Srednja skola...

Tehnicka skola, elektrotehnicar racunara, kad sam poceo sve me interesovalo, ali za vreme skole sam zamrzeo sve vezano za elektroniku, svaki tehnicki predmet mi bio smor, jedino interesantna matematika i donekle engleski i filozofija.
Isto kao i ja,kakav sam mentol verovatno bi se zaleteo i hteo da upisem etf da nisam video kako je shit!

ne upisujte teslu..osim ako niste gay ili tako nesto...ili zelite da postanete..
:hahaha: Zar i ti nisi isao u tu skolu?:mrgreen:
9. branim maturski isve je gotovo . Ishao sam u tehnichku , jedino me malo treca i kraj chetvrte namuchio .

Koji smer? Ja trecu jedva prosao,hteli da me izbace,ali cetvrta mi je bila ladovina!:lol: Ja prekustra srpski,a nakustra automatsko upravljanje!:sad2:
 
Koji smer? Ja trecu jedva prosao,hteli da me izbace,ali cetvrta mi je bila ladovina!:lol: Ja prekustra srpski,a nakustra automatsko upravljanje!:sad2:

Isto kao i Electric eXecutor ( on mi je brat btw ) . Isto kao i on , dobro drushtvo , filozofija , engleski i matematika su me spasli od ogromnog smora .Imao sam i nekih problema sa disciplinom ( pogotovu u chetvrtoj , mnogo su me isterivali profesori ). I ja sam ranije mnogo voleo kompove i elektrotehniku , ali je sveto splaslo. Shkola inace nije losha , bar ima interesantnih likova ( iako ima i mnogo chobana ) i 2-3 inspirativna profesora. Ne znam ko me IRL beshe pitao da li se kajem shto sam upisao tehnichku a posle se smorio ( pre toga sam mu rekao cu da studiram matematiku ) , a ja ladno odgovorio kako se ne kajem i da mogu bih uchinio isto jer bih inache ostao wanna be computer freak.

Za one koji tek treba da upishu srednju , poenta priche je da ne upisujete neshto shto je sad in ili profitabilno nego da uradite isto shto i ja , upishite ono shto volite , iako mozhda sutra necete krenuti tom stazom , tako je najbolje .

A mene je prokletnik iz Automatskog upravljanja isterivao sto puta ><
 
Hwala ti u swakom slucaju ja sam mislio to da upisem posto se dobro razumem u racunare. da li cu nauciti nesto wise od owoga sto trenutno zna.

manje vise ovde su svi ili iz gimnazije ili elektrotehnicari racunara! Hoces,naucices! znaces programiranje, a ako se budes trudio i ovako ces nesto nauciti na praksi o kompovima u drugoj godini,a teorijski u 4oj!;)
 
[glitter.bomb];14150825:
Nisam sigurna,mozda ima vec tema,ali k'o ce sad provjeravati :confused: xD
Anw...Ja sam sad zavrsila osnovnu,i glavna tema u drustvu nam je srednja skola...
Pa koju cete vi upisati? ili ako ste stariji,u koju idete?
koju srednju skolu preporucujete,i zasto?
i tako..xD

zavrsio gimnaziju
pa sad ne znam
ja se licno ne kajem, naprotiv i ne znam koju bih ssš upisao
al kakva je situcija
kontam da je bolje upisati neku pristojnu stručnu
i iamti nešto u ruci i raditi odmah posle
a fax iovako možeš paralelno

mada sve zavisi onoga čime planiraš da se baviš
negde su srednja i fax povezani
negde je to tolano nebitno

al te priče kao gimnazija steći ćeš opšte znanje, ulaz za svaki fax
nemoj da nasedaš
ako je gimnazija gledaj da je što lakša i marginalnija
da namikeriš bodove i da možeš da se zezaš
 
sta mislite o smeru elektrotehnicaru racunara

smer je g'ovno,pravo da ti kazem
znam iz prve ruke,taj sam i upisao
evo sta je to:to ti je u stvari isto kao i smer za elektrotehnicara elektronike samo sa promenjenim imenom,i jednim predmetom razlike-programiranjem

u programiranju radis pascal,program star 30 godina
do kraja
znaci bukvalno nista pametno neces nauciti za te 3 godine koje ucis taj programski jezik
niti bilo sta vazno

e,onaj drugi smer,el. elektronike je plus i siri,dok ovaj kao samo je odredjen za racunare..
a nije ni za sta
pazi sta kazem,zajebo bi se kad bi upisao,i kasno bi to uvideo
 
smer je g'ovno,pravo da ti kazem
znam iz prve ruke,taj sam i upisao
evo sta je to:to ti je u stvari isto kao i smer za elektrotehnicara elektronike samo sa promenjenim imenom,i jednim predmetom razlike-programiranjem

u programiranju radis pascal,program star 30 godina
do kraja
znaci bukvalno nista pametno neces nauciti za te 3 godine koje ucis taj programski jezik
niti bilo sta vazno

e,onaj drugi smer,el. elektronike je plus i siri,dok ovaj kao samo je odredjen za racunare..
a nije ni za sta
pazi sta kazem,zajebo bi se kad bi upisao,i kasno bi to uvideo

Kod mene se ucio Trubo C,Assembler i C++! Smer je opsiran,kazis i elektroniku i energetiku i automatizaciju i programiranje i racunare i tehnicko crtanje i projektovanje na kompu u ACAD-u!
 
Idem u gimnaziju,opsteg smera...Povremeno se kajem,povremeno ne... :D
Da je bila drustveno - jezicka u mom gradu,ja bih je upisao i sada bio presrecan.Nazalost,moram da tupim sa svakavim predmetima u isto vreme.Drustvo mi je super,to me mnogo drzi :D
 
Isto kao i Electric eXecutor ( on mi je brat btw ) . Isto kao i on , dobro drushtvo , filozofija , engleski i matematika su me spasli od ogromnog smora .Imao sam i nekih problema sa disciplinom ( pogotovu u chetvrtoj , mnogo su me isterivali profesori ). I ja sam ranije mnogo voleo kompove i elektrotehniku , ali je sveto splaslo. Shkola inace nije losha , bar ima interesantnih likova ( iako ima i mnogo chobana ) i 2-3 inspirativna profesora. Ne znam ko me IRL beshe pitao da li se kajem shto sam upisao tehnichku a posle se smorio ( pre toga sam mu rekao cu da studiram matematiku ) , a ja ladno odgovorio kako se ne kajem i da mogu bih uchinio isto jer bih inache ostao wanna be computer freak.

Za one koji tek treba da upishu srednju , poenta priche je da ne upisujete neshto shto je sad in ili profitabilno nego da uradite isto shto i ja , upishite ono shto volite , iako mozhda sutra necete krenuti tom stazom , tako je najbolje .

A mene je prokletnik iz Automatskog upravljanja isterivao sto puta ><

Lepo receno batice.
 
Upisala gimnaziju i za sada se ne kajem.
Možda sam smer omašila, al' nije ni bitno.

Ako ti se upisuje gimnazija, upisuj je.
Mit je da je tamo toliko teško.
A ako nešto iskrsne, pa ne uspeš na faksu, j.ebiga.
I sa srednjom stručnom bi verovatno radila nešto levo ili ne bi ni našla posao.
 
Mit je da je tamo toliko teško.

zapravo kako koja. Moja definitivno ownz > 90% svih drugih shkola. Barem prirodni smer. Meni se odeljenje od prve godine promenilo za 50% (shto su padali, shto su otishli, shto su doshli) i ovi shto su doshli iz drugih shkola (shto iz BGa, shto van njega, a imam vishe njih koji nisu odavde) tvrde da se ovde dupe pomera.
A i kad gledam ove moje ortake iz osnovne shta rade po onim svojim shkolama (chitaj: shta NE rade) i sa kakvim prosecima zavrshavaju dodje mi da zaplachem.
 
Ne podnosim gimnazije, najgluplja škola koju možeš da završiš, ali, kapiram kad nekog ne interesuje ništa specifično ili kad neko ne može da upadne gde želi, ali, stvarno, nema veze s mozgom.
 

Back
Top