SOLARNI POVRATAK

Pogledala sam tvoju kartu, i evo kako je ja vidim:

Ove godine ti je profekcija došla u Blizance, i tvoj 10. znak od ASC.
S obziro da si Devica na ASC, godišnja profekcija je u prvi plan izbacila Merkura koji ti je natalno vladar ASC a putem profekcije je vladar godine i natalno vlada 10. znakom od ASC.

U solaru je to tvoje 9.polje.
Natalno ti je Merkur u Škorpiji i u 2. polju ali u konjunkciji sa 3.i ono što se odmah da primetiti jeste da imaš povratak Merkura ove godine u egzaktnoj konjunkciji sa natalnim.
Solarno 10. je u Raku i Mesec je vladar a natalno imaš lep sekstil Merkura i Meseca dok su u solaru oni u kvadratu.
Ovo jasno ukazuje da će ti ove godine Merkur u velikoj meri krojiti dešavanja u vezi posla, tako da će te pogađati njegove promene i sinodički ciklusi više nego inače. Merkur je intelektulna planeta, ukazuje na učenje, naš um i mentalne sposobnosti i sve ovo što si već navela, s obzirom da ti je vladar ASC i mnogo je usmeren ka tvom 3.polju, takođe kažeš da si plaćala za prekvalifikacije, kombinacija 2. i 3.a Merkur ti natalno vlada 9. poljem, sva ova polja i kombinacije su vezane za učenje i nadograđivanje znanja.

Ne znam čime se baviš, Merkur je planeta koja simboliše i IT ali i manuelne poslove.
Pošto si rodjena noću Mesec ti je svetlo rodjenja pa su ti Sunce, Saturn i Jupiter van sekte i priličan su teret, u smislu da ti je ovaj Saturn u konjunkciji sa Suncem u Jarcu u 3 polju doneo baš to o čemu pišeš.
Ova kombinacija može da ukaže na selidbu, odlazak iz kuće i sa 9.poljem lako može da ukaže na odlazak preko.

Uglavnom, više nego ikad ćeš imati dešavanja pri promenama kretanja Merkura, a to možeš da vidiš već sada u januaru kada Merkur dodje ponovo u konjunkciju sa Suncem pa se dovoljo odvoji od njega da postane vidljiv. Znači kraj januara a sve se dešava u Jarcu i to baš na tvom natalnom Mesecu, vladaru solarne 10. kuće.

Takodje sada u novom lunaru ćeš imati Mars u konjunkciji sa natalnim i solarnim Merkurom i to je ujedno i poslednji Mlad Mesec u ovoj godini, ali u deceniji.
Mlad Mesec donosi nešto novo, Mars preko Merkura donosi promene i putovanja ali i neke prekide.Mlad Mesec u solarnoj i natalnoj 4. pa ne bih se začudila ako dobiješ neku ponudu ili ti se desi preseljenje ili promena u domu i poslu. Merkur će biti na 28* Strelca i na tvom natalnom IC.
Obavezno ga posmatraj cele godine, kada menja smer, kada je u svojoj stanici, ili pravi konjunkciju sa nekom planetom na nebu ali i sa nekom natalnom i solarnom planetom, pogotovo u vreme kada Mesec menja svoje faze pa je Pun ili Mlad, jer ti je ova natalna kombinacija Merkur 60 Mesec ove godine naglašena i dominantna.
JAO HVALA TI do neba,kako si ovo rastumacila ,prava astrocarobnica...imam mnogo toga u glavi,bas kao sto kazes,kao da me trese neka groznica,uvek imam neke promene i u raspolozenjima tako i u mislima...prekvalifikacija je bila zamisao ,inostranstvo takodje...ovde mi je gotovo neizvodljivo za opstati...zamisli za ovu bivsu nesretnu firmu,jos me uznemiravaju da im platim neke istekle rokove...
 
astro_31gw_lu_li_2019109.49050.52778dde23cbfd8bbbf1c.png

Zdravlje je olakšalo prošle godine. Ali će opet da bude krizno za 3 godine. Tada očekuje i kraće putovanje.
Ljubav je neko s posla ili ko će da radi zajedno s tobom.

Kakvo je stanje sa kardiovaskularnim sistemom? Nemoj da se nerviraš i zamaraš, previše se sekiraš u životu i taj stres utiče negativno na pritisak, a to ti je glavna boljka. Sada ti stoje veliki kućni problemi. Kako se snaći, šta uraditi za sebe i svoju kuću, te vrste pitanja. Da li otići za Sloveniju, da li ostati... Ako je bilo takvih ponuda, iskoristi.

Pozdrav.
 
Moze li neko da pogleda, ima li sanse u ovom solaru da se desi ljubav :)
Ne za brak jer nece imati te kvalitete ali za vezu moze da bude ok. Imaces priliku i kod starije dame, dosta energije i mogucnost kratkog ali intenzivnog seksualnog iskustva. Energija sa njom se moze trositi i na neke druge stvari, da bude prijatelj ili na nesto trece, videces vec od okolnosti.

Ta prva za vezu treba da bude simpaticna ali emotivno nesredjena. Dosta sumnje sa tvoje strane i u mahovima ljubomora, puno ce te trositi i naravno na kraju ces ti biti kriv zasto nije preraslo u nesto ozbiljnije.
 
Ne za brak jer nece imati te kvalitete ali za vezu moze da bude ok. Imaces priliku i kod starije dame, dosta energije i mogucnost kratkog ali intenzivnog seksualnog iskustva. Energija sa njom se moze trositi i na neke druge stvari, da bude prijatelj ili na nesto trece, videces vec od okolnosti.

Ta prva za vezu treba da bude simpaticna ali emotivno nesredjena. Dosta sumnje sa tvoje strane i u mahovima ljubomora, puno ce te trositi i naravno na kraju ces ti biti kriv zasto nije preraslo u nesto ozbiljnije.

Bozeeeeee Petra, ja sam zensko :)
Hvala u svakom slucaju na izdvojenom vremenu :-*
 
Zdravlje je olakšalo prošle godine. Ali će opet da bude krizno za 3 godine. Tada očekuje i kraće putovanje.
Ljubav je neko s posla ili ko će da radi zajedno s tobom.

Kakvo je stanje sa kardiovaskularnim sistemom? Nemoj da se nerviraš i zamaraš, previše se sekiraš u životu i taj stres utiče negativno na pritisak, a to ti je glavna boljka. Sada ti stoje veliki kućni problemi. Kako se snaći, šta uraditi za sebe i svoju kuću, te vrste pitanja. Da li otići za Sloveniju, da li ostati... Ako je bilo takvih ponuda, iskoristi.

Pozdrav.

skontala konacno da je ovo tumaceje za mene...iz prva sam mislila da si pogresnu kartu citirao...a da zdravlje psihicko i fizicko je bilo ugrozeno...preziveh jos jednu depresiju...srce sam pocela osecati upravo zbog tih psihickih problema ...cak mi skocio pritisak kao lud jednom nisam i znala sta me snaslo...sad je proslo...da predstoje promene u kuci...daj boze inostranstvo...ovde sam svega sita...HVALA
 
Aspekti su ti odlični, dokle god se ne radi ni o kakvom pisanju, radu sa novinarstvom, radu sa decom i sl tome.

Predložio bih izbegavanje investicija u bilo šta što deluje sumnjivo, a dolazi od strane muškaraca na položaju.

Izbegavati prostorije i sobe sa jako plavim bojama.

Veliki oprez povesti o štitnoj žlezdi, pogotovo u domenu vrata. Ovo je nešto što može biti fokus mogućih ili potencijalnih bolesti, pogotovo ako je ovo i majka imala.

Pozdrav!

Ja tek sada vidim ovo, valjda jer nisam očekivala da će iko replicirati :D hvala puno na odgovoru.
Dva ,,problema":
1. radim s decom trenutno
2. pišem
:D

Probleme sa štitastom nemam koliko znam, niti je majka imala, ali baš me čekaju analize hormona zbog drugih zdravstvenih problema, tako da - biću načisto. :) Bilo je komplikacija s respiratornim organima otkako je otpočeo ovaj solar, ne znam da li je to od ikakvog značaja. Interesantno je da me plava boja i inače odbija iz nekog razloga, ne nosim je ni na sebi, niti je zastupljena u mom prostoru...
 
dacu raniji fidbek za ovaj solar....svima onima koji su mi predvidjali inostranstvo mogu reci da cu otici u 3 p.m ...kako sam videla onaj venera saturn u cetvrtom sol/nat sv je meni bilo jasno...otici odakle sam i dosla...hvala divnim ljudima koji su izdvojili svoje vreme za mene...spasa mi nema osim ovog gore napisanog...
 
da sam sanjala ne bih verovala...sakrivati se od virusa kao da je kuga,guba ili neka bolest od koje se umiralo u srednjem veku...nismo umakli mracnoj proslosti...samo mislimo kako smo naapredniji...mi smo nazadniji nego oni sto su onda ziveli...
 
To je nešto na mundanom, tj globalnom nivou. Ne treba gledati kroz individualno, jer sve i da si otišla negde, ne bi mogla raditi.
Ovako si barem sa svojima a ne negde sama u tuđini.
Barem ja tako gledam...
 

Back
Top