Sta ako je Milosevic bio u pravu? (Hardinaj)

Bio je u pravu, ali samo delimicno, a kad si sam delimicno u pravu moz da dobijes eventualno prelaznu ocenu ako do kraja ''ispita'' (na kom je srbija tada bila) ne zaseres nesto.....Sto se Zlobi nazalost desilo, a nama sa njim.....Tu je naravno i krivica Nato patke sto ga nije odma na pocetku rata skenjala s nekog broda S Jadrana, neho je maltretirala celu zemlju zbog pohlepe i zelje za vlascu jednog coveka:roll::roll::roll::roll:
 
goxy:
Bio je u pravu, ali samo delimicno, a kad si sam delimicno u pravu moz da dobijes eventualno prelaznu ocenu ako do kraja ''ispita'' (na kom je srbija tada bila) ne zaseres nesto.....Sto se Zlobi nazalost desilo, a nama sa njim.....Tu je naravno i krivica Nato patke sto ga nije odma na pocetku rata skenjala s nekog broda S Jadrana, neho je maltretirala celu zemlju zbog pohlepe i zelje za vlascu jednog coveka:roll::roll::roll::roll:
Као што си видео, колега, Милошевић је њима требао за још много ствари ... Мислим на правну фарсу с Хагом - која треба много тога да опере, не с њега, него наравно с НАТО-а и Американаца. Он је био идеалан јер је против њега (а запрвао против Србије) вођена 10-годишња кампања по целом свету. Свеукупни експеримент и поставка неких механизама који ће обезбедити даље колонијалне апетите и дозволу употребе рата против кога им се "дигне". Кључ је одувек био : скинути гаће одмах, или викати - нећу, недам - макар се опиреш ?! Оно на чему се ми данас споримо јесте управо то - питање, да ли треба силеџији одмах дати (процењујући штету) или (нерационално) не дозволити против себе без обзира што си у подређеном положају. Е, ту раде, гени, васпитање, морал и ко зна шта још. Не тврдим да сам ја сасвим у праву, али свакако морам да се определим за једну од опција, у складу с оним шта сам.
 
С моје тачке гледишта, Слободан Милошевић ће у будућности заузимати виско позитивно место у историји Србије, за разлику од Ђинђића који ће бити окарактерисан као трагични и преварени патриота. Преварен и осуђен на смрт од истих оних који су га уверавали да нам желе добро док су истовремно табали стазу ка новим освајањима.
 
Jeste bice u Istoriji ali ako najveci PROMASAJ SRBIJE 20.VEKA8-), a u svetskoj i istorijama drzava regiona kao agresor i polukomunisticki diktator...Djindjic ce sa druge strane biti zabelezen kao VIZIONAR i COVEK KOJI JE ISAO ISPRED SVOG VREMENA, zbog cega je i ''kaznjen'' od one sovinisticke i poluteroristicke Srbije koju je upravo Milosevic 91.pustio iz boce(citaj zatvora i ludnica:!: )8-)
 
Lacibg:
С моје тачке гледишта, Слободан Милошевић ће у будућности заузимати виско позитивно место у историји Србије,

da. vrlo pozitivno, kad se setim milosevica, ja se setim praznih prodavnica, redova za benzin, redova za hleb, redova za ulje, kupovine rucnih bombi na buvljaku za 5dm, bombardovanja, cenjakanja sa ciganima i ruminuma na buvljaku, kolona i kolona tenkova, ma divota....
 
Lacibg:
С моје тачке гледишта, Слободан Милошевић ће у будућности заузимати виско позитивно место у историји Србије, за разлику од Ђинђића који ће бити окарактерисан као трагични и преварени патриота. Преварен и осуђен на смрт од истих оних који су га уверавали да нам желе добро док су истовремно табали стазу ка новим освајањима.
Pratiš li ti suđenje njegovim ubicama?
giovaniI:
djindjic je kindapovao milosevica i izrucio ga haskim monstrumuma,.
Stvarno bi mogao malo da usavršiš svoju gramatiku, već je više ljudi primetilo, da se ne brukaš više.
 
Obersturmfuehrer:
da. vrlo pozitivno, kad se setim milosevica, ja se setim praznih prodavnica, redova za benzin, redova za hleb, redova za ulje, kupovine rucnih bombi na buvljaku za 5dm, bombardovanja, cenjakanja sa ciganima i ruminuma na buvljaku, kolona i kolona tenkova, ma divota....
Све то празно је резултат притиска моћника који и данас притискају. Санкције су биле намењене СР Југославији која није била у рату - због помагања и међународног апела за поштовање права. Наравно да смо платили цену, шта је требало, да кажемо : боли нас она ствра и за Србе у Хрватској и ове у Босни ? А Милошевић је ионако трошио силно време убеђујући "побуњенике" да пристану на ово и оно. По природи ствари, није постојала опција да се држимо по страни и дозволимо Србим да страдају више него што су већ страдали. Санкцијама није било места, али као што рекосмо већ хиљаду пута, сила Бога не моли. Да се није тако понашао био би смењен и пре 95-е.
 
nesha taxista:
Pratiš li ti suđenje njegovim ubicama?
Да ли хоћеш да кажеш да је ретардирани Легија смислио да мења власт у Србији ?
Он је само егзекутивни планер, главне инструкције и "миг" је добио од неког много моћнијег, ко наравно није из Србије.
А узгред и не пратим суђење ако ћемо право. Иако знам за детаље око спора : Има ли или нема трећег метка и ко је био са те стране ? Има логике да се налази и "група Б" на другом пункту као "бацкуп".
 
goxy:
Jeste bice u Istoriji ali ako najveci PROMASAJ SRBIJE 20.VEKA8-), a u svetskoj i istorijama drzava regiona kao agresor i polukomunisticki diktator...Djindjic ce sa druge strane biti zabelezen kao VIZIONAR i COVEK KOJI JE ISAO ISPRED SVOG VREMENA, zbog cega je i ''kaznjen'' od one sovinisticke i poluteroristicke Srbije koju je upravo Milosevic 91.pustio iz boce(citaj zatvora i ludnica:!: )8-)
Деманти о овоме неће бити валидан осим ако не буде дошао споља. Од људи који су пратили целокупна догађања, и истраживали мало боље, а не само аминовали реторику невиђене кампање против Срба и Србије.
Чињеница је да је Србија патила и много платила, али се понела достојно и цивилизовано, сагласно времену и тренутку. Нисмо махали заставицама НАТО-у и пожелели им добродошлицу. Нисмо ми Хрвати.
 
Lacibg:
Да ли хоћеш да кажеш да је ретардирани Легија смислио да мења власт у Србији ?
Ja o dotičnom definitvno nemam lepo mišljenje, ali retardiran sigurno nije, ne znam kako si to zaključio, imaš li neko stručno mišljenje kojim bi potkrepio svoju tvrdnju?
Lacibg:
Он је само егзекутивни планер, главне инструкције и "миг" је добио од неког много моћнијег, ко наравно није из Србије.
Otkud znaš da nije iz Srbije?
Lacibg:
А узгред и не пратим суђење ако ћемо право. Иако знам за детаље око спора : Има ли или нема трећег метка и ко је био са те стране ? Има логике да се налази и "група Б" на другом пункту као "бацкуп".
Dva veštačenja, nema trećeg metka, nema druge ekipe, da si pratio znao bi. Ima doduše nekih ideja od mafijaških konsiljera kojima bacaju prašinu i razvlače suđenje, jer ništa drugo ne mogu.
 
Lacibg:
Све то празно је резултат притиска моћника који и данас притискају. Санкције су биле намењене СР Југославији која није била у рату - због помагања и међународног апела за поштовање права.
A sto su onda mnogi njeni drzavljani isli u rat i to u sastavu jedinica VJ tokom redovnog sluzenja vojnog roka?Radi se o 93-oj godini i ratu u Bosni.

Наравно да смо платили цену, шта је требало, да кажемо : боли нас она ствра и за Србе у Хрватској и ове у Босни ? А Милошевић је ионако трошио силно време убеђујући "побуњенике" да пристану на ово и оно. По природи ствари, није постојала опција да се држимо по страни и дозволимо Србим да страдају више него што су већ страдали.
Kako to nije postojala opcija?!Pa bas je to i bila druga opcija.
Jel mogo biti vece stradanje od onog srpskog iz RSK?Posto vidim da volis teorije zavere,onda bih napomenuo opste poznatu stvar da je tamo bilo mnogo izdaje od strane Milosevica.Kako inace objasniti pad Krajine za 3 dana?A znam i ljude odande koji to mogu da posvedoce.

Санкцијама није било места, али као што рекосмо већ хиљаду пута, сила Бога не моли. Да се није тако понашао био би смењен и пре 95-е.

Kamo lepe srece da je smenjen jos tada.I sto je tebi tako strasna pomisao da bi Sloba bio smenjen?
 

Back
Top