СОРОШЕВЕ СЛУГЕ У СРБИЈИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Окупљени "аналитичари" и "независни новинари" у Фонду.

031vojinlihtoj2.png

Ау, сунце ти калаЈисано, какав шљам на гомили, да не поверујеш! Нека........ све ће то народ моткама "позлатити"... пардон: помлатити...
 
Међународна конференција о економским реформама, одржана '94 у режији Г17 и Европског покрета а финансирана од Сорошевог фонда. Човек до Чанка је Давид Меквилијамс (по свему судећи агент МИ6).

canakiostaliat2.png

Дивно! Какво сведочанство! Какав доказ! Какво објашњење КО ЈЕ КО!

п.с. Колико ми је само жао што због беде и сиромаштва нисам имао неки добар фото апарат да снимам СВЕ ОНО ЧЕГА САМ СВЕДОК... овако испадох лудак...
 
Дивно! Какво сведочанство! Какав доказ! Какво објашњење КО ЈЕ КО!

п.с. Колико ми је само жао што због беде и сиромаштва нисам имао неки добар фото апарат да снимам СВЕ ОНО ЧЕГА САМ СВЕДОК... овако испадох лудак...

a su ovo neki radikali mito ...pishe radikalne reforme.... :lol::lol::lol:
 
На коктелу у част Сороша (2001, Интерконтинентал), је био је и Срђан Шапер, један од Тадићевих саветника. Било му успут па свратио...

Тадић је један од ретких "лидера" који око себе СКУПЉА ИСКЉУЧИВО МОНГОЛОИДЕ, па тако осим Јеремића има и тог Шепера јадника... него КО БЕШЕ онај лик у средини???

п.с. Тема ти је фантастична ДЕЛУЈЕ КАО ПРАШАК ПРОТИВ ПОДГУЗНИХ МУВА...ахахахааааааааааааааааа............................
 
Где сте Тадићевцииииииииииииии.................




Шта је било........нема вас......чекате да ТЕМА ИСЦУРИ....... е, неће моћи.......

КРТИЦЕ, ДАЈ ДЕР НОВЕ ФОТКЕ!!!!!!!!! Нека виде сви са каквим фекалијама
имамо посла..........
 
Где сте Тадићевцииииииииииииии.................




Шта је било........нема вас......чекате да ТЕМА ИСЦУРИ....... е, неће моћи.......

КРТИЦЕ, ДАЈ ДЕР НОВЕ ФОТКЕ!!!!!!!!! Нека виде сви са каквим фекалијама
имамо посла..........

gospodine Mito...dajte ipak budite malo diskretniji...noc je....nemojte insuniirati traume pred spavanje...:roll:
 
Тадић је један од ретких "лидера" који око себе СКУПЉА ИСКЉУЧИВО МОНГОЛОИДЕ, па тако осим Јеремића има и тог Шепера јадника... него КО БЕШЕ онај лик у средини???

п.с. Тема ти је фантастична ДЕЛУЈЕ КАО ПРАШАК ПРОТИВ ПОДГУЗНИХ МУВА...ахахахааааааааааааааааа............................

Тај у средини је Веселин Вукотић, економиста из Подгорице. Близак са Миилом...
 
Дивно! Какво сведочанство! Какав доказ! Какво објашњење КО ЈЕ КО!

п.с. Колико ми је само жао што због беде и сиромаштва нисам имао неки добар фото апарат да снимам СВЕ ОНО ЧЕГА САМ СВЕДОК... овако испадох лудак...[/QUOTE]
Ma nije to zbog aparata to su te slagali kad si isao na pregled ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top