Srbi "ratnicki narod"?

  • Začetnik teme praksis-kiria
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
'Ajde, sad kao s ove strane treba reci da li bi iko normalan spalio npr. ceo gradic u Lici (Donji Lapac), poubijao i posle zapalio leseve vidjenijih Srba u drugom gradicu(Gospic), iselio sve Srbe iz treceg, cetvrtog... malcice poklao na mostu, malo ispred mosta...i tako dalje... Ali necu reci da su Hrvati balkanski izmet, i slicno. Lupicu sebi packu sto se upustam u ovakve blesave diskusije, tj. "sto gluvom pricam pricu". I citacu "Feral"
 
Mislim da se nas "gost" previse odomacio i da dozvoljava da njegovim mozdanim vijugama (ako ih ima) upravljaju mediji.
Treba govoriti jezikom cinjenica. Ja sam ucio istoriju osnovne skole kada je jos postojao SKJ u kome su lobirali hrvatski nacionalisti, da ne kazem sovinisti. Cak i takva, hrvatski lobirana, istorija, sadrzala je lekcije o "hrvatskoj povjesti" ne vece od pola strane, pa su se cak i cokalije(Makedonci) i germani(tzv. Slovenci) mogli pohvaliti boljom i duzom tradicijom. Valjda je i tim Hrvatima u SKJ bilo jasno da i to sto su uspeli da udju u takav jedan udzbenik istorije, predstavlja veliki uspeh.
 
Srbi imaju manu sto postaju dobri ratnici tek kad im neko stane nogom za vrat,a do tad se uzajamno pljuju do besvesti!A sto se tice ovih "eksremnih nacionalnih manjina" i "kvazi-nacija",koji pokusavaju da predstave nas Srbe kao koljace,nek razmisle dali bi jos iko od njih postojao da smo,samo,hteli da ih istrebimo!
 
Kazanova:
Gazdarica:
Gospodo, smirite strasti...
Ok...???

A što ti ne bi kuvala ručak i pazila da ti ne zagori?!

Pusti bre da diskusije teku normalno i ne igraj se demokratije niti ljudkih prava... to je prošlost!
Kazanova, tako se mozes ophoditi prema svojoj mami, koja te je ocito tako i vaspitala...
Buduci da su uvrede na nacionalnoj a i licnoj osnovi nastavljene i nakon mog upozorenja, ovaj topic ide pod kljuc...
Ako se odlucite da smirite strasti, obratite mi se na private...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top