SPC, LDP, laži i bukvar...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ovo sam tamo nasao:

Pavle_Karadzic_Mladic.jpg


I jos puno zanimljivih slicica.
 
eremita:
А шта би ти јадни Мраколиче навео..... ко је за тебе битан ако није Свети Сава......ко??? Полт? Цобел??? Тачи??? Харадинај??? КООООООООООО ???
jel veceras stvarno drogiran ili koji ti je jel i ti razgovas sa svetim Savom kao i Vuksa pa znas sta on misli o svemu tome ?
 
Salvantis:
To treba da kazes svom partijskom oratku nikkoli, posto on tvrdi da je ovo prva strana iz bukvara...aj pogledaj uvodni post, pa razmisli do sutra, jer me zaista mrzi da se smaram objasnjavajuci takvom osvedocenom bolidu kao sto si bilo sta ozbiljno :roll:
Znam ja sta si ti napisao. Tendenciozno je kako to upucuje na LDP-ov sajt corka mu njegovog ;)

I zar ne mislis da si malo paranoican sa tumacenjem ove slike?!
 
Arnold_Layne:
samo napred, ali pazi da bude malo verodostojnije od očiglednih laži i neznanja za reč 'metafora'.
naravno da ima čudnih i svakako nastorojenih bendova, ali o njima se to i zna (velika većina black metal bendova, ostali samo pojedinačno).
ali recimo, optuživati cepeline da, kad se Stairway pusti unazad čuje 'satan, blabla satan' je gnusna laž (sam sam pustio zahvaljujući 'sound forg-u', laž kakve nema).

dakle, pažljivo

Сасвим пажљиво ћу прекуцати (јер нема на интернету) текст човека који је ВЕОМА СТРУЧАН за ту област.......али је, ето, случајно, и СВЕШТЕНИК СПЦ-а..
а онда ти и теби слични демантујте.....ако можете......
 
Новосаднски "Дневник" доноси типично комунистичку причу потив ркве и Хришћанства:

Ko s đavolom tikve sadi „Stounsi” mu sviraju!?

Međutim, mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije je svojom izjavom da su članovi grupe “Roling stouns” bezbožnici koji pevaju demonske pesme možda otišao i korak dalje, rekavši doslovce, kako prenosi Internet-portal njnjnj.pcnen.com: “moćan je čovek koji živi u strahu od Boga i to bi trebalo da znaju oni koji su u Crnu Goru doveli bezbožnu grupu da peva demonske pesme i terali omladinu da svemu tome aplaudira”.

– Nema ničeg neobičnog u tome da se nekome muzika tog benda ne sviđa, ali brine to što se ovde pokazuje da crkva nema sluha za moderne izazove! Naime, ukoliko bi se prihvatila samo kanonska estetička norma, ne bi bilo ni modernog slikarstva, ni moderne muzike... Zato me ponašanje mitropolita Amfilohija umnogome podseća na ponašanje vladike bačkog Irineja, koji je svojevremeno na sličan način zaratio s pozorišnom trupom iz Modene, koju je isto tako neopravdano proglasio satanistima. Crkva po prirodi jeste konzervativna institucija, ali ako bismo se samo toga pridržavali, mogli bismo satanistom proglasiti čak i jednog Pikasa – upozorava Đorđević.

– Zabrana ulaska vladici mileševskom Filaretu u Crnu Goru je veoma ozbiljna vest i ne tiče se samo preosvećenog gospodina Filareta, koji, nažalost, sedi na mileševskom tronu svetog Save, već se tiče cele Srpske pravoslavne crkve – izjavio je za “Dnevnik” sociolog religije Mirko Đorđević. – Dva su razloga za to i prvi je doktrinarne prirode, jer tamo gde je episkop, tu je i čitava crkva. I SPC, koja je u više navrata bila prozivana od zvaničnika EU i Haškog tribunala kao saučesnik u skrivanju haških optuženika, sada je egzemplarno prozvana u celini od crnogorske državne insitucije kakva je policija.

http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=26661
 
eremita:
Сасвим пажљиво ћу прекуцати (јер нема на интернету) текст човека који је ВЕОМА СТРУЧАН за ту област.......али је, ето, случајно, и СВЕШТЕНИК СПЦ-а..
а онда ти и теби слични демантујте.....ако можете......
Jel to onaj bivsi roker i narkoman sto je otkrio boga pa napisao knjigu o tome ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top