Srednja skola...

[glitter.bomb];14150825:
Nisam sigurna,mozda ima vec tema,ali k'o ce sad provjeravati :confused: xD
Anw...Ja sam sad zavrsila osnovnu,i glavna tema u drustvu nam je srednja skola...
Pa koju cete vi upisati? ili ako ste stariji,u koju idete?
koju srednju skolu preporucujete,i zasto?
i tako..xD

ja idem u gimnaziju....prirodno-matematicki smer....
dvoumila sam se izmedju tog i drustveno-jezickog.....
ali se definitivno nisam zeznula.....:)

sve zavisi sta hoces kasnije da upises.....
sta znam...
uglavnom, posle gimnazije stices dobru osnovu....:)
jeste da je tesko....ali ako zelis da postignes nesto u zivotu....izdrzaces....:D
 
ako te zanima novinarstvo, onda je najbolje da upises drustveno-jezicki smjer gimnazije
imaces glavne predmete na koje se odlicno nastavlja taj fax,
a progledavace vam kroz prste sto se tice casova prirodnih nauka, daleko im lijepa kuca

Koliko sam shvatila, ona je iz CG....ovde ima samo opsta gimnazija...:roll:
I ja bih rado upisala drustveno-jezicki smer, ali nema smerova...
Tako da cu najverovatnije ekonomsku skolu....pravo...
 
[glitter.bomb];14150825:
Nisam sigurna,mozda ima vec tema,ali k'o ce sad provjeravati :confused: xD
Anw...Ja sam sad zavrsila osnovnu,i glavna tema u drustvu nam je srednja skola...
Pa koju cete vi upisati? ili ako ste stariji,u koju idete?
koju srednju skolu preporucujete,i zasto?
i tako..xD

Upisala sam gimnaziju...matematički smer...iako sam od samog početka znala šta ću studirati...znala sam i u četvrtom osnovne.....
Sad sam je završila i ni u jednom trenutku se nisam pokajala....a te gluposti tipa nećeš imati posle šta da radiš....realno nećeš imati ni ovako ni onako....sad ti je fax na nivou srednje škole....nekad si sa gimom mogao da radiš gde god želiš, sad više ne možeš ni sa nekim fakultetima....sve ti je stvar kako se snađeš...ili kojoj političkoj partiji pripadaš.Preporučujem je svakome...uči se više i obimnije i to jeste tačno...jer kako gimnazije propadaju, tako propadaju i druge škole, ali naše knjige su još uvek jače....
Sad sam zbog priprema dolazila u kontakt sa knjigama iz veterinarskih i medicinskih škola i mogu samo reći da je naše gradivo mnogo obimnije i bolje odrađeno iako su realno knjige za biologiju mnogo loše pisane...ali podaci su tu....tako ti je i sa hemijom i sa ostalim naukama....
Radimo više i od većine tehničkih škola....e sad....što je nama generalno školstvo propalo i što su profesori zalađeni je nešto drugo....ali gimnaziijalsko gradivo kao gradivo je dobro i svako ko želi da uči dobija fenomenalnu pripremu za fax....
 
Upisala sam gimnaziju...matematički smer...iako sam od samog početka znala šta ću studirati...znala sam i u četvrtom osnovne.....
Sad sam je završila i ni u jednom trenutku se nisam pokajala....a te gluposti tipa nećeš imati posle šta da radiš....realno nećeš imati ni ovako ni onako....sad ti je fax na nivou srednje škole....nekad si sa gimom mogao da radiš gde god želiš, sad više ne možeš ni sa nekim fakultetima....sve ti je stvar kako se snađeš...ili kojoj političkoj partiji pripadaš.Preporučujem je svakome...uči se više i obimnije i to jeste tačno...jer kako gimnazije propadaju, tako propadaju i druge škole, ali naše knjige su još uvek jače....
Sad sam zbog priprema dolazila u kontakt sa knjigama iz veterinarskih i medicinskih škola i mogu samo reći da je naše gradivo mnogo obimnije i bolje odrađeno iako su realno knjige za biologiju mnogo loše pisane...ali podaci su tu....tako ti je i sa hemijom i sa ostalim naukama....
Radimo više i od većine tehničkih škola....e sad....što je nama generalno školstvo propalo i što su profesori zalađeni je nešto drugo....ali gimnaziijalsko gradivo kao gradivo je dobro i svako ko želi da uči dobija fenomenalnu pripremu za fax....

to i ja kazem....
sa gimnazijom mozes da upises koji god fax hoces....
npr, mnogo je lekse upisati medicinski fax sa gimnazijom nego sa medicinskom srednjom....
 
to i ja kazem....
sa gimnazijom mozes da upises koji god fax hoces....
npr, mnogo je lekse upisati medicinski fax sa gimnazijom nego sa medicinskom srednjom....

Jeste...oni njih pripremaju za medicinske sestre...ne za doktore...i to je sigurno....
I ja sam imala te tripove dok nisam videla njihove knjige...oni dobijaju praksu...to jeste....ali znanje kao znanje....teško.....lakše je upisati i lakše je završiti....
 
Ma upisi sta stignes iovako treba da naucis da se snadjes u zivotu..dzaba ti gimnazija(koja vazi za strebersku skolu a sve alkosi) xD i ako se predomislis i ne zavrsis fakultet i onda cistis vc..******
Moj savet je neka strucna skola,sve zavisi sta volis a i koje su tvoje mogucnosti..ja sam npr upisala strucnu skolu koja trazi manje bodova i onda sam se tripovala da je do jaja laka ali nije..
u pitanju je geoloska..
sve u svemu izaberi neku struku..
sve u svemu svaka skoola ti je sranje!
 
Ma upisi sta stignes iovako treba da naucis da se snadjes u zivotu..dzaba ti gimnazija(koja vazi za strebersku skolu a sve alkosi) xD i ako se predomislis i ne zavrsis fakultet i onda cistis vc..******
Moj savet je neka strucna skola,sve zavisi sta volis a i koje su tvoje mogucnosti..ja sam npr upisala strucnu skolu koja trazi manje bodova i onda sam se tripovala da je do jaja laka ali nije..
u pitanju je geoloska..
sve u svemu izaberi neku struku..
sve u svemu svaka skoola ti je sranje!

struka je sra.nje...
 
Oduvek su gimnazije bile skole za one koji zele dalje.Srednje strucne skole te samo spremaju za taj posao,a NE za fakultet.Tako je i danas.
Jedino sto postoji MOGUCNOST da i sa srednjom skolom zavrsis fakultet,ali su gimnazijalci uvek u velikoj prednosti.
Drugo,ova drzava slabi iz dana u dan,skole nijedne ne valjaju,profesori su nezainteresovani i ucmali,a prosvetni sistem simultano propada.Tako da....nista se ne isplati vise.
 
Oduvek su gimnazije bile skole za one koji zele dalje.Srednje strucne skole te samo spremaju za taj posao,a NE za fakultet.Tako je i danas.
Jedino sto postoji MOGUCNOST da i sa srednjom skolom zavrsis fakultet,ali su gimnazijalci uvek u velikoj prednosti.
Drugo,ova drzava slabi iz dana u dan,skole nijedne ne valjaju,profesori su nezainteresovani i ucmali,a prosvetni sistem simultano propada.Tako da....nista se ne isplati vise.

Jap, jap....xD
 
Ja idem u Trgovacku za trgovinskog tehnicara i veoma sam zadovoljna skolom,nastavnicima i drustvom.
Ovo je strucna skola pa mozes posle nje da upises koji god hoces fakultet sem nekih kao sto je medicinski ali vidim da to hoces tako da ovo nije ta skola. Onda bolje gimnazija.
 
Ma upisi sta stignes iovako treba da naucis da se snadjes u zivotu..dzaba ti gimnazija(koja vazi za strebersku skolu a sve alkosi) xD i ako se predomislis i ne zavrsis fakultet i onda cistis vc..******
Moj savet je neka strucna skola,sve zavisi sta volis a i koje su tvoje mogucnosti..ja sam npr upisala strucnu skolu koja trazi manje bodova i onda sam se tripovala da je do jaja laka ali nije..
u pitanju je geoloska..
sve u svemu izaberi neku struku..
sve u svemu svaka skoola ti je sranje!
Sa ovakvim stavom nećeš daleko dogurati. :confused:
Škola je super, još u srednjoj možeš da se zajebavaš, tu ti je društvo. Malo se pomučiš, istina, ali vredi kasnije.
 

Back
Top