Skorpion fun club

HEMI 426:
ma hemi je najjaci i gotovo...... 8)



prava 2pla, neuhvatljiv, opasan, prefrigan, namazan i brz. kad se povlaci, on ustvari napada kao nindža,bre...... :lol: :lol: :lol:

Yoooy.. Doopla shkorpija.... Pa jeste.. Zvuchish ko moj ortak.. True, true... :wink: Nevermionda, bitno je da oni bliznaci nece vishe da pametuju na nashoj temi.. Pa nek otvoere oni svoju da vidimo da li ce da ima ovoliiiko stranica. :)
 
Joj, nema nista zanimljivije pa moram ovde da parlam :roll: hehe, pusti ti njih Hemi, mi dupli cemo da zavladamo planetom 8) Ne treba nama blizancima posebna tema, mi volimo da komuniciramo sa svim znacima, a ne samo izmedju sebe :D dobre su skorpije kad se razjare jer dizu adrenalin nama ostalima :wink: ali kad su staticni smore do besvesti.
A sta fali biti napaljena devojcica :?: :lol:
 
SCORPIO.gif


rules.......... :wink:
 
MOTO: JA ŽELIM
KARAKTERISTIKE: Poseduje jaku volju, dinamičan je, skoncentrisan, uporan i ozbiljan. Privlače ga izazovi. Zagonetni su, tajanstveni, mračni. Čine sve za prijatelje. Njihova deviza je "sve ili ništa". Veliki su ljubavnici.
MANA: Ljubomora, osvetoljubivost.


To nije sve ali eto sazeto...
 
Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.
 
odlicno!TO JE NARAVNO NAPISANO U NEKOLIKO CRTA ali veoma tacno.to je ono sto svaka skorpija ima -bez obzira kojí joj je podznak.
recimo,ljubomorna i zavidna nisam.ali,sve ostalo JE TACNO.vise volim da me ljudi postuju nego da me vole.moja deviza je:"SVE ILI NISTA!"to podrazumeva sve,bas sve!ITD....
pozdrav!
 

Slične teme


Back
Top