Зашто се СПЦ не укључи у питање решавања косовског спора?

Ауторска

Зашто се СПЦ као посебна страна преговорача са великим поседима на простору АПКиМ не укључи у решавање питања КиМ?

Уколико се не варам, СПЦ је ако не и највећи правни поседник земљишта на АПКиМ и држи око 15% истог?

SPC se apsolutno ukljucila u resavanje pitanja KiM a i sire.. Jesu li dali podrsku Vucicevoj "lavovskoj borbi" za Kosovo ? Jesu !.. Jesu li odlikovali Radojicica i Zeljka Mitrovica ? Jesu !.. Jesu li dali tomos (i sve nase manastire u Makedoniji) Makedonskoj crkvi ?.. Jesu !.. Kao sto vidis SPC je vrlo aktivna i nista ne prepusta slucaju..
 
Ауторска

Зашто се СПЦ као посебна страна преговорача са великим поседима на простору АПКиМ не укључи у решавање питања КиМ?

Уколико се не варам, СПЦ је ако не и највећи правни поседник земљишта на АПКиМ и држи око 15% истог?
Ako je autorska,pitanje za tebe mladi forumasu(koji se nisi ni rodio kada je drug Staljinosevic potpisao kapitulaciju 1999 i povukao vojsku i policiju sa tog Kosova) kada mislis "Kosovski spor" na sta tacno mislis? Ko je prodao Sever Kosova 2013 ili nesto drugo?Ne razumem na sta mislis.Zasto bi se SPC mesala u bilo sta? Znas li sta je sekularna drzava ili ne?
 
SPC se apsolutno ukljucila u resavanje pitanja KiM a i sire.. Jesu li dali podrsku Vucicevoj "lavovskoj borbi" za Kosovo ? Jesu !.. Jesu li odlikovali Radojicica i Zeljka Mitrovica ? Jesu !.. Jesu li dali tomos (i sve nase manastire u Makedoniji) Makedonskoj crkvi ?.. Jesu !.. Kao sto vidis SPC je vrlo aktivna i nista ne prepusta slucaju..
Ајмо још даље о издаји Србије од стране СПЦ издајника у мантијама...

  • Герман - Тита који је распарчо Србију на три дела дизао у небеса, претећи онима који Тита вређају (четницима) да тиме вређају њега
  • Павле - најбољи друг оца Слобе Милошевића - доведен Слобом на чело СПЦ... Пљуво Србе и опозицију у току рата са Хрватима ... Позвао Србе на излазак на Косовске изборе 2003ће, дајући благослов за легитимитет терористичког Косова
  • Иринеј - дозволио да гњиде попут Томе Филе контролишу цркву, праве приватну банку од цркве
  • Порфирије - продао део СПЦ Македонцима, довео Загребачку мафију, благословио сам себи да буде потрчко јевреја Филе
 
СПЦ се не пита ни око себе чак ни у Београду, већ слуша лоповску државу у свему...

То је државна филијала, службеници у униформи...
Ne pita se zato što su im ciljevi isti. Da prevare i narod drže u večitom strahu i mraku.
Mada, kada je god bio neki rat bili su glavni huškači, koji su se pozivali na nacionalizam i ložili lakoverni narod da gine.
Obična sektaška organizacija koja vekovima pljačka i vara.
 
Ne pita se zato što su im ciljevi isti. Da prevare i narod drže u večitom strahu i mraku.
Mada, kada je god bio neki rat bili su glavni huškači, koji su se pozivali na nacionalizam i ložili lakoverni narod da gine.
Obična sektaška organizacija koja vekovima pljačka i vara.
Од 45те је таква СПЦ јер је контролишу партизани... пре је била бастион Србства и брана од србских атеистичких изрода попут теби сличних...

Вековима су атеисти и остала безверна и кривоверна гамад уништавали Србију, и сваку другу нацију... Атеисти су увек били и остали највеће зло, а сад контролишете и цркву...
 
Од 45те је таква СПЦ јер је контролишу партизани... пре је била бастион Србства и брана од србских атеистичких изрода попут теби сличних...

Вековима су атеисти и остала безверна и кривоверна гамад уништавали Србију, и сваку другу нацију... Атеисти су увек били и остали највеће зло, а сад контролишете и цркву...
Nisam ateista, već deista. Ne priznajem ni jednu lažnu religiju, a sve su lažne.
 
Ауторска

Зашто се СПЦ као посебна страна преговорача са великим поседима на простору АПКиМ не укључи у решавање питања КиМ?
Уколико се не варам, СПЦ је ако не и највећи правни поседник земљишта на АПКиМ и држи око 15% истог?
Udešavamo sve da ovi debili prihvate da su debili.
Nije problem
Tvrdi su ali prihvatiće SAD
 
Udešavamo sve da ovi debili prihvate da su debili.
Nije problem
Tvrdi su ali prihvatiće SAD
U svijetu punom čuda i snažnih struja,
Gdje razmišljanja često su različita stiha,
Trebamo strpljenja, ljubavi i razumijevanja,
Da debili postanu pametni, u toj velikoj pustinja.

SAD ih mami svojim sjajem i moći,
A oni tvrdoglavo odolevaju noći,
Ali vjetar se mijenja, promjene se dese,
Sve će se u redu na kraju svršiti, uvjeravam te sese.

Kroz srce i kroz dušu, ideja će poteći,
Debili će spoznati, SAD su svjetlost koja sjeci,
I tako, na kraju, svi ćemo shvatiti,
Da su debili samo putnici na putu spoznati.
 
Герман - Тита који је распарчо Србију на три дела дизао у небеса, претећи онима који Тита вређају (четницима) да тиме вређају њега
„Svaka duša da se pokorava vlastima koje vladaju; jer nema vlasti da nije od Boga, a što su vlasti, od Boga su postavljene. Tako koji se suproti vlasti suproti se naredbi Božijoj; a koji se suprote primiće grijeh na sebe.
(Rimljanima 13:1-6).

;)

Павле - најбољи друг оца Слобе Милошевића - доведен Слобом на чело СПЦ... Пљуво Србе и опозицију у току рата са Хрватима ... Позвао Србе на излазак на Косовске изборе 2003ће, дајући благослов за легитимитет терористичког Косова
Патријарх Павле је један од најдостојнијих поглавара СПЦ које смо имали.
Кад је ,,пљувао" Србе, шта причаш ти? Србомрзци га пљују да је ,,благосиљао злочинце" а ви да је ,,пљувао" Србе. Али све су то глупости, он је подржавао Праведну Борбу Срба:


1708406175126.png


Иринеј - дозволио да гњиде попут Томе Филе контролишу цркву, праве приватну банку од цркве
Христос каже да ни врата адска не могу савладати Његову Цркву, а ти кажеш да Тома Фила може.
Коме да верујемо, теби или Христу?

Порфирије - продао део СПЦ Македонцима, довео Загребачку мафију, благословио сам себи да буде потрчко јевреја Филе
Фила је Јеврејин као што и Џугашвили на грузинском језику значи јеврејски син. :lol:

Шалу на страну, ово су све бесмислице, ништа никоме није предато, МПЦ већ има изграђену црквену хијерархију. Друго МПЦ је , колико сам схватио, остала под јурисдикцијом СПЦ. Нешто као УПЦ Московског Патријархата.
 
„Svaka duša da se pokorava vlastima koje vladaju; jer nema vlasti da nije od Boga, a što su vlasti, od Boga su postavljene. Tako koji se suproti vlasti suproti se naredbi Božijoj; a koji se suprote primiće grijeh na sebe.
(Rimljanima 13:1-6).

;)


Патријарх Павле је један од најдостојнијих поглавара СПЦ које смо имали.
Кад је ,,пљувао" Србе, шта причаш ти? Србомрзци га пљују да је ,,благосиљао злочинце" а ви да је ,,пљувао" Србе. Али све су то глупости, он је подржавао Праведну Борбу Срба:


Pogledajte prilog 1501751


Христос каже да ни врата адска не могу савладати Његову Цркву, а ти кажеш да Тома Фила може.
Коме да верујемо, теби или Христу?


Фила је Јеврејин као што и Џугашвили на грузинском језику значи јеврејски син. :lol:

Шалу на страну, ово су све бесмислице, ништа никоме није предато, МПЦ већ има изграђену црквену хијерархију. Друго МПЦ је , колико сам схватио, остала под јурисдикцијом СПЦ. Нешто као УПЦ Московског Патријархата.
Ma šta ti sereš, čoveče? Kakve veze imaju Rimljani i patrijarh Pavle s ovom pričom? Da te podsetim, ovo je 21. vek, a ti me ubacuješ u neke biblijske citate kao da smo u srednjem veku. Patrijarh Pavle bio dostojanstven, a ti se ovde ponašaš kao da si ispao iz neke jeftine sapunice. Nemoj mi prodavati priče o tome ko je šta blagosiljao ili pljuvao, jer mi smo sada ovde, a oni su bili tamo.

A što se tiče Tomasa Fila, pa daj bre, nemoj da porediš nekog lika iz 21. veka s Hristom, stvarno si ispao smešan. Ajde, mani me tih tvojih gluposti, gledaj da pričamo o stvarima koje su relevantne za nas ovde i sada, a ne o nekim prošlim vremenima i likovima iz bajki.
 
Ma šta ti sereš, čoveče? Kakve veze imaju Rimljani i patrijarh Pavle s ovom pričom? Da te podsetim, ovo je 21. vek, a ti me ubacuješ u neke biblijske citate kao da smo u srednjem veku. Patrijarh Pavle bio dostojanstven, a ti se ovde ponašaš kao da si ispao iz neke jeftine sapunice. Nemoj mi prodavati priče o tome ko je šta blagosiljao ili pljuvao, jer mi smo sada ovde, a oni su bili tamo.

A što se tiče Tomasa Fila, pa daj bre, nemoj da porediš nekog lika iz 21. veka s Hristom, stvarno si ispao smešan. Ajde, mani me tih tvojih gluposti, gledaj da pričamo o stvarima koje su relevantne za nas ovde i sada, a ne o nekim prošlim vremenima i likovima iz bajki.
Тоо Тикице, поклопи га прагматизмом...

Само мрси соци-нацошијаду причу прошлости, уместо бар ко ти да буде садашњак...
 
Тоо Тикице, поклопи га прагматизмом...

Само мрси соци-нацошијаду причу прошлости, уместо бар ко ти да буде садашњак...
E, bre, ti što pričaš, baš si u pravu. Taj Dulo Serbenda samo priča o starim stvarima, umesto da gleda šta ima sad da se radi.

Mora da mu je mozak pomešan, ne zna šta mu je glava, nego tapka po starim pesnicima.

Ajde da se okrenemo sadašnjosti, da vidimo šta ima novo da se pravi.
 

Back
Top