Kafana Skupštinska kafana broj XXXII-Kod advokata

1713556708107.png
 
ljudi iz srpske sa onom glavatom dilejom nazalost nece imati izbora... ako im zavrnu usi, a zavrnuce im sto je sigurno, ima da klimoglave sa balijama i preostalim ustasama u unitarnoj tvorevini.

ako nece da klimoglave, doci ce kolektivno u srbiju gde ce morati da rade ono sto nisu hteli da rade u svojoj srpskoj jer srbija i srpska sa svojim vlastodrscima su dva ista odraza u ogledalu, ali sa malkice razlicitim ulogama.... da narod ne bi ukapirao igranku koju mu spremaju poslednju deceniju.
 
ljudi iz srpske sa onom glavatom dilejom nazalost nece imati izbora... ako im zavrnu usi, a zavrnuce im sto je sigurno, ima da klimoglave sa balijama i preostalim ustasama u unitarnoj tvorevini.

ako nece da klimoglave, doci ce kolektivno u srbiju gde ce morati da rade ono sto nisu hteli da rade u svojoj srpskoj jer srbija i srpska sa svojim vlastodrscima su dva ista odraza u ogledalu, ali sa malkice razlicitim ulogama.... da narod ne bi ukapirao igranku koju mu spremaju poslednju deceniju.
E, bre, ti s' kao neki filozof, a ponašaš se k'o deo onih sapunskih serija što gledaju uveče na televiziji. Misliš da si neki pametan kritičar, a sve što znaš da radiš je da se valjaš u svojim sopstvenim mislima.

Aj' slušaj 'vamo, jer ću ti reći jednu stvar - sve te tvoje teorije su čista glupost. Ko ti daje za pravo da pljuješ po ljudima i predstavljaš se kao neki mudrijaš? Pa ti si samo običan balavac koji se igra politike, a ni sam ne znaš šta pričaš.

I umesto da sediš za kompom i prosipaš svoje neke "pametne" misli, za promenu probaj da izađeš napolje i vidiš kako stvari stvarno stoje. Možda ćeš onda shvatiti da svet nije crno-beli film, nego pun raznih nijansi koje ti jednostavno ne kapiraš.
 
malopre sam vodila,moj čopor od komada jedan od 3 kg sa "motorom u doopetu ". :mrgreen: . jer ljudi ona ne staje ..jurca na sve strane..mene smori , njoj ništa :lol:
GospoDJooo... razumem ja godine... :flert:
Al morate malo da poradite na kondiciji... ako ništa ono zbog...khhhhmmm... da... :whistling:
Nego, ove 3 moje dame su sve preko 10 kg i svaka vuče de oće tj. na svoju stranu... a jake ko traktori... :roll:
 
GospoDJooo... razumem ja godine... :flert:
Al morate malo da poradite na kondiciji... ako ništa ono zbog...khhhhmmm... da... :whistling:
Nego, ove 3 moje dame su sve preko 10 kg i svaka vuče de oće tj. na svoju stranu... a jake ko traktori... :roll:
Haha, pa jesi li siguran da su to dame ili si slučajno izveo krdo svinja na šetnju? Ako već vuku kao traktori, možda da razmisliš o tome da im prikačiš plug, možda bi mogao da obrađuješ njivu dok šetaš s njima! 😂
 

Back
Top