Ima dzabe, ne samo kod babe!

38imak

Domaćin
Poruka
3.602
Autorska tema.

Ima dzabe kod Drzave.

Dakle, mi zivimo u vremenu gde ljudi veruju da im Drzava daje, ili da je duzna da im daje masu 'besplatnih stvari'.

Mogli bi da napravimo spisak svih stvari za koje smatramo da Drzava treba da nam obezbedi, jer Drzave tome sluze, i mnogo nas vole.

Dakle, osim 'besplatni udzbenici', 'besplatni porodjaj', i 'subvencije za krastavac', sta bi jos stavili na spisak?
 
Eto ti vaucire, nikad uzeo , uvek treba nesto sugavo , neki dil sa vlasnikom objekta, na posteno se ne isplati...nego dil pola pola ili slicno nesto....i plus treba doci taj dan kad objavi neki medij ili kad ne objavi , treba tu kao i svaki oportunista ubosti bas taj dan..

Ne znam sta jos mislite da je dzabe, pa da cujem...
Dzabe je jedino hitna intervencija u sluzbi prve pomoci...ali to je kad ima razloga jer ti nije dobro....sto bi rekli , jeste dzabe ali nedaj boze nikom..
 
Eto ti vaucire, nikad uzeo , uvek treba nesto sugavo , neki dil sa vlasnikom objekta, na posteno se ne isplati...nego dil pola pola ili slicno nesto....i plus treba doci taj dan kad objavi neki medij ili kad ne objavi , treba tu kao i svaki oportunista ubosti bas taj dan..

Ne znam sta jos mislite da je dzabe, pa da cujem...
Dzabe je jedino hitna intervencija u sluzbi prve pomoci...ali to je kad ima razloga jer ti nije dobro....sto bi rekli , jeste dzabe ali nedaj boze nikom..

Delili 50/50 sa vlasnicima objekta, ti koji su uspeli da na dobre kolegijalne odnose po firmama nahvataju sto vise vaucera na ime kolega koje to ne zanima. Imaju coveka u Posti koji im ispopunjava sve tehnicki deo za to i salje, daju i njemu neki deo, i toliko. Dobar biznis.
 
Subvencije za turizam.
E to, to,pogodak u sridu! :klap: Sramota je da recimo prosjećan Hrvat si ne može priuštiti tjedan dana boravka na svom moru osim ako nema svoju nekretninu ili je imaju njegova rodbina/kumovi/prijatelji.

Zatim obrazovanje i zdravstvo. To po meni treba biti 100% besplatno. Država uzima i previše poreza pa ima i više nego dovoljno novaca za to financirati.
 
E to, to,pogodak u sridu! :klap: Sramota je da recimo prosjećan Hrvat si ne može priuštiti tjedan dana boravka na svom moru osim ako nema svoju nekretninu ili je imaju njegova rodbina/kumovi/prijatelji.

Zatim obrazovanje i zdravstvo. To po meni treba biti 100% besplatno. Država uzima i previše poreza pa ima i više nego dovoljno novaca za to financirati.

Drzava nema kinte ni za ove plate prosvetara i lekara koje su sada.
 
Ima država, samo da se toliko ne krade.

Zatim još jedna stvar koju bih uveo džabe. Besplatne dating agencije za muškarce/žene koji su samci a koji bi željeli pronaći srodnu dušu. Nazvao bih je Državna agencija za posredovanje pri pronalasku partnera.
 

Back
Top