sprema mi se prvi put

Znaci sranje. Opet mi je raskinula ali stvarno nije ona kriva. Mnogo su je pritiskali roditelji i non-stop su je smarali. Vise nije mogla da izdrzi. Plakala je celo vece. I ja sam plakao.
Hocu da cujem da li su vam se nekad vasi ili njeni/njegovi roditelji mesali u vezu i na kraju uspeli da je uniste.

Sa nama nije gotovo ali verovatno idemo na kratak odmor pa cemo pokusati opet kasnije.
 
Prebaci tekucu devojku u standby mod, neka ti ostane za ljubav, patnju & bol, a nadji neku iskusniju za sex (do 45 godina). Zasto ti da prolazi zivot? Ma uzivaj. samo imaj u vidu tik-tak-tik-tak... Vreme prolazi.

Nemoj da ti se desi da je kresne tip koji roditelji "odobre", a ti patis za pravoj "ljubavi" do 25-6 godine. Jer na kraju ces krenuti da idealizujes ljubav prema njoj, a objektivno ce biti da bash to i nije bilo to-to. Radi na sebi, citaj, uci, skoluj se i najvaznije provodi se, uzivaj u zivotu...
 
cek cek...
u cemu je problem? njoj roditelji zabranjuju da budes snjom??? auuu...
ma mani se onda toga. nema od toga vajde kad ti se neko stalno tako mesha u vezu, a jos da su keva i cale...

sve najbolje... ne brini kar@ces! e sad, da li ta devojka znacila vise kao jeba za prvi put ili kao osoba?
to potpuno menja stvar!

poz
 
Ne brini se decko. Ajd sad ispricaj radije kako je bilo? Da nije bilo ko kod mene prvi put? Ja sa jednom starijom ženskom, meni nikako da se digne, ona pokušava da ga puši preko kondoma :D meni nikako da se digne, niti sam mogao da penetriram u nju, i tako se svršilo, niti sam imao kakav osećaj, ništa.... Drugi put skoro isto tako ali sa jednom drugom, ista priča, mada tad naj bi navodno penetrirao:D:D:D:D:D mada se ne sećam, znam samo da mi nije stajao niti sam imao kakav osećaj da sam penetrirao, a sećam se da mi je bez erekcije došlo:D:D:D:D:D i tako se završilo u 2 minuta... Posle ta dva moja "seksualna" iskustva, koja se uopšte i ne sećam baš najbolje, bio sam razočaran:D, jer sam se pitao skroz kakav je feeling sexati:D Ja uopšte nisam znao.Osećao sam se ko nevin. I tako ništa...... :D:D:D E posle jednu 2 godine od toga ja upoznam svoju prvu ljubav (devojku sa kojom sam i dandanas) i spremamo se na prvi seks. Ona nevina, moglo bi se reći i ja takođe. Ja nju sasvim spontano uzbudim, ona mene ne, jer sam ja uzbuđivanjem nje bio toliko napaljen da sam jedva čekao da penetriram u nju i desi se:D Uau kakav feeling ja pred njom:D:D:D Nas dvooje oboje u smeh, i eto kako pamtimo naše prvo seksualno iskustvo.... LOL

KUKU MENE ŠTA ISPRIČAH JA NARODU :D:D:D:D:D
 
decko88:
Dogovorio sam sa curom prvi seks. Dajte neki savet.

Jos jedna stvar:
nekoliko puta smo probali da rukom zadovoljavamo jedno drugo. Ja ne mogu da svrsim. Da li sam normalan?

1:sto se rukobluda tice,zavisi koliko ti je riba iskusna...ja jos uvek nisam nasao neku koja zna sa rukama...uglavnom se zavrsavalo bolno ili bez efekta
2:sto se ''onoga'' tice...care,gledaj to ovako:ako ste oboje nevini,nema sta da se cimas,jeste bice ti zent i bice te blam,em ce kondom da te zajebava,pa jos pride neces moci da pogodis rupu...ali znas isto koliko i ona(citaj:nista)...a ako ona nije nevina,reci joj lepo da nemas pojma sta i kako da radis,pa nek te ona uci...u svakom slucaju,ako ti bude do jaja glupo,nemoj da se obeshrabris...vredan rad nadoknadjuje talenat :wink: posle kad se naviknete jedno na drugo,bice vam coooool
 
decko88:
Znaci sranje. Opet mi je raskinula ali stvarno nije ona kriva. Mnogo su je pritiskali roditelji i non-stop su je smarali. Vise nije mogla da izdrzi. Plakala je celo vece. I ja sam plakao.
Hocu da cujem da li su vam se nekad vasi ili njeni/njegovi roditelji mesali u vezu i na kraju uspeli da je uniste.

Sa nama nije gotovo ali verovatno idemo na kratak odmor pa cemo pokusati opet kasnije.

dajte ljudi, ako ti je toliko stalo da je povalish (ali vidim da nisi pa je moj komentar zakasnio) idi pod plavi most i za 20e biraj. . .
 

Back
Top