Srbija potpuno spremna za ulazak u EU

Kud svi tu i mi. Zašto bismo bili ostrvo u Evropi? Doduše ostrvo su i Švajcarska i Norveška, ali one su nešto drugo. Mi smo ostrvo zato što smo dozvolili da budemo otpad te iste Evrope.

ko bre otpad.cu te bojkotujem ako nastavis ovako.jel tebi jasno da evropa treba nas da nas iskoristi.pa nisu oni blesavi.sto bi nas muvali da dodjemo kod nji.dici ce nam plate na 500 evra a cene ce da nam navuku dvesto posto.i vise nece da pijemo jagodinsko pivo nego onaj hajneken pa nece vozis jugo nego opel pa ce kupis milku cokoladu a ne takovsku. a bre ima da nam uvale sve njino a nase ce uniste.di si vido da kapitalista misli na narod.ako se on muva tu oko tebe budi siguran da ce te odere.oni bre traze zrtvu kome da uvale onaj njin visak proizvoda i kredite.pajz sta ti kazem ako dodju do nas za pola godine ce budes dvesta iljada evra u kredit sto za bmw sto za kucu a plata ce ti bidne 500 eura.ima da rmbas ceo zivot za taj auto i kucu.
 
Evo ti obrazloženje. Sve zemlje bivše SFRJ osim Slovenije u najvišim masonskim krugovima vode se kao "otpad Evrope". Teoretski. Praktično je još gore. Vlada USA potpisala je dogovor sa vladom Hrvatske (a uskoro će i sa vladom Bosne) da se nuklearni otpad odlaže u kraške jame u koje su 1941. godine ustaše bacale Srbe. Hrvatska će se tako pretvoriti u nuklearni otpad. A ni mi nismo daleko.
 
Evo ti obrazloženje. Sve zemlje bivše SFRJ osim Slovenije u najvišim masonskim krugovima vode se kao "otpad Evrope". Teoretski. Praktično je još gore. Vlada USA potpisala je dogovor sa vladom Hrvatske (a uskoro će i sa vladom Bosne) da se nuklearni otpad odlaže u kraške jame u koje su 1941. godine ustaše bacale Srbe. Hrvatska će se tako pretvoriti u nuklearni otpad. A ni mi nismo daleko.

Znaci idemo u EU da budemo atomski otpad?! :?::mrgreen:
Ovi zuti su bas O.K :shock:
Zato ja kazem da za svetsku masoneriju treba novi Ausvic!!!!
 
Evo ti obrazloženje. Sve zemlje bivše SFRJ osim Slovenije u najvišim masonskim krugovima vode se kao "otpad Evrope". Teoretski. Praktično je još gore. Vlada USA potpisala je dogovor sa vladom Hrvatske (a uskoro će i sa vladom Bosne) da se nuklearni otpad odlaže u kraške jame u koje su 1941. godine ustaše bacale Srbe. Hrvatska će se tako pretvoriti u nuklearni otpad. A ni mi nismo daleko.

Da, mora da su otpad Evrope pored Rumunije, Bugarske, Turske, Albanije, Moldavije itd. :roll:, a i ti nam se razumes sta se vodi u najvisim masonskim krugovima k'o Marica u krivi xxxxx :) Sto se tice US i Evrope, oni su stvarno nesposobni da uvale otad u Afriku pa ce ga sebi zakopavati u dvoriste :roll: dokle bre vise sa tim glupostima ?
 
ko bre otpad.cu te bojkotujem ako nastavis ovako.jel tebi jasno da evropa treba nas da nas iskoristi.pa nisu oni blesavi.sto bi nas muvali da dodjemo kod nji.dici ce nam plate na 500 evra a cene ce da nam navuku dvesto posto.i vise nece da pijemo jagodinsko pivo nego onaj hajneken pa nece vozis jugo nego opel pa ce kupis milku cokoladu a ne takovsku. a bre ima da nam uvale sve njino a nase ce uniste.di si vido da kapitalista misli na narod.ako se on muva tu oko tebe budi siguran da ce te odere.oni bre traze zrtvu kome da uvale onaj njin visak proizvoda i kredite.pajz sta ti kazem ako dodju do nas za pola godine ce budes dvesta iljada evra u kredit sto za bmw sto za kucu a plata ce ti bidne 500 eura.ima da rmbas ceo zivot za taj auto i kucu.
Znaš da si u pravu.
Šta nam fali da pijemo i dalje Jagodinsko a ne Hajneken, vozimo Yuga a ne Opela i radimo ceo život a da ne zaradimo ni za auto ni za kuću.
 
Potpuno tacno.Samo sto neki ovde misle da navodno postoje neki ekonomski ili demokratski principi po kojim se ulazi u EU.Ne postoje principi niti su oni zasnovani na nekakvoj demokratiji,postoji samo principi interesa i sile.To u startu kompromituje ideju EU-e kao nesto sto je civilizacijska tekovina,i koja je nazalost osnovana i postala nesto sto se mozete nazvati ''cetvrti rajh''

Principi interesa i sile...a koji drugi principi postoje i gde? Bratstvo i jedinstvo? Ravnopravnost? Samoupravljanje?

Srbija bi trebala prestati sa ,,ispravljanjem krive Drine,, uglavnom na sopstvenu štetu, istorijski gledano. Nismo prihvatili ultimatum AU 1914-dobili po ušima. Smrt, jad i beda. Prva Jugoslavija. Saveznici nam ,,pomagali,, neka hvala im. A hvala i braći po materini. Pa opet dalje. Nismo hteli pakt sa Hitlerom-dobili po ušima. Smrt, jad i beda. Druga Jugoslavija. Saveznici nam ,,pomagali,, malo nas bombardovali radi Nemaca, nema veze. Neka, hvala im. A hvala i komunistima. Pa onda, nismo prihvatili da SFRJ više ne treba da postoji. Federacija ili konfederacija, pitanje je sad...Ma kakvi, živela tamo neka Jugoslavija. Opet, smrt, jad i beda. Treća Jugoslavija. Hvala socijalistima i svima koji su pomagali. Pa dodje i Rambuje. Ne prihvata se, normalno. Opet udri po Srbiji. Šta ćeš...

Sad nećemo ni u EU, nećemo nigde, mi smo sami sebi dovoljni. Imamo mi resurse, samo neka nas puste, sami ćemo mi podići Srbiju iz blata...Malo morgen, što reče bivši predsednik!

A bre, dosta je, nema od te politike vajde. Interes i sila, normalno, tako se opstaje. Gde je naš interes i naša sila? Izgubili se u inatu i silnim Jugoslavijama koje niko nije hteo osim nas...Jedino u čemu smo dobri je odbijanje...

Srbija kao ,,odbegla mlada,,. Čist Holivud.
 
Znaš da si u pravu.
Šta nam fali da pijemo i dalje Jagodinsko a ne Hajneken, vozimo Yuga a ne Opela i radimo ceo život a da ne zaradimo ni za auto ni za kuću.

Pivo ne pijem, dragi kolega, tu nemam komentar. Nisam kompetentna da ocenim. Preferiram Fiat, Yuga probala, al bih možda i vozila Yuga ako bi ga preimenovali u recimo ,,Eugo,, (ovo yu mi dojadilo). Može i ,,Serbo,, da se ne uvrede patriote. I još par sitnica: italijanski dizajn, nemačka sigurnost. Kako god okreneš, EU.:wink:

PS: Kad bih pila pivo, koje domaće je naj? Da znam ako se propijem...:cool:
 
Znaci idemo u EU da budemo atomski otpad?! :?::mrgreen:
Ovi zuti su bas O.K :shock:
Zato ja kazem da za svetsku masoneriju treba novi Ausvic!!!!

Da, mora da su otpad Evrope pored Rumunije, Bugarske, Turske, Albanije, Moldavije itd. :roll:, a i ti nam se razumes sta se vodi u najvisim masonskim krugovima k'o Marica u krivi xxxxx :) Sto se tice US i Evrope, oni su stvarno nesposobni da uvale otad u Afriku pa ce ga sebi zakopavati u dvoriste :roll: dokle bre vise sa tim glupostima ?

Do toga nas je doveo SPS 90-tih. Privatizacija je trebala da krene 1991. a ne 2001. SPS nije hteo čak ni da skine petokraku sa grba Srbije, a 2004. kad je usvojen novi grb jedino je SPS glasao protiv jer mrzi Srbiju. A o masoneriji niste pozvani da govorite: sami postavljate pitanja - sami odgovarate.
 
Evo ti obrazloženje. Sve zemlje bivše SFRJ osim Slovenije u najvišim masonskim krugovima vode se kao "otpad Evrope". Teoretski. Praktično je još gore. Vlada USA potpisala je dogovor sa vladom Hrvatske (a uskoro će i sa vladom Bosne) da se nuklearni otpad odlaže u kraške jame u koje su 1941. godine ustaše bacale Srbe. Hrvatska će se tako pretvoriti u nuklearni otpad. A ni mi nismo daleko.

Eto sta vam spremaju EU-USA gazde novog svetskog poretka,da budete nuklearni otpad.Zato Srbijo slozno NE ovim monstrumima!
 
Eto sta vam spremaju EU-USA gazde novog svetskog poretka,da budete nuklearni otpad.Zato Srbijo slozno NE ovim monstrumima!

A tvoje gazde iz Kube i Severne Koreje bi voleli da ti uvedu svoje zakone i da ti zabrane Internet, mobilnu telefoniju (to bi ti bilo dovoljno) i još mnogo toga - i da te nateraju da gladuješ do kraja života. Zato odlučno u EU, a protiv kavez država. Na Kubi i u Severnoj Koreji nema ništa za Srbiju.
 
A tvoje gazde iz Kube i Severne Koreje bi voleli da ti uvedu svoje zakone i da ti zabrane Internet, mobilnu telefoniju (to bi ti bilo dovoljno) i još mnogo toga - i da te nateraju da gladuješ do kraja života. Zato odlučno u EU, a protiv kavez država. Na Kubi i u Severnoj Koreji nema ništa za Srbiju.

Pusti tu demagogiju komunizam je vas masonski produkt,a vi bi ste hteli globalni kavez,e izgleda da ce da vam se izjalovi plan
 
Neka mi samo neko kaze kako smo mi to "Srbija potpuno spremna za ulazak u EU" kada postoji po mafija u svakoj pori naseg drustva (duvanska, stecajna, carinska, fudbalska, naftna,i bog-te-pita-koja-sve-ne)?
Ne znam da li treba nesto reci o stanju u RTS-u, zdravstvu, putevima, itd..itd...itd
Budimo realni, nismo spremni ni za africke i latinoamericke uslove. Dobro...mozda za te jesmo..ali to je to.
 
A tvoje gazde iz Kube i Severne Koreje bi voleli da ti uvedu svoje zakone i da ti zabrane Internet, mobilnu telefoniju (to bi ti bilo dovoljno) i još mnogo toga - i da te nateraju da gladuješ do kraja života. Zato odlučno u EU, a protiv kavez država. Na Kubi i u Severnoj Koreji nema ništa za Srbiju.

Moram ovde da se uključim iako ne mirišem nijednu totalitarnu ideologiju pa ni komunizam.
Obratio sam pažnju na ovo: "A tvoje gazde iz Kube i Severne Koreje bi voleli da ti uvedu svoje zakone..."
pa me nešto interesuje kako to gazduju Kubanci i Severokorejanci ostatkom sveta ili drugim komunističkim partijama u svetu...

Je l' to bombarduju druge zemlje, ratuju nekoliko hiljada kilometara daleko od svojih granica, ubijaju političke protivnike kao CIA, uvode ekonomske sankcije neposlušnim zemljama....

Joooj ljudi, šta se sve može pročitati na ovom forumu... :)

Neki bi pod hitno trebali da se prešaltaju na podforum "Tinejdžeri" i da se ne brukaju ovde :) :) :)
 

Back
Top