Снага комунистичке жене!

За тебе се можда и борила за мене НЕ.....ја и моја фамилија комунизам нисмо желели....мени и мојима је много отео и зла нанео........а гологоозани као ти су профитирали......

A tvoji to shto su posedovali pa im je oteto, zaradili su na poshten nachin?
 
Заиста сам тужна :(

Овакву пљувачину по женама које су спасиле Европу од нацизма,које су се бориле као лавице и вукови ,за све нас.

А поготово ми је жао ,што жена више никада неће бити цењена као што је била у том периоду.Никада се неће прихватити као саборац и ратник!

А оне су умирале за нас и без суза ,:(
 
Komunizam je od bednih zemalja poput Rusije i Jugoslavije uchinio svetskim silama. Komunizam je proshao i mi smo opet bedni.
Заправо је Русија била већа сила за вријеме царевине, била 1. и по економији и по војној моћи, као данас америка. Али јој је моћ почела опадати због унутрашњих пробелма које су између осталих изазвали твоји драги комунисити. Неморам причати о томе како су комунисти нашли баш право вријеме кад ће напасити.
 
Tvoj nedosanjani vlažni san?:zper:

Pa zar ne reče da voliš ljute Krajiške đevojke, Knindžice, rumene, zadrigle i po mogućnosti što dlakavije...onako uz gusle?
Pre neki dan si o tome pričao, a sad vidi ovo:rtfm:

Данице Душо, мора да си заменила тезе.......иш, иш, иш......
Нисам то био ЈА, баш напротив.....Ја кажњен због кометара........
 
Заиста сам тужна :(

Овакву пљувачину по женама које су спасиле Европу од нацизма,које су се бориле као лавице и вукови ,за све нас.

А поготово ми је жао ,што жена више никада неће бити цењена као што је била у том периоду.Никада се неће прихватити као саборац и ратник!

А оне су умирале за нас и без суза ,:(

De ne kukaj, molim te, plele su čarape i prale gaće partizanima, te postale nekakvi "prvoborci" (da ne kažem prvoborkinje), ispadoše po tebi nekakve Amazonke. Moje babe nisu bile "Komunističke žene", kako ih ti nazva, znači bile su izdajnice, plašljive, slabe ili šta si već htela da kažeš.
De mani tu patetiku
 
A tvoji to shto su posedovali pa im je oteto, zaradili su na poshten nachin?

Пријатељу, да имаш на зиду захвалницу Књаза Милоша могли би и да причамо....а овако свака дискусија са гологоозанима је излишна........
Иметак се стиче генерацијама, дедовина се не продаје......а ко је отме, вратиће је само тако....
 
De ne kukaj, molim te, plele su čarape i prale gaće partizanima, te postale nekakvi "prvoborci" (da ne kažem prvoborkinje), ispadoše po tebi nekakve Amazonke. Moje babe nisu bile "Komunističke žene", kako ih ti nazva, znači bile su izdajnice, plašljive, slabe ili šta si već htela da kažeš.
De mani tu patetiku

Е заиста људи нисте озбиљни!

Не да су биле Амазонке биле су изнад њих ,биле су темељ једне револуције која је ослободила свет ,бар привремено!
 
Заиста сам тужна :(

Овакву пљувачину по женама које су спасиле Европу од нацизма,које су се бориле као лавице и вукови ,за све нас.

А поготово ми је жао ,што жена више никада неће бити цењена као што је била у том периоду.Никада се неће прихватити као саборац и ратник!

А оне су умирале за нас и без суза ,:(

Ako su se borile kao Ruskinje , protiv Nemaca i ostalih evropljana , onda to mogu da pozdravim samo . A ako su se borile kao komuiskinje,, a protov kapitalista, onda hvala lepo , nisu trebale . SSSR je anti-ruska tvorevina , isto kao sto je druga , hrvatska Jugoslavija , anti-srpska tvorevina .

Nemoj bre da smaras sa jednim , tako ocigledno antiljudskim pokretom , kao sto je komunizam , koji su Nemci izmislili , da bi shebali risju .
 
Заправо је Русија била већа сила за вријеме царевине, била 1. и по економији и по војној моћи, као данас америка. Али јој је моћ почела опадати због унутрашњих пробелма које су између осталих изазвали твоји драги комунисити. Неморам причати о томе како су комунисти нашли баш право вријеме кад ће напасити.

Nemoj me molim te zasmejavati. Carska Rusija je bila jedna seljachka ekonomija, feudalna zemlja, u kojoj su svu vlast drzhali stranci.
 
Е заиста људи нисте озбиљни!

Не да су биле Амазонке биле су изнад њих ,биле су темељ једне револуције која је ослободила свет ,бар привремено!
и неуспешно наравно

амозонке су - реко бих историја, или грешим :zper:
 

Back
Top