Srbija bez EU - propast.

Joj,koji naslov da puknes od smeha.
Do,sad smo verovatno bili na Marsu pa sad treba da budemo deo Evrope.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To isto i ja pokušavam ovde da kažem...
Najpre postuju tekst kako smo imali najveći izvoz u zemlje EU, kako je EU najviše investirala u Srbiju, a onda na drugom mestu isti ti postuju tekstove kako nam je EU jedini put i pravac itd...
Pa dobro, kako je onda ta EU do sada investirala u Srbiju i kako smo to mi izvozili u EU, ako nismo u Evropi i ako nam je ta ista Evropa jedini put bez ikakvih mogućih alternativa????
I kako to da Švajcarska, Island i Norveška imaju maltene najveći standard u Evrop i spadaju u najpoželjnije zemlje za život u njima, a nisu članice EU?
Ja mislim da je ovde pre reč o tome da se za taj put u EU bez ikakvih uslovljavanja sa naše strane i poštovanja minimuma našeg dostojanstva najviše zalažu neki dokoni mali bogataši kojima najviše smeta to što moraju da pripremaju dokumentaciju i čekaju u redovima ispred ambasada da bi dobili vize.
Drugi koji bi da sa EU posluju, nemaju tih problema.
 
u svakom slucaju niko ne govori o tome da cemo izgubiti trziste EU ako poslujemo sa Rusijom
i kada bi rekao, verujem da bi prvi bili najveci uvoznici (Miskovic,pre svega)
izvoz pokrece proizvodnju a smanjuje uvoz
s' obzirom da smo u stalnom deficitu, ne bi trebalo uopste polemisati o tome
koje nam trziste treba a koje ne. Trebaju nam svi i tacka
 
u svakom slucaju niko ne govori o tome da cemo izgubiti trziste EU ako poslujemo sa Rusijom
i kada bi rekao, verujem da bi prvi bili najveci uvoznici (Miskovic,pre svega)
izvoz pokrece proizvodnju a smanjuje uvoz
s' obzirom da smo u stalnom deficitu, ne bi trebalo uopste polemisati o tome
koje nam trziste treba a koje ne. Trebaju nam svi i tacka



bravo .tako misle i u evropi.mislim i mi njima trebamo i dve tacke.evropu ne interesuje politika vec samo lova.a kad smo mi u pitanje e to kod nas malo teze ide.
 

Back
Top