skupstinska kafana 4

Šta pijete?

  • Pivo

  • Belo vino

  • Crno vino

  • Viski

  • Konjak

  • Vinjak

  • Šljivovicu

  • Lozovaču

  • Kajsijevaču

  • Špricer

  • Liker od čokolade

  • Vermut

  • Kiselu vodu

  • Gusti sok

  • Koka-Kolu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravo da ti kažem ne znam, u jednu ruku kada razmislim jeste, stvoreno je muško i žensko da prave decu, s druge strane, nije mi normalno da se neko linnčuje zbog toga, nek' rade šta hoće, al' protiv parade sam, mislim da to nije potrebno, ni strejt ne paradiraju, ako hoće da budu jednaki, onda im ne treba parada.


Не, пусти параде, линчеве и сл. пропратне појаве, него одговори на конкретно питање. :)
 
neeeeeeeeeee, drugarice, niisi me razumela, ovo je sasvim prica van politike i stranaka... ja se zezkam malko za radikale ali sigurno i tamo ima kulturiska ljudi kao npr sarovic hihihi
nego sam se nasao u drustvu koje je, sa rizikom da ispadnem snob ali opet cu reci, primitivno zaista i misle da sam gledao na njih sa visine ali niije taako samo nisam mogoa da se uklopim u njihov tip forilica i slicno...
kako da se ponasam ttako a da ne ispadnem uobrazen a opet da se ne spustim na njihov niivo?

jao ala si komplikovan...sve dok ne delis sofru sa ljudima koji ti ne odgovaraju ponasaj se normalno i budi kul...
 
jao ala si komplikovan...sve dok ne delis sofru sa ljudima koji ti ne odgovaraju ponasaj se normalno i budi kul...

pa kako sam komplikovan ti si psiholoskinja i sigurno imas mnoooogo komplikovanije slucajeve...
sta je sofra?
ne mogu da se ponasam normalno sa takvim ljudima, ili ispadnem snob ili budem primitivan a ne mogu da budem primitivan
 
pa kako sam komplikovan ti si psiholoskinja i sigurno imas mnoooogo komplikovanije slucajeve...
sta je sofra?
ne mogu da se ponasam normalno sa takvim ljudima, ili ispadnem snob ili budem primitivan a ne mogu da budem primitivan

ne mogu da te psihoterapiram samo na osnovu tvojih pisanija...:mrgreen:

daj neki skajp ili tako nesto pa da pricamo kao ljudi...ni sa svojim psihologom ne komuniciras preko pisama...

sta je sofra? :eek: iju, grdne mene, zaboravila sam da moram da pisem urbano knjizevnim jezikom...

trpeza...:lol:
 
ne mogu da te psihoterapiram samo na osnovu tvojih pisanija...:mrgreen:

daj neki skajp ili tako nesto pa da pricamo kao ljudi...ni sa svojim psihologom ne komuniciras preko pisama...

sta je sofra? :eek: iju, grdne mene, zaboravila sam da moram da pisem urbano knjizevnim jezikom...

trpeza...:lol:

aha, kuuuuuuuuul za trpezu, pa mozes da mi das neki blic savet uopsteno skoro mi se tako nesto niije desilo
 
Ма болес’, ал’ ајде, да им прогледамо кроз прсте.


Па добро и није баш болест, скинуто је с листе поремећаја, ако добро памтим.

Лично сматрам да то јесте поремећај, а напад разноразних "бораца и боркиња" за људска права на такво схватање као моје, сматрам угрожавањем моје слободе, ако ничег другог - оно изражавања. Али, то је већ "пропратна појава", заједно са поменутим "линчовањима", које уствари изазивају ти исти "борци за људска права". Да се они нису умешали, нити би гејеви правили параде, нити би нормалан свет био изазван до те границе да пожели неког да линчује.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top