skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ulicama Beograda šeta novi super heroj!

vy01vp.jpg
 
Востани, Сербије, мати наша мила!
И постани опет што си прије била!
Сербска теби вопију искрена чада,
Која храбро војују за тебе сада.
Востани, Сербије!
Давно си заспала,
У мраку лежала;
Сада се пробуди
И Сербе возбуди!
 
Pa što onda to gejevi vole? Ili su svi gejevi mazohisti?

А драга другарице па шта да раде они могу да користе само анални отвор ,други немају !

Али то је њихов избор ја верујем да их боли КОГА ТО НЕ БИ БОЛЕЛО то није природно ,није нормално !

Да извинеш каки и онда после тога "уди до зоре "ја заиста не разумем и зато сам питала овог другарчића да ми објасни .

Не разумем сврху свега тога зна се за шта служи анални отвор ,фуј мислим а жао ми га други отвор нема
 
Страшно ја сам смо хтела да му помогнем да схвати да га ти његови партнери злоупотребљавају ,њима ваљда добро а он јада грца од боли
Шта ће мученик није ни њему лако
 
DOBRO VEČE...

Прво моје уши нису прљаве ја сам отворила тема јер имам пробелм са једним увом ,левим,које је запушено
и ево за твоју информацију користила сам хидроген и топлу воду и држала пол сат времена и много ми је боље

И као што сам рекла већ на затвореној теми имам проблем само са јединим увом већ годинама и то није ствар спрдње али хвала ти на одгвору и саветима.
За разлику од тебе моме уву је боље али ти се позабави својим .урцем па га стављај тамо где је Богом дано
а не да тебе трпају ,таквог момка баш штета.

Ако ти треба било какав савет обрати се мени за тебе сам увек ту да ти добронамерно помогнем.

Batali ih :roll:
Koji moj im se pravdaš.
presmesna je komunistkinja
mali172.gif

Ne prdiii malecki.

Исти случај као и са таквим сексом међу хетеро људима. Боли, наравно. То није место де се ставља полни орган.

mrgreen.gif


mislim na "donje" rupe, ne pravi se blesav...
mrgreen.gif

Pa i piiša ima rupu :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top