Srbin na probnoj vožnji slupao „ferari'', šteta 300.000 evra

Prema recima prodavca, Srbin (45) je njihova visegodisnja musterija i vlasnik Ferrarija, a i bivsi trkac sa puno pravog vozacko-sportskog iskustva. Takodje prodavac tvrdi da za uzrok nesrece ne smatra neprilagodjenu brzinu ili neki nesavestan manevar, nego vodu na kolovzu.

Tako da ono, ako Nemac nema nameru da nas optuzuje, ne moramo ni mi sami sebe. Shit happens.

Mada ok, slazem se, da mi prica malo deluje nerealno, u fazonu koji to mi motosport imamo i koji auto-moto zaludjenik u nas moze da skupi novce za Ferrarija, ne jednog nego dva cak, trkajuci se?
Iskreno, izjava prodavca mi vise lici kao cuvanje sopstvene guzice, da se ne izblamiraju kako su se isfurali i dali Ferrarija nekom tatinom bilmezu iz Srbije, koji oce da se qurchi pred ortacima.
 
Prema recima prodavca, Srbin (45) je njihova visegodisnja musterija i vlasnik Ferrarija, a i bivsi trkac sa puno pravog vozacko-sportskog iskustva. Takodje prodavac tvrdi da za uzrok nesrece ne smatra neprilagodjenu brzinu ili neki nesavestan manevar, nego vodu na kolovzu.

Tako da ono, ako Nemac nema nameru da nas optuzuje, ne moramo ni mi sami sebe. Shit happens.

Mada ok, slazem se, da mi prica malo deluje nerealno, u fazonu koji to mi motosport imamo i koji auto-moto zaludjenik u nas moze da skupi novce za Ferrarija, ne jednog nego dva cak, trkajuci se?
Iskreno, izjava prodavca mi vise lici kao cuvanje sopstvene guzice, da se ne izblamiraju kako su se isfurali i dali Ferrarija nekom tatinom bilmezu iz Srbije, koji oce da se qurchi pred ortacima.

i ja sam cuo da vozac iz srbije vec ima jedan ferari

prica se, urbani mit, i da svako ne moze da kupi ferari. prvo na listu, pa u ferari skolu voznje pa tek onda kljucevi

daklem, vest je malo onako tipicno novinarska, senzacionalna

nego drugo nesto, po gradu se vozi bentli bgd sa cetiri broja, neka gospodja sedi pozadi. ko to u ovo vreme nema blam ni stid da se vozi bemtlijem lizmuzinom, dok nama ide ovako, a njima onako
 
Kupac iz Srbije, koji je u Nemačku otputovao zbog kupovine najnovijeg modela ‘'ferarija", na probnoj vožnji je totalno slupao ekskluzivni model tog automobila, a ukupna šteta procenjuje se na oko 300.000 evra, preneli su juče nemački mediji.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...nji+slupao+„ferari'',+šteta+300.000+evra.html


koji li je ovo "bolid":sad2:


Sto bolid?!:eek: Ti ga kao ne bi pocepao,jos na pisti,nema nikog osim tebe?Dusu bi mu izvadio kad bih mogao.
 
Mislim da se ovde dosta "maši" suština. Ne treba ga kritikovati ili optuživati što je hteo da kupi ovakav automobil. To je njegovo pravo, njegov izbor. Suština problema je što je ugrozio ljude oko sebe, na tom putu, ukoliko je on kriv za nezgodu. Zbog toga ga treba kazniti, a nadam se da će biti sankcionisan na odgovarajući zakonski način, ako se utvrdi njegova krivica. Ukoliko nije kriv, voleo bih da znam ko je kriv za ovu nezgodu, jer neko mora da odgovoara za to, neki drugi vozač, proizvođač zbog kvara na vozilu, seljak kome je krava izletela na put...
 
Mislim da se ovde dosta "maši" suština. Ne treba ga kritikovati ili optuživati što je hteo da kupi ovakav automobil. To je njegovo pravo, njegov izbor. Suština problema je što je ugrozio ljude oko sebe, na tom putu, ukoliko je on kriv za nezgodu. Zbog toga ga treba kazniti, a nadam se da će biti sankcionisan na odgovarajući zakonski način, ako se utvrdi njegova krivica. Ukoliko nije kriv, voleo bih da znam ko je kriv za ovu nezgodu, jer neko mora da odgovoara za to, neki drugi vozač, proizvođač zbog kvara na vozilu, seljak kome je krava izletela na put...

Друже у Немачкој на аутопутевима нема ограничења брзине ако можеш да возиш 600 км на сат возиш
 
Друже у Немачкој на аутопутевима нема ограничења брзине ако можеш да возиш 600 км на сат возиш

Mile, nisam spominjao brzinu. Mogao je da vozi i 50km/h, ali ako je došlo do saobraćajne nezgode, postojao je neki razlog. Ili nečija greška, kvar na automobilu, istrčavanje neke životinje, odron... nešto je moralo da izazove tu nezgodu. Ako je vozač kriv, on treba da odgovara, ako nije, treba da se vidi zašto je došlo do toga.
 
Mile, nisam spominjao brzinu. Mogao je da vozi i 50km/h, ali ako je došlo do saobraćajne nezgode, postojao je neki razlog. Ili nečija greška, kvar na automobilu, istrčavanje neke životinje, odron... nešto je moralo da izazove tu nezgodu. Ako je vozač kriv, on treba da odgovara, ako nije, treba da se vidi zašto je došlo do toga.
Слажем се да постоји неки узрок ,али то у овој вести није битно у овој вети је битно да неко од наших суграђан има жестоке новце
 
Јомини јес ти кад год возо брмбрм по аутобану у Дојчланду?
Па то што они називају вода на путу код нас се зове сув и одличан друм,
тип мало јаче ишо ,навлачио га и нешто проклизао јебешга његов проблем
 
Јомини јес ти кад год возо брмбрм по аутобану у Дојчланду?
Па то што они називају вода на путу код нас се зове сув и одличан друм,
тип мало јаче ишо ,навлачио га и нешто проклизао јебешга његов проблем

Mile, na ovo ja ukazujem. Nije njegov problem ako izazove nezgodu. Taj problem je problem suda (ili već ko reguliše to u Nemačkoj) i eventalne druge strane u nezgodi. Kad počnemo da se ponašamo odgovorno i da sankcionišemo one koji ne paze na putu, biće i manje nazgoda.
 
Ma ok, mada nisam nigde video da li je možda bila neka barica. A Ferari je osetljiv na te stvari, ipak je to više bolid nego auto.
A već vidim kad su mu rekli da treba da ide na probnu vožnju, da je odmahivao rukom u smislu - ja da idem?!? :lol:
Blenta...


Верујем да он зна да вози тај ауто ,ја сам возио неки од другара а да ти кажем који је појма незнам по обилазници око БПаланке било суво иде то ко блесаво ал ја то нешто неволем
е и да додам када је било светско првенство у фудбалу у Немачкој имали смо резервисан један преко рентакара тај другар га резервисо
он млого воле та брза кола али нисмо отишли

Mile, na ovo ja ukazujem. Nije njegov problem ako izazove nezgodu. Taj problem je problem suda (ili već ko reguliše to u Nemačkoj) i eventalne druge strane u nezgodi. Kad počnemo da se ponašamo odgovorno i da sankcionišemo one koji ne paze na putu, biće i manje nazgoda.

Па ко е реко да он неће одгоарати ?Мислиш да ће га Швабе пустити тек тако?
 
Ma ok, mada nisam nigde video da li je možda bila neka barica. A Ferari je osetljiv na te stvari, ipak je to više bolid nego auto.
A već vidim kad su mu rekli da treba da ide na probnu vožnju, da je odmahivao rukom u smislu - ja da idem?!? :lol:
Blenta...

Ма није могуће. Ти си видовит?! :eek::mrgreen:

Него, поента је да ли је принципијенло да Ферари излази у сусрет муштеријама и пушта их да испробавају
такав ауто, а сам си рекао да је то више болид, него обичан ауто, по друмовима, или трерба да постоји пробна
писта, за такве ствари, пошто је ипак огромна лова у питању?


А што се тиче незгода, па незгоде су имали готово сви профи возачи болида...
 

Back
Top