavi sa ustaskom obiljezjima,
a kada vecina srpskog glasackog tjela bira cetnicku stranku onda je to demokracija-LICEMJERJE. i ne laprdaj mi o vasoj ratohuškačoj propagandi jer je debela vecina toga izmisljena ili hiperdimenzionirana. i btw- ustaska hrvatska je umrla 45'te a ti i tebi slicni je ocigledno ne mozete prebolit

Nemoj da se nerviras- cinjenica da se ne mozemo sloziti ne znaci da ne trebamo pristojno komunicirat. Znas, razlicite stvari su napricane i tebi i meni.
Dobro, nisi cuo za ustasko sveto-trojstvo.
Reci cu ti ja sta sam, u Srbiji, cuo o cetnicima.
Prvo, CETNICI su bili JEDINA LEGALNA VOJNA FORMACIJA ZA VREME II SV. RATA, svidelo se to tebi ili ne, to sigurno neces moci da osporis.

Pobednici pisu istoriju, pa je jasno da su Cetnici satanizovani. Naravno ne kazem da neki Cetnici nisu cinili zlocine, ali s obzirom da ti mozes osporavati masovne pokolje poput Jasenovca i smanjivati broj zrtava u istom znaci da bih i ja mogao da kazem da CETNICI nisu pocinili TAKVE zlocine kao sto ti tvrdis.
Drugo, CETNICI SU BILI ODUVEK LEGALIZOVANI- JOS ZA VREME BORBE PROTIV
TURAKA- ONI SU LEGALNA FORMACIJA i to VRLO POSTOVANA U SRBIJI.
Nisam "CETNIK" :roll:, niti branim ljude koji su pocinili zlocine (sto se sigurno dogadjalo), ali je istina ovo sto kazem.
Trece, tih par Hrvata je u stvari 50.000 na Thompsonovom koncertu.
Ne mogu da oprostim ni zaboravim Jasenovac i takve UZASNE zlocine pocinjene nad Srbima.
A TO DA LI JE USTASKA DRZAVA UMRLA 45-TE NE ZNAM, ALI ZNAM DA SVAKI PUT KADA SU HRVATI STVARALI DRZAVU SRPSKI NAROD JE STRADAO, a osim toga i Mesicu je skocio rejting kada su objavljeni snimci o tome kako ste 2 puta pobedili u II sv. ratu, a i deo vaseg politickog folklora sa pocetka 90-ih je bio izrazito Ustaskog karaktera posle cega su se i pocele desavati pokolji nad Srbima pa oruzane pobune.
Mozda je NESTO i izmisljeno, NE ZNAM, ali kad god ste vi stvarali drzavu nas narod je stradao.
 

Back
Top