Spuštanje slušalice

Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:

:mrgreen:
:lol: Sta je bilo ? :lol: :cmok2:
Uzasno.. I nemam taj obicaj mada sam impulsivna.. Mogu da npr prekinem vezu - namerno, ali kad bas poludim. Desilo se 1 ili 2 zbog ozbiljnih uvreda.. To je samo bespotrebno dodatno zakuvavanje ljudi koji nisu spremni da razgovor dovedu do kraja...;)
 
To je zato sto te to bas izludjuje..meni je teze da spustim nego kad bi neko meni spustio..znao bih da sam mu pogodio zivac..sto je namera
meni je kukavicki jadno i sluzavo tako prekinuti razgovor
znaci beda najgora :neutral:
:hahaha: :rotf:
Ne bi se volio naci u tvojoj blizini kada telefoniras a da ti neko pri tome spusti slusalicu!
pa samni nadrndana prema ostalima samo prema pacijentu :)
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:

jeste neklturan i bezvezan
pak desilo mi se onda kada nisam mogla vise da uralam niti da slusam urlanje...a drugacije se nije moglo prekinuti
 
nisu mi musarci nikad spustali slusalice al zene jesu i to je nesto zbog cega momentalno puknem od besa.i onda naravno opet nazovem i budem sto puta gora nego sto bih inace.

to cesto rade ljudi koji ne vole ili ne znaju da se svadjaju i onda kad osete da gube teren spuste slusalicu,e tad bih ih najradije opalila tom istom slusalicom po glavi,u vise navrata.


ZNAČI SLAŽEM SE OD REČI DO REČI !!!

Mislim da je manje kriva osoba koja spusta od one koja izazove takvu reakciju..ako se ne porazgovara posle toga znaci da je sa zadnjim namerama i tako povrsan nisam da ostavim nesto nedoreceno

ZNAČI NE SLAŽEM SE OD REČI DO REČI !!! :)

a šta sad neko mi spusti slušalicu, jer ne zna šta da mi odg, i ja treba tu osobu ponovo da nazovem, i da je pitam u čemu je problem!!?? MA DAAAAAAAAAAAA; SIGURNO !!!!

sad gledamo ovu situaciju...svađam se npr. sa ribom, i ona mi spusti slušalicu...znači nema šta više da mi kaže, i onda ja ispadnem debil i nazovem je i onda ima šta da mi kaže, MA MARŠ BRE IDI LEČI KOMPLEKSE NA NEKOME DRUGOM....

meni je keva spustila jednom slušalicu, i nisam pričao sa njom dosta dugo...boli me uvo...:evil:
 
jednom mi je spustio slusalicu....:evil:
u stvari,ne,dvaput!:evil::evil:
prvi put jer je on notorna stoka i ako nije po njegovom nece biti nikako,jer voli da kontrolishe i manipulishe iako sam ja skroz mirno govorila....i nisam mu isla niz dlaku '' dobro,pokusao sam sa tobom lepo vidim ne moze'''.......I bum...
drugi put....Moja greska....Losh takticki potez s moje strane,nisam uopste trebala da ga zovem..I iskalim bes tako...ali mrzim nerasciscene poslove....
posle sam bacila mobilni o zemlju pa se raspao tri dela...Impulsivna sam malo :roll:
 
Poslednja izmena:
ZNAČI SLAŽEM SE OD REČI DO REČI !!!



ZNAČI NE SLAŽEM SE OD REČI DO REČI !!! :)

a šta sad neko mi spusti slušalicu, jer ne zna šta da mi odg, i ja treba tu osobu ponovo da nazovem, i da je pitam u čemu je problem!!?? MA DAAAAAAAAAAAA; SIGURNO !!!!

sad gledamo ovu situaciju...svađam se npr. sa ribom, i ona mi spusti slušalicu...znači nema šta više da mi kaže, i onda ja ispadnem debil i nazovem je i onda ima šta da mi kaže, MA MARŠ BRE IDI LEČI KOMPLEKSE NA NEKOME DRUGOM....

meni je keva spustila jednom slušalicu, i nisam pričao sa njom dosta dugo...boli me uvo...:evil:

Znaci:lol:aj sad polako..jesi zalutao sa tinejdzera prvo...nemoj biti povrsan mozda je pukla baterija;)
 
kriva je osoba koja spusta slusalicu jer je kreten sujetni koji ne zna verbalno da se sukobi sa nekim nego joj je lakse da spusti slusalicu...pet udaraca u vugla,nek se samokazni slusalicom!

Uopšte ne mora da znači. Ima ljudi koji ne umeju da se svađaju, već se samo drže svog stava i smaraju. Takvima teba spustiti slušalicu, pošto drugačije ne možete da ih prekinete. Takođe, ima onih koji te uvrede na takav način da ne možeš da odgovoriš a da ostaneš dostojanstven, odnosno, osoba je ili mnogo glupa ili bahata, pa bilo šta da kažete neće ostaviti traga.
Ne kažem da ja spuštam slušalicu. Srećom, nisam bila u poziciji da imam takve sagovornike, ali bih spustila ovakvim buzdovanima o kojima sam pisala, ako bih imala tu nesreću da razgovaram sa njima. I ovo je ona situacija u kojoj nije sve crno belo. Samo treba biti normalan i lepo vaspitan. Ako je neko bezobrazan, moje je pravo da kažem - ne želim više da razgovaram sa tobom i zdravo. Zašto bih bila dužna da slušam do kraja gluposti koje ta osoba ima da saopšti?
 
A sta da radis nekome ko ne umije da koristi te spravice.Telefon ne sluzi za svadju nego svaki normalan covjek ce to da raspravi lice u lice.Brate vidimo se u toliko i toliko pa onda da vidimo ko to ima sta da kaze lose ili dobro .Lako je reci preko telefona ali za lice u lice treba imati .......
 
Spustanje slusalice mi je na vrhu liste stvari koje najviše mrzim! Bez obzira da li se radi o partnerskim ili prijateljskim razgovorima... Decko je umeo sto puta da mi spusti slusalicu, samo zato sto nije po njegovom, sto sam rekla nesto sto on tog trenutka nije hteo da cuje! U pocetku sa ja, glupaca, zvala njega ponovo da se izvinjavam, al posle sam te ispade samo kulirala... Nazvao bi on pre ili kasnije... Ja nikad ne spustam... Volim sve da rascistim odmah! Par puta sam to uradila ali bez razloga, cisto njemu iz inata, da vidi kako je :evil:
 
Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:
Desilo mi se da to uradim. I maltene sam zbog toga bila šutnuta posle višegodišnje veze i ogromne ljubavi. To je bio povod, a uzrok- sudbina...
Neće mi više pasti na pamet da nekome spustim slušalicu...
 
Jesam jednom, iako se takvog gesta uzzasavam zbog nekulture i uvredljivosti...
Ali, da smo nastavili razgovor tim tonom, posledice bi bile mnogo ozbiljnije od trenutnog afekta.
I spushtala sam mu je sve dok se nije sabrao da razgovara iole civilizovano.
:think: Dala sam mu neshto kao ban na po tri minuta...:D
 
:) kao prvo nisam zalutao....
šta je kao drugo!?!!?!? :worth:

Drugo je da se zbog takvih povrsnih odnosa i razmisljanja dese svadje koje traju godinama ili se nikad ne izglade..ima primera u porodicama gde neko ne prica sa nekim a kad ga pitas za razlog..muk..ko debili neki zadrti teraju inat po svom i niko ne popusta..nebitno cija je greska treba imati tolerancije i prastati
 
Spushtam slushalicu svaki put kad uzalud razjashnjavam i pricham i kad razgovor ne vodi nichemu, isto tako se i okrenem i odem ako je razgovor ochi u ochi.
Za mene isto važi..
Ako je sagovornik nekulturan, svađa se bez želje da dobije objašnjenje, urla u slušalicu itd... samo mu lepo kažem "Aj' zdravo" i spustim slušalicu. Nema potrebe da me zove posle toga, što više vremena prođe to bolje. Posle takvog razgovora, teško da može da dobije priliku da ponovo razgovaramo.
Mrzim svađanje, naročito ako ne vodi ničemu...
 

Back
Top