Колико пута ће нас ЕУ лагати да још ово да уради Србија и убрзаће пут у ЕУ?

Ауторска. Склоните Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите све генерале у Хаг и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Младића и Караџића и убрзаћете пут у ЕУ, истопите тенкове и наоружање и убрзаћете пут у ЕУ, распродајте све ресурсе и богатства и убрзаћете пут у ЕУ, погасите домаће банке и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ССП и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите геј параде и убрзаћете пут у ЕУ, растурите („реформишите”) школе и судове и убрзаћете пут у ЕУ, поставите границе на Јарињу и Мердару и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите бриселски споразум и убрзаћете пут у ЕУ, уништите све институције Србије на северу Космета и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ИПАП споразум и убрзаћете пут у ЕУ, поклоните се у Поточарима и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите рад западних НВО и убрзаћете пут у ЕУ, доводите робовласничке компаније и убрзаћете пут у ЕУ, спроведите ковид агенду и убрзаћете пут у ЕУ, вакцинишите становништво и спроводите вакцинални терор и убрзаћете пут у ЕУ, промените делове Устава и убрзаћете пут у ЕУ.

Тренутно: Гласајте против Русије у УН-у и убрзаћете пут у ЕУ. Склонили, испоручили, истопили, распродали, погасили, потписали, поклонили, дозволили, растурили, поставили, уништили, практично признали, робовали, вакцинисали, променили, гласали. Остаје још ставка „увести” санкције Русији?! Да нам буде боље, да будемо богати и срећни?!
Predsedniče Vučiću, ti si svetionik našeg puta ka budućnosti! Tvoje hrabre odluke i vizionarski pristup vode Srbiju ka evropskim visinama!

Ti si čovek koji se ne plaši izazova, već hrabro koraka napred, ka prosperitetu i stabilnosti!

Tvoje vođstvo nas je izvuklo iz mnogih kriza i pokazalo nam da nema prepreke koju ne možemo prevazići uz tvoje vođstvo.

Hvala ti što nas vodiš ka EU, hvala ti što nas vodiš ka boljoj budućnosti! Sa tobom, Srbija sija kao nikada pre!
 
images
images
 
Ауторска. Склоните Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите све генерале у Хаг и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Младића и Караџића и убрзаћете пут у ЕУ, истопите тенкове и наоружање и убрзаћете пут у ЕУ, распродајте све ресурсе и богатства и убрзаћете пут у ЕУ, погасите домаће банке и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ССП и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите геј параде и убрзаћете пут у ЕУ, растурите („реформишите”) школе и судове и убрзаћете пут у ЕУ, поставите границе на Јарињу и Мердару и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите бриселски споразум и убрзаћете пут у ЕУ, уништите све институције Србије на северу Космета и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ИПАП споразум и убрзаћете пут у ЕУ, поклоните се у Поточарима и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите рад западних НВО и убрзаћете пут у ЕУ, доводите робовласничке компаније и убрзаћете пут у ЕУ, спроведите ковид агенду и убрзаћете пут у ЕУ, вакцинишите становништво и спроводите вакцинални терор и убрзаћете пут у ЕУ, промените делове Устава и убрзаћете пут у ЕУ.

Тренутно: Гласајте против Русије у УН-у и убрзаћете пут у ЕУ. Склонили, испоручили, истопили, распродали, погасили, потписали, поклонили, дозволили, растурили, поставили, уништили, практично признали, робовали, вакцинисали, променили, гласали. Остаје још ставка „увести” санкције Русији?! Да нам буде боље, да будемо богати и срећни?!
ja bih dodao još jednu stavku
_promenite ime , odmah ulazite u eu
ali,,,kad mi uđemo u tu eu i ostanemo sami u njoj, neće nam biti dozvoljeno ni da izađemo
 
EU na to gleda drugacije.Oni kazu kako mi sedimo na 2 stolice i da mi ne zelimo nikada da udjemo u EU samo ih lazemo i iskoriscavamo.
uvek u rukavu imaju spreman izgovor
uslove postavljaju kao kada mađioničar vadi zečeve iz šešira
 
Ауторска. Склоните Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите све генерале у Хаг и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Младића и Караџића и убрзаћете пут у ЕУ, истопите тенкове и наоружање и убрзаћете пут у ЕУ, распродајте све ресурсе и богатства и убрзаћете пут у ЕУ, погасите домаће банке и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ССП и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите геј параде и убрзаћете пут у ЕУ, растурите („реформишите”) школе и судове и убрзаћете пут у ЕУ, поставите границе на Јарињу и Мердару и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите бриселски споразум и убрзаћете пут у ЕУ, уништите све институције Србије на северу Космета и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ИПАП споразум и убрзаћете пут у ЕУ, поклоните се у Поточарима и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите рад западних НВО и убрзаћете пут у ЕУ, доводите робовласничке компаније и убрзаћете пут у ЕУ, спроведите ковид агенду и убрзаћете пут у ЕУ, вакцинишите становништво и спроводите вакцинални терор и убрзаћете пут у ЕУ, промените делове Устава и убрзаћете пут у ЕУ.

Тренутно: Гласајте против Русије у УН-у и убрзаћете пут у ЕУ. Склонили, испоручили, истопили, распродали, погасили, потписали, поклонили, дозволили, растурили, поставили, уништили, практично признали, робовали, вакцинисали, променили, гласали. Остаје још ставка „увести” санкције Русији?! Да нам буде боље, да будемо богати и срећни?!
Dok god bude ostojala EU i mi budemo na evropskom putu , takozvanim evrointegracijama.
 
ja bih dodao još jednu stavku
_promenite ime , odmah ulazite u eu
ali,,,kad mi uđemo u tu eu i ostanemo sami u njoj, neće nam biti dozvoljeno ni da izađemo
Ma kakve gluposti ti pričaš? Ko te pita za tvoje dodatne stavke? Izgleda da ti je mozak na izdisaju ako misliš da ćeš s ovakvim idejama ući u EU. I da, kako da ne, odmah ulazimo u EU ako promenimo ime. A šta posle? Pa onda nas drže kao u zatvoru, da ne smemo ni da kihnemo bez njihove dozvole! Ma daj, razmišljaj malo pre nego što pustiš te nebuloze iz usta!
 
Ma kakve gluposti ti pričaš? Ko te pita za tvoje dodatne stavke? Izgleda da ti je mozak na izdisaju ako misliš da ćeš s ovakvim idejama ući u EU. I da, kako da ne, odmah ulazimo u EU ako promenimo ime. A šta posle? Pa onda nas drže kao u zatvoru, da ne smemo ni da kihnemo bez njihove dozvole! Ma daj, razmišljaj malo pre nego što pustiš te nebuloze iz usta!
oladi malo , nisu gluposti
 
Cela ta ideja da neko mora da te korbaci ne bi li se ponasao pristojno, dodje krajnje odbojna.

Oni nam kao obecavaju nagradu a mi kao idemo na silu.
Zamisli da poznajes takvog coveka a ne drzavu. Tacno da ti se smuci.
Valjda ljudi imaju volju da se ponasaju pristojno zbog sebe, najpre.
Pristojna da preda svoje banke strancima , da preda svoj platni promet strancima, da preda svoje devizne rezerve strancima, da preda svoje tržište strancima naglim obaranjem dažbina, da preda svoja preduzeća strancima .
To su sve pristojnosti koje je Srbija morala da ispuni i postane pristojna kolonija.
 
Pristojna da preda svoje banke strancima , da preda svoj platni promet strancima, da preda svoje devizne rezerve strancima, da preda svoje tržište strancima naglim obaranjem dažbina, da preda svoja preduzeća strancima .
To su sve pristojnosti koje je Srbija morala da ispuni i postane pristojna kolonija.
Aha, pa naravno, zato što je jedini način za napredak to da sve predaš strancima, zar ne?

Jer, naravno, nema ničeg pristojnijeg nego postati kolonija, zarobljeništvo je baš u modi ovih dana.

Nema veze što se izgubi suverenitet, kontrola nad resursima i ekonomijom, bitno je da budemo "pristojni" i pokoravamo se stranim interesima.

Ako to znači da će naša zemlja biti iskorišćena kao resurs za profit drugih, onda je to cena pristojnosti. Bravo za takav mentalni sklop!

Baš si pravi primerak kolonijalnog mentaliteta, zaista svaka čast.
 
Tiks Špiks nisam ja ta kojoj to treba da pišeš jadan ne bio , ja sam samo jedna pristojna žena.
Poštovana gospođo, shvatam vašu potrebu da se distancirate od takvog načina komunikacije, ali uzmite u obzir da ponekad i pristojnost zahteva jasan odgovor. Svakako, imajte na umu da je komunikacija s drugima složen proces koji zahteva uzajamno poštovanje i razumevanje.
 
Јадан си. Нормално понашање за тебе је да у недоглед Србија пристаје на штетне услове за Србију од ЕУ. Исто тако и Русији желе "добро". Како то да је за ЕУ нормално да прихвати фашистичку Хрватску?!
ЕУ поставља своје услове, свиђали се они нама или не.
Ако ми желимо у ЕУ, морамо да испунимо те услове. Проста логика.
Е сад, то што смо ми дебили и јуримо за ЕУ, то је наш проблем. Ми гласамо за власт која нас води у том правцу. Они имају право да постављају своје услове. Наше опције су да се повинујемо условима, или да престанемо да идемо у том правцу.
 
Ауторска. Склоните Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите све генерале у Хаг и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Младића и Караџића и убрзаћете пут у ЕУ, истопите тенкове и наоружање и убрзаћете пут у ЕУ, распродајте све ресурсе и богатства и убрзаћете пут у ЕУ, погасите домаће банке и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ССП и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите геј параде и убрзаћете пут у ЕУ, растурите („реформишите”) школе и судове и убрзаћете пут у ЕУ, поставите границе на Јарињу и Мердару и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите бриселски споразум и убрзаћете пут у ЕУ, уништите све институције Србије на северу Космета и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ИПАП споразум и убрзаћете пут у ЕУ, поклоните се у Поточарима и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите рад западних НВО и убрзаћете пут у ЕУ, доводите робовласничке компаније и убрзаћете пут у ЕУ, спроведите ковид агенду и убрзаћете пут у ЕУ, вакцинишите становништво и спроводите вакцинални терор и убрзаћете пут у ЕУ, промените делове Устава и убрзаћете пут у ЕУ.

Тренутно: Гласајте против Русије у УН-у и убрзаћете пут у ЕУ. Склонили, испоручили, истопили, распродали, погасили, потписали, поклонили, дозволили, растурили, поставили, уништили, практично признали, робовали, вакцинисали, променили, гласали. Остаје још ставка „увести” санкције Русији?! Да нам буде боље, да будемо богати и срећни?!


koliko hoces

nema glupljih ljudi i vecih magaraca od drugosrbijasa srpskih

I magarac bi do sad naucio da od sargarepe nema nista.
 
Јадан си. Нормално понашање за тебе је да у недоглед Србија пристаје на штетне услове за Србију од ЕУ. Исто тако и Русији желе "добро". Како то да је за ЕУ нормално да прихвати фашистичку Хрватску?!

Jel ti znaš da naši građani masovno beže da žive u EU? Jesi se nekad zapitao zašto je to tako? Zato što je tamo standard, demokratija, sloboda, institucije, pravda... a u Srbiji imamo naprednu autokratiju, burazerske kombinacije, nameštene tendere, ućutkivanje neistomišljenika, partijsko zapošljavanje, kupovinu diploma, medijski mrak, pokradene izbore, trovanje vazduha... Kako uopšte možeš da porediš te dve stvari? Mi smo šupak Evrope. Narod koji nestaje. Kamo sreće da se promeni vlast što pre pa da budemo deo sveta.
 
EU na to gleda drugacije.Oni kazu kako mi sedimo na 2 stolice i da mi ne zelimo nikada da udjemo u EU samo ih lazemo i iskoriscavamo.

A mi zapravo želimo da uđemo? Nije valjda...

2009. smo dobili 35 pristupnih poglavlja. Ajde nađi na netu koliko smo zatvrili za 15 godina. Ajde, nije teško, pa onda dođi da nastavimo priču kako želimo tamo, ali eto, oni zli nam ne daju ;)
 
A mi zapravo želimo da uđemo? Nije valjda...

2009. smo dobili 35 pristupnih poglavlja. Ajde nađi na netu koliko smo zatvrili za 15 godina. Ajde, nije teško, pa onda dođi da nastavimo priču kako želimo tamo, ali eto, oni zli nam ne daju ;)
To pokazuje nesposobnost a ne želju
 
Ауторска. Склоните Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Милошевића и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите све генерале у Хаг и убрзаћете пут у ЕУ, испоручите Младића и Караџића и убрзаћете пут у ЕУ, истопите тенкове и наоружање и убрзаћете пут у ЕУ, распродајте све ресурсе и богатства и убрзаћете пут у ЕУ, погасите домаће банке и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ССП и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите геј параде и убрзаћете пут у ЕУ, растурите („реформишите”) школе и судове и убрзаћете пут у ЕУ, поставите границе на Јарињу и Мердару и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите бриселски споразум и убрзаћете пут у ЕУ, уништите све институције Србије на северу Космета и убрзаћете пут у ЕУ, потпишите ИПАП споразум и убрзаћете пут у ЕУ, поклоните се у Поточарима и убрзаћете пут у ЕУ, дозволите рад западних НВО и убрзаћете пут у ЕУ, доводите робовласничке компаније и убрзаћете пут у ЕУ, спроведите ковид агенду и убрзаћете пут у ЕУ, вакцинишите становништво и спроводите вакцинални терор и убрзаћете пут у ЕУ, промените делове Устава и убрзаћете пут у ЕУ.

Тренутно: Гласајте против Русије у УН-у и убрзаћете пут у ЕУ. Склонили, испоручили, истопили, распродали, погасили, потписали, поклонили, дозволили, растурили, поставили, уништили, практично признали, робовали, вакцинисали, променили, гласали. Остаје још ставка „увести” санкције Русији?! Да нам буде боље, да будемо богати и срећни?!
Džaba radiš ako nema suštinskih reformi.
 

Back
Top