Srbija nije za NATO Pakt

Da li ste za ulazak Srbije u NATO Pakt ili neku drugi bezbjedonosni savez?

  • Nisam za ulazak Srbije u NATO Pakt

  • Da svakako sam za ulazak Srbije u NATO Pakt

  • Ja sam da se Srbija prikljuci savezu sa Rusijom

  • Ja sam da Srbija treba ostati vojno neutralna i pripadnik nesvrstanih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ceda je jucer kazao da nije potrijeban referendum oko ulaska Srbije u NATO Pakt.Bile su izlozene vijesti na front scrollu.Mislim da je Ceda Jovanovic pametan covjek i da on ide na tome da narod nema sta da se mijesa oko nekih pitanja u koje nije upucen.Na primjer NATO Pakt je garant mira u Srbiji i on se prosirio uveliko kao istoku a Srbija ima tradiciju da bude sastavni dio clanstva NATO Pakta i da bude jednostavnim rijecnikom receno Americki saveznik.

Eh kada se setim onog Miloševićevog referenduma o stranim čizmama na srpskom tlu, iii... na kraju ispade šta?
 
Opasni su kada se prvi put pozovu u kucu.Sve vole da znaju sta se djesava u kuci i poslije toga provlace teoriju o romantici i ako vide meko vole da prijete ako se ljudi zene.Zastupaju teoriju da se ovaj svijet dosta razmnozio i da vise ne treba da se mnozi tako da uz NATO dolaze i protestantski misionari koji ce zastupati teoriju bestjelesnog zaceca.
 
Референдум о учешћу страних представника у решавању проблема на Косову и Метохији 1998.
Из Википедије, слободне енциклопедије

Народна скупштина Републике Србије расписала је, на предлог Слободана Милошевића, тада председника Савезне Републике Југославије, 7. априла 1998. референдум о међународном посредовању у сукобу на Косову и Метохији. Референдумско питање је гласило:[1]
„Да ли прихватате учешће страних представника у решавању проблема на Косову и Метохији?“

Референдум је одржан 23. априла 1998. На референдум је изашло 5.297.776 бирача (73,05% уписаних бирача). Против учешћа страних представника у решавању проблема на Косову и Метохији изјаснило се 94,73% гласача, а за је било 3,41%


Da se prisetimo malo
 
Isto tako NATO Vojnici vole da setaju i da koketiraju sa gradjanima podignu ruku i kazu Hello a ako im nesto dobro uradis neku uslugu onda podignu samo jedan prst-palac.Vole da ih ljudi zapazu da su lijepi i sjajni.

A kad se sjetim Srbije iz 1999 godine sva u bombama NATO bombardera onda se zaista cudim i cinizam je pricati o njima.
 
Pozdrav,

Mislim da nije u pravu Ceda Jovanovic mada ga postujem kada kaze, da se treba na svoju ruku krenuti u clanstvo NATO Pakta bez referenduma.Ulazak Srbije u NATO Pakt mora predstavljati prijateljski cin a ne nesto drugo sto bi moglo proizici da se NATOova vojska nadje u opasnosti od Srba koji bi da se svete za bombardiranje SR Jugoslavije ili Srbije.Referendum je neopohodan da se bi se provjerila srpska svijest sto ona zeli i kako ona smatra NATO Pakt.NATO Pakt sluzi da zastitti granice jedne drzave, clanice, a poznato je da clanice NATO Pakta prinzaju neovisnost Kosova i da oni vec znaju gdje je Srbijanska medja granica.

Srbija je drzava koja treba presipitati javno mnjenje i time ustanoviti da li treba rizikovati NATOove vojnike ili pozvcati sa dozom prijateljstva i zeljom da se Srbija razvije u dobrog Americkog partnera i clanicom zapadnih zemalja.U surptonom Rusija je jedina vjerna clanica Srbije i Srbija kao nesvrstana drzava moze biti neutralna a onoga casa cim udje u NATO Pakt ona se oslobadja obaveza da bude nesvrstana drzava ili savezniaca sa Rusijom.

Извини нисам хтео да читам све кад си овако нешто написо (болдовано горе).....:dash:
Стварно треба имати систем вредности :dash: :dash: :dash: :dash:
 
SMRT NATO UBICAMA!!!

SMRT NATO BOMBARDERIMA KOJI SIJU SMRT U UBIJAJU DJECU!!!

Sad poslije deset godina treba da mi dodje belosvjetska budala da mi siluje scer, mater mu *****, i ko misli da ih poziva i ko se slika sa njima!!
 
Tamo gdje ja zivim ljudi su primjetno uznemireni jer kako se prica planira se da se osnuje velika NATO Baza u Sjenicama i napraviti veliki aeorodrom slican Avianu.Sta ce ti tudjinci da rade nego da bjesne svojim avionima kojima su do jucer ubijali Srbijance.
 
sumadinac_1_080809.jpg


Јок брал, није то за нас таква авангарда од пакта, то је за ове цивилизоване народе што су били у пакту Осовине они имају традицију удруживања у пактове. Нисмо ми за такву напредну одбрамбену организацију која има тако племенит циљ да цео свет стави под своју хуману чизму .
 
sumadinac_1_080809.jpg


Јок брал, није то за нас таква авангарда од пакта, то је за ове цивилизоване народе што су били у пакту Осовине они имају традицију удруживања у пактове. Нисмо ми за такву напредну одбрамбену организацију која има тако племенит циљ да цео свет стави под своју хуману чизму .

Ma, oni su bili samo pogresno shvaceni.

U sustini su samo hteli da se udruze radi uzajamne bezbednosti, a onda je nekome na pamet pala plemenita misao da se rasire svud po svetu i uspostave trajni mir. :klap:
 
Tamo gdje ja zivim ljudi su primjetno uznemireni jer kako se prica planira se da se osnuje velika NATO Baza u Sjenicama i napraviti veliki aeorodrom slican Avianu.Sta ce ti tudjinci da rade nego da bjesne svojim avionima kojima su do jucer ubijali Srbijance.

Ma, ne...

Oni planiraju da zauzimaju zemlju po zemlju i kad uspostave mir u svetu da istopesve te tenkove, avione i rakete u klackalice i kljuljaske za zemlje treceg sveta, da zakatanche industriju oruzja, a njihove investitore da nauce kako se skromnije zivi. :mrgreen:
 
Isto tako NATO Vojnici vole da setaju i da koketiraju sa gradjanima podignu ruku i kazu Hello a ako im nesto dobro uradis neku uslugu onda podignu samo jedan prst-palac.Vole da ih ljudi zapazu da su lijepi i sjajni.

A kad se sjetim Srbije iz 1999 godine sva u bombama NATO bombardera onda se zaista cudim i cinizam je pricati o njima.

Za 1999. ne trba kriviti NATO nego iskljucivo tadasnju vlast. Da su pametnije "igrali" ne bi doslo do bombardovanja.
 
Ma, oni su bili samo pogresno shvaceni.

U sustini su samo hteli da se udruze radi uzajamne bezbednosti, a onda je nekome na pamet pala plemenita misao da se rasire svud po svetu i uspostave trajni mir. :klap:
Ах када се сетим тих цивилизованих изјава о Србима и Србији где нас председник САД Клинтон окривљава за све ратове чак и за II св. рат да смо ми Срби иритирали Хитлера да он покори Европу јер је имао страхове од Срба које је вукао још из I св. рата. Па секретара Медлин Олбрајт о психичком стању Срба током бомбардовања, па поређење Срба и једне касте у Индији од Буша старијег, неко би помислио да су Срби и Србија нека Империја чим се ти цивилизовани владари посвећују толико Србима и Србији.
А и наше комшије које су пуни излива љубави према Србима и Србији и они су за улазак Србије у НАТО. И сад сви ти цивилизовани траже да будемо савезници, значи ту нешто није у реду.
Најбоље би било да сви Они преиспитају своје жеље, а онда се сагну између својих ногу и пољубе сами себе .
 
Ах када се сетим тих цивилизованих изјава о Србима и Србији где нас председник САД Клинтон окривљава за све ратове чак и за II св. рат да смо ми Срби иритирали Хитлера да он покори Европу јер је имао страхове од Срба које је вукао још из I св. рата. Па секретара Медлин Олбрајт о психичком стању Срба током бомбардовања, па поређење Срба и једне касте у Индији од Буша старијег, неко би помислио да су Срби и Србија нека Империја чим се ти цивилизовани владари посвећују толико Србима и Србији.
А и наше комшије које су пуни излива љубави према Србима и Србији и они су за улазак Србије у НАТО. И сад сви ти цивилизовани траже да будемо савезници, значи ту нешто није у реду.
Најбоље би било да сви Они преиспитају своје жеље, а онда се сагну између својих ногу и пољубе сами себе .

Odakle ti ovo za ove izjave americke administracije o nama?

Ne sumnjam. Cuo sam stosta, ali za ove stvari prvi put cujem.

Zanimljivo kako niko ne zabelezi to na video snimku, pa da Tijanic malo shalta da se podsetimo.
 

Back
Top