Spuštanje slušalice

spustala sam slusalicu zilion puta
decku, prijateljima, roditeljima
nekada kad stvarno vise nije imalo smisla raspravljati, nekada jer je postalo previse dosadno slusati ih
ali, ponosno kazem da odavno nisam to uradila :)
prosto, ne dovodim sebe u situaciju nekvalitetnih komunikacija koje bi vodile takvom okoncanju
 
to radim kad me neko bas izludi.. desilo mi se par puta da mi neko spusti slusalicu... decko pogotovu.. mislim bivsi, mada sam ja njemu cesce spustala i on je ludeo zbog toga... npr sa jednim drugom nisam pricala 2 meseca zato sto mi je spustio slusalicu bez razloga...
 
Drugo je da se zbog takvih povrsnih odnosa i razmisljanja dese svadje koje traju godinama ili se nikad ne izglade..ima primera u porodicama gde neko ne prica sa nekim a kad ga pitas za razlog..muk..ko debili neki zadrti teraju inat po svom i niko ne popusta..nebitno cija je greska treba imati tolerancije i prastati

ne mogu da skontam da trebam da imam tolerancije prema ljudima koji dopuštaju da reaguju por afetkom....to je nedopustivo, i to nije nikakvo opravdanje!!!! a još pogotovo kada neće da priznaju da su pogrešili i da se izvine...pa naravno da neću imati prema takvima tolerancije...
šta je treće!?:rtfm:
 
Pa brate preispitas sebe mozda si negde pogresio..desi se x puta da jedno drugom kazemo nesto sto ne mislimo tipa oteras nekoga u pm..to je smesna psovka naseg naroda a opet ce nekoga povrediti..neke precutne stvari su po meni gore koje se rade iza ledja..bolje ovako istresu se svi pa se izljube i polegaju;)
 
ja nisam samo slusalicu spustao,desi mi se letos,dogovorim se da se nadjem sa devojkom u pola 1 posle ponoci,dodjem ja na vreme,cekam nekih pola sata,zovem ko budala nista.istripujem se da se nesto nije desilo,krenem ja tu malo da se seckam kad evo nje mrtva ladna.ja reko pa gde si ti ona kao da se nista nije desilo,opusteno 'tu sam'
pa jel ok da te cekam pola sata a ona ni 5 ni 6 'ok je'
samo sam se okrenuo i otisao.ok kad ti dodjes sa opravdanjem ili imas neki razlog,ali da se napravis kao da te boli dupe,jednostavno dovidjenja

tako je brate :ok:

to radim kad me neko bas izludi.. desilo mi se par puta da mi neko spusti slusalicu... decko pogotovu.. mislim bivsi, mada sam ja njemu cesce spustala i on je ludeo zbog toga... npr sa jednim drugom nisam pricala 2 meseca zato sto mi je spustio slusalicu bez razloga...

i to je baš zanimljivo!!! :thumbdown:

E pa spustila sma mu slisalicu....Bolje to nego da psujem i urlam preko slusalice...manje je nekulturno,kada me je vec iznervirao do maksimuma.

pa ti ne dozvoli da te neko dovede u takvu situaciju !!!! :roll:


Pa brate preispitas sebe mozda si negde pogresio..desi se x puta da jedno drugom kazemo nesto sto ne mislimo tipa oteras nekoga u pm..to je smesna psovka naseg naroda a opet ce nekoga povrediti..neke precutne stvari su po meni gore koje se rade iza ledja..bolje ovako istresu se svi pa se izljube i polegaju;)

pazi sve što si napisao je ok...i ja sam uvek da se svađom raspravi ono što ima, lepo svako kaže svoje mišljenje, i uvek će se znati ko je bio u pravu...ali to nije situacija kad ti neko spusti slušalicu!!!zar ne?!
 
pazi sve što si napisao je ok...i ja sam uvek da se svađom raspravi ono što ima, lepo svako kaže svoje mišljenje, i uvek će se znati ko je bio u pravu...ali to nije situacija kad ti neko spusti slušalicu!!!zar ne?!

Da ali nema svako isti prag tolerancije..koliko god se voleli i znamo sta narvira partnera bas se tako nesto provuce u afektu..svi smo tvrdoglavi ali nije svako inteligentan da cita izmedju redova pa ponekad i lose proceni sta je pisac hteo reci..jos ako se skuplja pa se sav prljav ves odjednom istrese naebali smo;)
 
Uopšte ne mora da znači. Ima ljudi koji ne umeju da se svađaju, već se samo drže svog stava i smaraju. Takvima teba spustiti slušalicu, pošto drugačije ne možete da ih prekinete. Takođe, ima onih koji te uvrede na takav način da ne možeš da odgovoriš a da ostaneš dostojanstven, odnosno, osoba je ili mnogo glupa ili bahata, pa bilo šta da kažete neće ostaviti traga.
Ne kažem da ja spuštam slušalicu. Srećom, nisam bila u poziciji da imam takve sagovornike, ali bih spustila ovakvim buzdovanima o kojima sam pisala, ako bih imala tu nesreću da razgovaram sa njima. I ovo je ona situacija u kojoj nije sve crno belo. Samo treba biti normalan i lepo vaspitan. Ako je neko bezobrazan, moje je pravo da kažem - ne želim više da razgovaram sa tobom i zdravo. Zašto bih bila dužna da slušam do kraja gluposti koje ta osoba ima da saopšti?

dakle...

protiv spustanja slusalice nemam nacelno nista, jer nije svaka situacija ista, niti su svi ljudi isti.

osim toga, sticem utisak da ljudi kojima je slusalica spustena tesko izlaze na kraj sa time. neki ljudi su nekulturni, pa to izbija iz njih i kad zalupe nekom slusalicu. a neki ljudi pricaju sa nekim ko je nedokazan i ogranicen i nemaju snage da mu dalje objasnjavaju. uostalom, treca je sve rekla. tako isto i ja mislim.

meni niko nije nikad spustio slusalicu. nisam konfliktna licnost, ne dolazim u situacije da se svadjam preko telefona. ali....

jednom sam spustila slusalicu kada je muska osoba koja me uopste ne zna dobro iz frustracije sto me ne moze imati rekla nesto vrlo uvredljivo, ogavno i ja sam par sekundi cutala iznervirana i onda prekinula vezu jer sa takvom osobom ne zelim da pricam, nemam sta da pricam. u toku razgovora vise puta sam rekla da ne zelim da razgovaram, ali gospodin nije hteo da ide. posle je opet pozvao i nije mu bilo jasno sta je to strasno rekao, ali izgleda da je ipak u sebi znao jer je razgovarao mnogo mirnijim tonom.

bio je to jedini put da me neko tako izbaci iz takta.
 
Mrzim kada neko to uradi:confused:
A nazalost svi znaju da to mrzim,jer u svakoj svadji nije mi cilj da povredim nekoga,nego da dokazem da sam ja u pravu!Dobro,ni to nije najpametnije,ali takva sam:rumenko:
I nisam od onih ljudi koji vicu i psuju,vec prosto teram svoje:cool:E,onda ako neko zeli da me izbaci iz takta....tu,tu,tu:evil:
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:

......ha ha desilo mi se samo jednom i to kad sam muvao jednu klinku ,uveche lazem je ,mazem je preko telefona satima i u jednom trenutku kaze ona "legla bi kasno je ' ja kao nemoj josh samo ovo da ti kazem ,a ona ce na sve to "jel znash shta se chuje kad voz ulazi u tunel" ,ja kazem "shta" izachujem "tu tu ,tu, tu ,tu " ,u pochetku ne svatih a posle postadoh magarac ...................:think:
 
......ha ha desilo mi se samo jednom i to kad sam muvao jednu klinku ,uveche lazem je ,mazem je preko telefona satima i u jednom trenutku kaze ona "legla bi kasno je ' ja kao nemoj josh samo ovo da ti kazem ,a ona ce na sve to "jel znash shta se chuje kad voz ulazi u tunel" ,ja kazem "shta" izachujem "tu tu ,tu, tu ,tu " ,u pochetku ne svatih a posle postadoh magarac ...................:think:

:lol::lol:

e sad znam sta da radim kad me dave smorovi :lol::p
 
......ha ha desilo mi se samo jednom i to kad sam muvao jednu klinku ,uveche lazem je ,mazem je preko telefona satima i u jednom trenutku kaze ona "legla bi kasno je ' ja kao nemoj josh samo ovo da ti kazem ,a ona ce na sve to "jel znash shta se chuje kad voz ulazi u tunel" ,ja kazem "shta" izachujem "tu tu ,tu, tu ,tu " ,u pochetku ne svatih a posle postadoh magarac ...................:think:

:hahaha:
 
Da ali nema svako isti prag tolerancije..koliko god se voleli i znamo sta narvira partnera bas se tako nesto provuce u afektu..svi smo tvrdoglavi ali nije svako inteligentan da cita izmedju redova pa ponekad i lose proceni sta je pisac hteo reci..jos ako se skuplja pa se sav prljav ves odjednom istrese naebali smo;)

da rezimiramo..... NE DOZVOLITE DA VAS AFEKAT PONESE, JER ĆETE SE POSLE KAJATI!!!!!!!!!!!!!!!:super:
 
kad sam muvao jednu klinku ,uveche lazem je ,mazem je preko telefona satima i u jednom trenutku kaze ona "legla bi kasno je ' ja kao nemoj josh samo ovo da ti kazem ,a ona ce na sve to "jel znash shta se chuje kad voz ulazi u tunel" ,ja kazem "shta" izachujem "tu tu ,tu, tu ,tu "
e vredelo je temu iscitati samo zbog ovog posta...ahahahhahahhahha... riba je car...
 
moj muz i ja redovno jedno drugom spustamo slusalicu ali samo iz razloga da ne bi rekli nesto zbog cega bi se posle kajali. dakle krene rasprava, ton se povisi, neko prekine vezu... posle pet minuta se cujemo kao da nista nije bilo. u live veriziji jedno od nas dvoje izadje iz sobe u sred rasprave. posle pet minuta slede poljupci :zag:
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:

Uhh ne volim to..mada desilo mi se par puta u ljutnji i posle mi je bilo zao..i sada mi je zao..:(
 

Back
Top