СОРОШЕВЕ СЛУГЕ У СРБИЈИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ипак још једна за крај... Фотос из 2001.

tadicgh8.png
 
Погледај прву фотографију у овој теми и видећеш човека са камером. Значи ништа није тајновито. Опусти се и знам да ти је криво што се објављују шкакљиве фотографије твојих омиљених политичара, јавних личности НВО сектора.:wink:


Jok krivo...njemu su to idoli...izbeglička posla...htelo bi to hleba preko pogače...tuđe, naravno...bljak...:evil:
 
Најљубазније бих замолио модераторе да не затварају ову тему, јер је јако важна.

Ова слика говори више од било каквог објашњавања. Када се овако људи скупе, тешко је замислити да су то учинили да би се свађали, већ да би сарађивали, трговали (наравно, ко са чим може). О томе како су сарађивали, знамо врло добро.
sorosiekipake7.png


Пошто, као бивши обавештајац, имам фото-албум о Сорошу и његовим слугама, постављаћу још. Следећи кандидат је "онај угледни аналитичар и дописник Гласа Америке", брадати џулов Миша Бркић.
sorosimisabrkicxc2.png


Следећа је Наташа Кандић
sorosinatasakandichk5.png


Uh što su ruuužni, majko mila...skoro pa k'o i glupi i zli...ne, ne...zli su na prvom mestu i jadni paćenici bez korena...niko ni od kuda...mora da je strašno, tako se osećati celog života...:confused:

Krtice, a gde ti je Dejan Janča, vanredni profesor pravnog fakulteta u Novom Sadu, a jedan od osnivača NVO-a kod nas...veliki dužnik Đorđoa Soroša, tog đubreta mađarskog ?:evil:
 
@Sandrina
Nije Soroš đubre.....uz to još i mađarsko. On je samo - kupac. Kupac ljudskih duša.
Đubreta su ovi naši (Kandićka, VUčo, Dereta, Miša Brkić...) koji tako bezočno, ogoljeno prodaju svoje duše i počnu mentalno da se prostituišu.
Razumeo bih da zbog novca rade protiv svoje države i naroda...tajno. Ali ovako otvoreno, bez skrupula, bez časti i morala....bez da trepnu okom....??
Najgore je kad te neko gleda u oči i otvoreno ''se*e, i zna da se*e, zna da i ti to znaš....i mrtav 'ladan nastavi to da radi. E tad mi dođe da iskočim iz kože.
Ali, nisu samo takvi krivci. Kriva je i država koja dozvoljava da se ovakvi likovi sve više i više razmahuju, razmeću. Otvoreno rade protiv države, a ona ništa ne preduzima. Čak imam utisak da ih ona tretira kao ugledne ličnosti ovog društva. Strašno. Koliko je kod nas sve isčašeno.
Soroš je tu zadnja karika u lancu.
 
@Sandrina
Nije Soroš đubre.....uz to još i mađarsko. On je samo - kupac. Kupac ljudskih duša.
Đubreta su ovi naši (Kandićka, VUčo, Dereta, Miša Brkić...) koji tako bezočno, ogoljeno prodaju svoje duše i počnu mentalno da se prostituišu.
Razumeo bih da zbog novca rade protiv svoje države i naroda...tajno. Ali ovako otvoreno, bez skrupula, bez časti i morala....bez da trepnu okom....??
Najgore je kad te neko gleda u oči i otvoreno ''se*e, i zna da se*e, zna da i ti to znaš....i mrtav 'ladan nastavi to da radi. E tad mi dođe da iskočim iz kože.
Ali, nisu samo takvi krivci. Kriva je i država koja dozvoljava da se ovakvi likovi sve više i više razmahuju, razmeću. Otvoreno rade protiv države, a ona ništa ne preduzima. Čak imam utisak da ih ona tretira kao ugledne ličnosti ovog društva. Strašno. Koliko je kod nas sve isčašeno.
Soroš je tu zadnja karika u lancu.


U pravu si...i meni se naši...bar imaju naše državljanstvo, najviše gade, kao i svakom normalnom čoveku:mad:

A ovi što si ih pobrojao i još desetine sličnih...šta da kažem...nikada nisam bila u situaciji da budem nacionalna manjina, a njima kad pogledaš rodoslove svi jesu to...tako da...kod uvrnutih i osakaćenih mozgova, možda je to jedan od razloga da mrze sve u ovoj državi, kao i samu državu.:roll:
A niko drugi ih neće...ko može da gotivi izdajice i ljigavce, te i sami ostaju ovde sa nama:mad:...

Gledam pre neko veče onu krivoustu, mucavu Sonju Biserko kako jadna sriče i lupa na HRT-u...hebote, pa njoj su se i Hrvati smejali, a voditeljka je baš muški ponizila...što je babetina i zaslužila.:confused:

Da...Soroš je samo kupac...sasvim si u pravu...:?
 
SANDRINAbg

tako da...kod uvrnutih i osakaćenih mozgova, možda je to jedan od razloga da mrze sve u ovoj državi, kao i samu državu.
:roll:
Da imaju takve mozgove, svi bi bili u bolnici za mentalno obolele... u ludnici. Ovo su potpuno normalni ljudi, obrazovani, kulturni.... Jedina stvar je ta da vole novac. Obožavaju ga, zbog njega su spremni na sve. Sebi su odredili ovaj put samo i jedino zbog novca...velikog novca. Znaš, i mafijaš je mafijaš - zbog novca. Imaš ih čak i sa fakultetom, sa finim gospodskim manirima.
Gledam pre neko veče onu krivoustu, mucavu Sonju Biserko kako jadna sriče i lupa na HRT-u...hebote, pa njoj su se i Hrvati smejali, a voditeljka je baš muški ponizila...što je babetina i zaslužila.:confused:
A kada su se pogasili reflektori, baba je dobila finu kintu na ruke i bila vrlo srećna i zadovoljna....momentalno zaboravila na blam, poniženje, posledice kako po sebe - tako i po narod koji je tamo predstavljala (i blatila) a to je ono najgore.
 
SANDRINAbg

:roll:
Da imaju takve mozgove, svi bi bili u bolnici za mentalno obolele... u ludnici. Ovo su potpuno normalni ljudi, obrazovani, kulturni.... Jedina stvar je ta da vole novac. Obožavaju ga, zbog njega su spremni na sve. Sebi su odredili ovaj put samo i jedino zbog novca...velikog novca. Znaš, i mafijaš je mafijaš - zbog novca. Imaš ih čak i sa fakultetom, sa finim gospodskim manirima.

A kada su se pogasili reflektori, baba je dobila finu kintu na ruke i bila vrlo srećna i zadovoljna....momentalno zaboravila na blam, poniženje, posledice kako po sebe - tako i po narod koji je tamo predstavljala (i blatila) a to je ono najgore.


S.H.A.R.K, ma znam ja to sve i tim više mi se i gade...:?:mad:

Samo mi ne ide u glavu sva ta pohlepa...kada ih sve sabereš, nemaju dva ipo potomka, a i oni su im odavno pookretali leđa...:confused:
 
Krtice, nadam se da znaš šta radiš
ili su te fotografije već medijski eksponirane, pa to nije nikakva "ekskluziva"u šta verujem jer je prilično bajat period (10 godina)
ako nije i ovo što objavljuješ je službena tajna, to što ti radiš je krivično delo.
IP adresica i ti si brale upao u sistem za obradu.
operativne podatke bez odobrenja nadležnih službi može da objavi samo direktor BIA, a ti to nisi.


evo ga ljudi - pocelo je. soroseve sluge u srbiji uzvracaju udarac :roll:

hvala ti druze sto si se otkrio ko si , sta si , i za koga radis :roll:
 
svi smo to znali manje vise, ali mnogi koji nemaju nikakvog politickog iskustva misle kad im na 92 kazu nezavisni politicki analiticar ili samostalni komentator ili pak kakav stav ima slobodan intelektualac u srbiji i onda munu vejvod, deretu ili pecu i oni se proqenjavaju sve u sesnaest dok im ovi titraju polne zlezde koje nemaju i samo im klimoglavaju u znak podrske da bi i sledeceg meseca dobili redovnu hasnu na racun.... najtragicnije je sto to rade za mrvice za stola... veliki zalogaji su za politicku beogradsku "elitu"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top