Spuštanje slušalice

Da li vam se desilo ili ste vi to uradili tokom razgovora sa svojim partnerom/partnerkom?
Ja pizdim kad se to desi, jer smatram taj gest veoma nekulturnim i sebichnim.
I nikad do sad nisam spustio slushalicu.
Eto.
Al vishe nisam besan....:heart:
Samo nemoj to vishe da mi radish....:mrgreen::cmok:


Zna jedna mala plava ovdavde koliko to mrzim!

Za mene je to gest najveceg nepostovanja, nekulture i sl.:thumbdown:
 
Majke mi... To je islo tako daleko da se sa tom osobom posle toga nisam cuo recimo 2 meseca iako smo se pre toga cuo svaki dan sa njom. Izmedju ostalog jer sam rekao "ne javljaj mi se bez izvinjenja" Ali bila je toliko tvrdoglava da je proslo 2 meseca...
 
jao al ste svi fini na ovoj temi, ne mogu da verujem:)
ja nisam spustala slusalicu, ja sam telefone bacala kroz prozor (ne bukvalisite sada:)).
i meni su isto tako, ili tako tresnem slusalicu da telefon samo sto s ene raspadne od udara:).
to nema veze sa kulturom/nekulturom, to je stvar tadasnjih odnosa, temperamenta, divljastva, ako bas hocete. i ja tu ne vidim nista nekulturno, pre stihijsko, nekontrolisano i intenzivno.
a ne samo da su letelei telefoni, leteli su i stolovi puni flasa, casa i pepeljara, cipela, jastuci, ne mogu svega ni da se setim.
imeni je to tako slatko:)
 
jao al ste svi fini na ovoj temi, ne mogu da verujem:)
ja nisam spustala slusalicu, ja sam telefone bacala kroz prozor (ne bukvalisite sada:)).
i meni su isto tako, ili tako tresnem slusalicu da telefon samo sto s ene raspadne od udara:).
to nema veze sa kulturom/nekulturom, to je stvar tadasnjih odnosa, temperamenta, divljastva, ako bas hocete. i ja tu ne vidim nista nekulturno, pre stihijsko, nekontrolisano i intenzivno.
a ne samo da su letelei telefoni, leteli su i stolovi puni flasa, casa i pepeljara, cipela, jastuci, ne mogu svega ni da se setim.
imeni je to tako slatko:)

O, Bože, što moj momak nije upoznao tebe pre mene?! :dash:
Sad ne bi bio bivši možda. I ja sam bezobrazna i ne poštujem ga ako se ponakad proderem na njega (ma skandal- majstor). A ako spustim slušalicu, to je najgora stvar na svetu. A spustila sam samo zato da ne bih rekla nešto u afektu, pa se posle kajem. Bolje i da sam rekla svašta...
 
jao al ste svi fini na ovoj temi, ne mogu da verujem:)
ja nisam spustala slusalicu, ja sam telefone bacala kroz prozor (ne bukvalisite sada:)).
i meni su isto tako, ili tako tresnem slusalicu da telefon samo sto s ene raspadne od udara:).
to nema veze sa kulturom/nekulturom, to je stvar tadasnjih odnosa, temperamenta, divljastva, ako bas hocete. i ja tu ne vidim nista nekulturno, pre stihijsko, nekontrolisano i intenzivno.
a ne samo da su letelei telefoni, leteli su i stolovi puni flasa, casa i pepeljara, cipela, jastuci, ne mogu svega ni da se setim.
imeni je to tako slatko:)

to se zove strasna zena :)
 
ja nisam samo slusalicu spustao,desi mi se letos,dogovorim se da se nadjem sa devojkom u pola 1 posle ponoci,dodjem ja na vreme,cekam nekih pola sata,zovem ko budala nista.istripujem se da se nesto nije desilo,krenem ja tu malo da se seckam kad evo nje mrtva ladna.ja reko pa gde si ti ona kao da se nista nije desilo,opusteno 'tu sam'
pa jel ok da te cekam pola sata a ona ni 5 ni 6 'ok je'
samo sam se okrenuo i otisao.ok kad ti dodjes sa opravdanjem ili imas neki razlog,ali da se napravis kao da te boli dupe,jednostavno dovidjenja
 
O, Bože, što moj momak nije upoznao tebe pre mene?! :dash:
Sad ne bi bio bivši možda. I ja sam bezobrazna i ne poštujem ga ako se ponakad proderem na njega (ma skandal- majstor). A ako spustim slušalicu, to je najgora stvar na svetu. A spustila sam samo zato da ne bih rekla nešto u afektu, pa se posle kajem. Bolje i da sam rekla svašta...

ja sa tako preosetljivim princezama na zrnu graska stvarno nemam zivaca da budem. meni je takvo ponasanje neljudski, prosto jer se kosi sa najobicnijom ljudskoscu. to sve kao nesto odmereno i umereno...nema sanse, to su meni mumije :confused:
 
Ovako ovako :=)
 

Prilozi

  • 2377.gif
    2377.gif
    9,4 KB · Pregleda: 2
jao al ste svi fini na ovoj temi, ne mogu da verujem:)
ja nisam spustala slusalicu, ja sam telefone bacala kroz prozor (ne bukvalisite sada:)).
i meni su isto tako, ili tako tresnem slusalicu da telefon samo sto s ene raspadne od udara:).
to nema veze sa kulturom/nekulturom, to je stvar tadasnjih odnosa, temperamenta, divljastva, ako bas hocete. i ja tu ne vidim nista nekulturno, pre stihijsko, nekontrolisano i intenzivno.
a ne samo da su letelei telefoni, leteli su i stolovi puni flasa, casa i pepeljara, cipela, jastuci, ne mogu svega ni da se setim.
imeni je to tako slatko:)

Ma meni to ako ga nisam nijednom gadjala cipelom ko da nisam nista uradila:lol:
 
desavalo se da mi zenska spusti slusalicu u pola razgovora (svadje) ali ne insistiram da je posle toga nazovem cak sto vise mogu da kuliram kad ona nazove posle toga dok ne skontam da sam naplatio tu njenu brdjansku nekulturu

A spustim slusalicu iz navike na losh start preko phona u nijedno vreme. Kad neko kome ne poznajes glas npr bez ikakvog zdravo taj sam ili ta sam treba mi taj ili ta za to i to - krene da ti izlaze slucaj, onda aj ti nazovi ponovo pa se predstavi i ispocetka redom to i srpski ako moze
ili i ne moras whateve'
Dok se posle 10 uvece na fixni ne javljam a na mobu zavisi ko zove.
Pogotovo ne insistiram da saznam za nepoznate brojeve jer mi puca bas ko su a ljudi imaju tendenciju da dele moj kontakt tako da ako nije u imeniku najverovatnije necu se ni javim
 
ja se na nepoznate i skrivene ne javljam uopste.
drugarica se nafurava pa je ukljucila to da joj se ne vidi broj.i svaki put kad me zove iz principa necu da joj se javim iako zam da ona zove.mrzim ta nafuravanja.i kad me neko cima
 
Čak i kad je taj neko rekao nešto za šta ta osoba misli da je bezobrazno i onda mu spusti slušalicu? Pa niko ne spušta slušalicu tek tako, taj mora prvi da kaže nešto što te navede da spustiš slušalicu:confused:.
Bolje i to nego da ga opsuješ ili nešto slično... :thumbdown:

Zenama je uvek do svadje i zene uglavnom spustaju muskracima slusalicu
pa ti vidi ko tu nije normalan

statistika ne laze :hahaha:

izazovu svadju onda im nacrtas resenje onda ti spuste slusalicu :cool:
verovatno kontaju da je resenje drskost treba se svadjati do iznemoglosti
 

Back
Top