Снага комунистичке жене!

Citat:
Original postavio Komunistkinja Pogledaj poruku
Вама одговара садашње стање ?

images

picololeone
Da!!!
 
To je rekao Cercil, i nije bas tako, ali covece,pa nemas valjda 18-20 godina?!

To je rekao Putin.

Wer den Zerfall der Sowjetunion nicht bedauert, hat kein Herz.“

Wladimir Putin hat das gesagt. Er wusste schon bei seinem Amtsantritt, was das Volk hören wollte. „Wer sie wieder herstellen will, hat keinen Verstand“,

http://www.datum.at/0604/stories/786991

S nemackog prevedeno znaci tacno ono sto sam rekao.
 
Па борила се против фашизма и нацизма и за тебе и за мене!
Jasno i glasno. :ok: Hvala tim ženama zbog toga. I ja bih da sam bio na njihovom mestu. Do poslednje kapi krvi protiv naci-fašističkih zlikovaca, protiv dželata mog naroda, protiv istrebljivača moje rase, za opstanak i spas naše dece, naših najmilijih...
 
To je rekao Putin.

Wer den Zerfall der Sowjetunion nicht bedauert, hat kein Herz.“

Wladimir Putin hat das gesagt. Er wusste schon bei seinem Amtsantritt, was das Volk hören wollte. „Wer sie wieder herstellen will, hat keinen Verstand“,

http://www.datum.at/0604/stories/786991

S nemackog prevedeno znaci tacno ono sto sam rekao.

Da, s tim sto je Cercil prvo rekao "Ko u mladosti nije komunista - taj je bez srca. A ko u starosti nije konzervativac - taj je bez pameti."

Tako da...
 
Зар сам толико наивна да очекујем други одговор од жене којој је идол


Ах..наивне мене!


M.M. je bar bila lepa i uspesna u svom poslu, voljena i obozavana od celog sveta.

A ove tvoje komunistkinje u liku Mire Banjac iz "Lepote poroka" su stvarno za izlozbu i svaku pohvalu!:lol::lol::lol:
 
Pb1253.jpg


Жена која је пред сваки филм спавала са режисером да би добила улогу ,истовремено била са два мушкарца .Нервно растрешена ,психички оболела ...Никада мајка,наркоманка ...Капиталистички сан!

Зар сам могла да очекујем од особе којој је ова жена идол уопште било какво мишљење о мајкама,женама које су умирале у борби против фашизма и браниле свој народ.

Баш сам наивна!


Ово су моји хероји и жене којима се ја дивим!
 

Ево је!

Роза Егоровна Шанина 20 година

Roza_Shanina.jpg


Када сам се регистровала на Крстарици,...размишљала
сам да у аватар поставим њену слику, (Шанина)...умало да то и учиних!

Двоумила сам се између ње и "Српкиње"
 

Prilozi

  • Srpkinja.jpg
    Srpkinja.jpg
    27,6 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:

Back
Top