СОФА СПОРАЗУМ

А дедер Штуц, лепоте ти,

Одакле па ти то знаш ???
Био Министар ???

Знаш ли шта је све Тадић потписивао без ичијег знања и сагласности ???
 
Poslednja izmena:
O ne :D

Na to su Srbi navikli kod turaka , i ne smatraju te stvari za tragicne;)

U originalnom sporazumu koji su potpisale 90 drzava sveta pise sve ovo gore prevedeno, ali u aneksu za Srbiju , ima jos nekih sitnih detalja koji bi zaista mogli da nekome pogorsaju zdravstveno stanje, kao sto su "supervizija " nad oruzanim snagama Srbije, i pravo upotrebe sile ,u slucaju narusenog integriteta i sigurnosti bilo kojeg americkog gradjanina u Srbiji, a iz mini baza sirom zemlje.

Ima jos, ali nisam ja portparol NATO pakta

То је још Драшковић потписао ...
Да је Војска У обавези да на захтев НАТО-а стави објекте, средства и људство под команду официра НАТО.
 
Tadić NIŠTA nije potpisivao bez dozvole Vlade i skupštine!

Koštuničina Vlada je na sednici Vlade ODOBRILA SOFA sporazum, po kome gubimo suverenitet! DSS je glasao za to!

A što je najgore, isti taj Koštunica je laprdao o uverenitetu kad je Kosovo odlazilo, ahaha.

E moja Srbijo, al te tucaju ovi političari - samo tako.
 
А дедер лепоте ти,

Одакле па ти то знаш ???
Био Министар ???

Знаш ли шта је све Тадић потписивао без ичијег знања и сагласности ???

Prica se po nekim televizijama i politickim debatama ovde.:D
Doduse , retko, jer je Srbija ipak na dnu prioriteta Obamine administracije, ali koga interesuje , moze da nadje.

Ovo , i jos toga su pricali nedavno na NBC , Saturday
Night Live
 
O ne :D

Na to su Srbi navikli kod turaka , i ne smatraju te stvari za tragicne;)

U originalnom sporazumu koji su potpisale 90 drzava sveta pise sve ovo gore prevedeno, ali u aneksu za Srbiju , ima jos nekih sitnih detalja koji bi zaista mogli da nekome pogorsaju zdravstveno stanje, kao sto su "supervizija " nad oruzanim snagama Srbije, i pravo upotrebe sile ,u slucaju narusenog integriteta i sigurnosti bilo kojeg americkog gradjanina u Srbiji, a iz mini baza sirom zemlje.

Ima jos, ali nisam ja portparol NATO pakta

Bilo bi lepo da okacis tekst na Engleskom, da vidimo sta pise u originalnom izdanju i da li je to istina ti sto pises. Ako se razlikuje od ovog sto je vec okacen okaci. Daj da vidimo i prosudimo. Ako je to istina pa onda... Svi jajima na Franc Ferdinanda u sredu. :mrgreen:
 
O ne :D

Na to su Srbi navikli kod turaka , i ne smatraju te stvari za tragicne;)

Smatraju itekako,zato su skoro svi sposobni krenuli u smrt na Kosmet.

Verovatno tvoja mati nije shvatala takve stvari tragicnim,pa eto odatle tebi i takvo razmisljanje........a za srbe sam ti objasnio.

A sto se tice teme-


Ajmo od pocetka,dok glupaci ne shvate.
 
Poslednja izmena:
Bilo bi lepo da okacis tekst na Engleskom, da vidimo sta pise u originalnom izdanju i da li je to istina ti sto pises. Ako se razlikuje od ovog sto je vec okacen okaci. Daj da vidimo i prosudimo. Ako je to istina pa onda... Svi jajima na Franc Ferdinanda u sredu. :mrgreen:

Ne mogu da ti postavim tekst iz emisije na NBC, ali ima i ovde nekih interesantnih stvari.

http://www.globalsecurity.org/military/facility/sofa.htm

Bez aneksa za Srbiju, koji su najsladji deo celog sporazuma:think:
 
Mi smo vec u nasoj istoriji imali priliku da potpisemo jedan slican sporayum. O prolasku snaga treceg raiha kroz srbiju.

Zasto li danas niko nije izasao da izvede drzavni udar kao onda 27 marta 1941 ?
Gde su bili Canak, Gruhonjic i Petakov da vicu bolje rat nego pakt? Jeli to ovdasnja vlast pristrasna ili su nam mozda NATO snage veci prijatelji nego sto je to bio Hitlerov Treci raih? Zasto je ondasnji dogadjaj bio vredan ulazenja u rat a ovaj danas nije?
 
To kukavicko, masovno samoubistvo na Kosovu je samo ostavilo turcima na mislost i nemilost nejac da mogu da upraznjavaju i pravo prve noci i da uzimaju danak u krvi.


Umesto da proklinje, Srbija slavi kukavice koje su ostavile svoju decu i zene na tacni turcima:roll:

Bravo,drago mi je da imas takav stav i da me do kraja ubedis da imam(o) posla sa najobicnijim trolovima :ok:

Naravno,Srbija treba da proklinje Lazara,slavnu VJ a da slavi Turke i amerikance.

AMERIKANIZAM JE BOLEST........za koju si ti klasican primer,predlazem te kao kunica za testove :ok:

sve zemlje Evrope (osim Belorusije) imaju SOFA sporazum sa SAD-om
to je jedna od Koštuničinih "evropskih" lucida intervala momenata :super:

Ti time pokusavas da kazes da je ovo dobra stvar?!?!?!?

Nikakvo americko prisustvo nije dobro,ali na stranu oni ti pokusavas da je ovako nesto dobro bilo sa kojom zemljom da smo potpisali:think:
 
Већ је објавио Шормаз да Премијер и Влада НИКАДА не би то потписали јер су САД прекршили преамбулу која говори О ПОШТОВАЊУ СУВЕРЕНИТЕТА - и они сматрају ДА ТАЈ СПОРАЗУМ НЕ ВАЖИ... е сада, одакле тај споразум одједном у Парламенту - питање је сад ?

а у преамбули пише:

потврђујући да је ова сарадња заснована на потпуном поштовању суверенитета Страна и Повеље Уједињених нација,

Lažeš kao pas. Prvo, Šormaz to tako nije rekao, niti u tom kontekstu.
Drugo,Koštunica i članovi njegove Vlade su podržali taj sporazum, možda se sada kaje, ali ga je podržao.
Treće, nije lepo da iznosiš laži, pogotovo ne tako što ćeš na predhodnoj strani ispravljati tekst.

:bye:
 
Bravo,drago mi je da imas takav stav i da me do kraja ubedis da imam(o) posla sa najobicnijim trolovima :ok:

Naravno,Srbija treba da proklinje Lazara,slavnu VJ a da slavi Turke i amerikance.

AMERIKANIZAM JE BOLEST........za koju si ti klasican primer,predlazem te kao kunica za testove :ok:



Ti time pokusavas da kazes da je ovo dobra stvar?!?!?!?

Nikakvo americko prisustvo nije dobro,ali na stranu oni ti pokusavas da je ovako nesto dobro bilo sa kojom zemljom da smo potpisali:think:


Da je Lazar bio malo pametniji a malo manje qrcevitiji, Turci bi samo prosli kroz Srbiju na putu za Bec.
I ne bi bilo ni danka u krvi, ni 500 godina zuluma...ali, ni prvi ni poslednji put da Srbske glavesine izaberu najgluplju mogucu soluciju.
 

Back
Top