SOLARNI POVRATAK

Opet se javljam ..imala sam spontani...I ne mogu da verujem nigde ga nisam videla u solaru,pa sam zbunjena ,jedino ako ga nike doneo povratak Sa ....

Zao mi je, vidim koliko zelis bebu.
Mislim da ne bi trebala.toliko da se opterecujes trudnocom, astrologija moze da predvidi mogucnost zaceca, rodjenja, braka itd ali ne treba sebi nabijati tenziju ocekivanjima I desavanjima iz dana u dan, jer je to besmisleno.

Opusti se malo I pusti neka se lepe stvari desavaju same od sebe.
 
Zao mi je, vidim koliko zelis bebu.
Mislim da ne bi trebala.toliko da se opterecujes trudnocom, astrologija moze da predvidi mogucnost zaceca, rodjenja, braka itd ali ne treba sebi nabijati tenziju ocekivanjima I desavanjima iz dana u dan, jer je to besmisleno.

Opusti se malo I pusti neka se lepe stvari desavaju same od sebe.
Hvala ti na savetu,pokušaću da te poslušam:)
 
Može li meni neko da pogleda sledeći solar, počinje u Oktobru. Ljubav me interesuje, Ima li šanse za novu vezu?
Hvala!
 

Prilozi

  • astro_31gw___2019919.37346.14856.png
    astro_31gw___2019919.37346.14856.png
    282,5 KB · Pregleda: 45
Veliki pozdrav svima, citam vas i pratim pa odlucih da postavim i ja svoju solarnu kartu. Trudna sam, nosim blizance, pa me zanima kako ce sve to proteci. Ako neko moze pogledati i protumaciti. :)
 

Prilozi

  • astro_31gw_lala_lalic_20191014.37346.47043.png
    astro_31gw_lala_lalic_20191014.37346.47043.png
    283,8 KB · Pregleda: 28
Bilo bi pametno za prekvalifikaciju ali nece ici lako, usponi i padovi ali ces izgurati. Blistaces sigurno, bices glavna. Samo vi sa Venerom u skorpiji ne ekspresujete sebe preterano, pokazete na sopstveni nacin da ste drugacije, ali ne napadno kao one sa Venerom u lavu ili blizancima sto misle da se svet vrti oko njih. I da mora da se vrti.
moj odgovor na tvoju konstataciju je kao sto si i rekao prekvalifikacije bez...posao gurala skoro godinu dana i placala kojekakve gluposti u vezi istog...neka ludaca se pojavila odmah posle mene na istom i resila da me proganja jer joj se ne svidjam,a pri tome se uvukla na mesto glavnog sefa...
opet sam na putu trazenja posla ..imas li neko zapazanje za ovaj solar jer me hvata vrtoglavica kad ga vidim..
astro_31gw_lu_li_2019109.49050.52778dde23cbfd8bbbf1c.png
 
Slicne su nam karte gledajuci polja, kod mene samo malo pomereno, podznak umesto device pada u znak vage. Zbog umetnutog raka u 10 moras imati ceste promene radnog mesta, plus konjukcija Marsa i Jupitera, to nije dobro. Neumerenosti, dokazivanja, nerealni zahtevi i sta sve ne. Cesto se i nameste kolege poput te manipulativne slihtare.

Ove godine imaces bolji posao i mozes da ides preko pomoci bliznjih. Posao ce biti relativno ok ali ce ti oduzeti energiju da te nista ne zanima sa strane sto isto nije dobro ali bolje i to nego ne raditi.
 
dobro si ovo rekao... nije bilo preciznijih...ovo je prokletstvo na kub...da mogu zapalila bih odavde...zblaznajvam se svakodevno...treba da krenem u novi posao...istog tipa drugi objekat...nemam predstvu sta ce me tamo snaci....televisa presenta i to na klosarski nacin...Hvala ti ,slicni se uvek prepoznaju...naravno radujem se onim u pozitivnom smislu...
 
moj odgovor na tvoju konstataciju je kao sto si i rekao prekvalifikacije bez...posao gurala skoro godinu dana i placala kojekakve gluposti u vezi istog...neka ludaca se pojavila odmah posle mene na istom i resila da me proganja jer joj se ne svidjam,a pri tome se uvukla na mesto glavnog sefa...
opet sam na putu trazenja posla ..imas li neko zapazanje za ovaj solar jer me hvata vrtoglavica kad ga vidim..
astro_31gw_lu_li_2019109.49050.52778dde23cbfd8bbbf1c.png

Pogledala sam tvoju kartu, i evo kako je ja vidim:

Ove godine ti je profekcija došla u Blizance, i tvoj 10. znak od ASC.
S obziro da si Devica na ASC, godišnja profekcija je u prvi plan izbacila Merkura koji ti je natalno vladar ASC a putem profekcije je vladar godine i natalno vlada 10. znakom od ASC.

U solaru je to tvoje 9.polje.
Natalno ti je Merkur u Škorpiji i u 2. polju ali u konjunkciji sa 3.i ono što se odmah da primetiti jeste da imaš povratak Merkura ove godine u egzaktnoj konjunkciji sa natalnim.
Solarno 10. je u Raku i Mesec je vladar a natalno imaš lep sekstil Merkura i Meseca dok su u solaru oni u kvadratu.
Ovo jasno ukazuje da će ti ove godine Merkur u velikoj meri krojiti dešavanja u vezi posla, tako da će te pogađati njegove promene i sinodički ciklusi više nego inače. Merkur je intelektulna planeta, ukazuje na učenje, naš um i mentalne sposobnosti i sve ovo što si već navela, s obzirom da ti je vladar ASC i mnogo je usmeren ka tvom 3.polju, takođe kažeš da si plaćala za prekvalifikacije, kombinacija 2. i 3.a Merkur ti natalno vlada 9. poljem, sva ova polja i kombinacije su vezane za učenje i nadograđivanje znanja.

Ne znam čime se baviš, Merkur je planeta koja simboliše i IT ali i manuelne poslove.
Pošto si rodjena noću Mesec ti je svetlo rodjenja pa su ti Sunce, Saturn i Jupiter van sekte i priličan su teret, u smislu da ti je ovaj Saturn u konjunkciji sa Suncem u Jarcu u 3 polju doneo baš to o čemu pišeš.
Ova kombinacija može da ukaže na selidbu, odlazak iz kuće i sa 9.poljem lako može da ukaže na odlazak preko.

Uglavnom, više nego ikad ćeš imati dešavanja pri promenama kretanja Merkura, a to možeš da vidiš već sada u januaru kada Merkur dodje ponovo u konjunkciju sa Suncem pa se dovoljo odvoji od njega da postane vidljiv. Znači kraj januara a sve se dešava u Jarcu i to baš na tvom natalnom Mesecu, vladaru solarne 10. kuće.

Takodje sada u novom lunaru ćeš imati Mars u konjunkciji sa natalnim i solarnim Merkurom i to je ujedno i poslednji Mlad Mesec u ovoj godini, ali u deceniji.
Mlad Mesec donosi nešto novo, Mars preko Merkura donosi promene i putovanja ali i neke prekide.Mlad Mesec u solarnoj i natalnoj 4. pa ne bih se začudila ako dobiješ neku ponudu ili ti se desi preseljenje ili promena u domu i poslu. Merkur će biti na 28* Strelca i na tvom natalnom IC.
Obavezno ga posmatraj cele godine, kada menja smer, kada je u svojoj stanici, ili pravi konjunkciju sa nekom planetom na nebu ali i sa nekom natalnom i solarnom planetom, pogotovo u vreme kada Mesec menja svoje faze pa je Pun ili Mlad, jer ti je ova natalna kombinacija Merkur 60 Mesec ove godine naglašena i dominantna.
 
Poslednja izmena:

Dali moze ko da mi pogleda kad mi ide bolji period sa novcem. Ova god sto ide mi je kao bolja a mene mnogo muce finance jer bas krpim kraj s krajem. Ljubav se ne pomera. Cini mi se da je sve stalo i svakim mj.mi je borba. Hvala
 

Dali moze ko da mi pogleda kad mi ide bolji period sa novcem. Ova god sto ide mi je kao bolja a mene mnogo muce finance jer bas krpim kraj s krajem. Ljubav se ne pomera. Cini mi se da je sve stalo i svakim mj.mi je borba. Hvala

Cisto da znas, za razmatranj finansijskog stanja bitna ti je i Fortuna i njen vladar, pored ostalih signifikatora. Tako da bi bilo dobro da je razmotris.
 

Dali moze ko da mi pogleda kad mi ide bolji period sa novcem. Ova god sto ide mi je kao bolja a mene mnogo muce finance jer bas krpim kraj s krajem. Ljubav se ne pomera. Cini mi se da je sve stalo i svakim mj.mi je borba. Hvala
Nista do prvog februara, tek tad se moze ocekivati stagnacija, najpre 21 januara, opet sve zavisi od veroispovesti, postoji mogucnost da se odliv novca smanji vec pocetkom januara, ali opet kazem sve zavisi od toga kad kome pocinje kalendarska godina...
 

Back
Top