Skorpion fun club

Heh, večiti egoisti :wink:
Moram da ispričam nešto u vezi s jednim Škorpionom. Naime, upoznala sam i zavolela jednog Škorpiona, ali je ljubav zbog daljine bila nemoguća (doduše, bilo je još nekih pratećih smetnji). Ipak, ostali smo u kontaktu telefonom i porukama i svaki put kad mu kažem da sam se zaljubila, on me pita: "A gde sam tu ja?"

Naravno, on je uvek tu, u mom srcu, zauvek će tu i ostati :wink:
 
Nestasna Ameba:
Ne cini to, sestro, to je najlaksi nacin da ti okrenu ledja :(

Budi pametna i okerni malo ti njemu ledja, bices mu draza :wink:

Hvala ti na savetu, ali ako ista mrzim to su te igrarije. Vruce - hladno. Pa te zovem - pa me nema. Pa sam tu - pa mu okrenem ledja.... Smara me to!
Mi smo u drugom fazonu, i volim ga zato sto kod njega nema tih igrica (hvala Bogu)... Jako je iskren.
Zezala sam se na foru da cu da ga zaprosim, nisam to ozbiljno rekla :wink:
Jos uvek nisam u fazonu braka....
 
Sta vam je, skorpiju je lako osvojiti, naravno, pod predpostavkom da ste sigurni da mozete da je izdrzite.
SAljite joj neke istripovane enigme da provaljuje, hranite njen ego,uzivo, izgledajdte kao da vas je bas on zaveo, a pre nego sto vas smuva mucite ga duugo flegmaticnom neznoscu, nehajnoscu, ostanite jedno vreme takvi i kad ste u vezi. Nikada nemojte biti ljubomorni, cak mu dajte dozvolu da trazi sa strane gde pozeli, i to ce ga izludeti(i naravno da nece traziti jer se boji uzvracanja).Sex sa skorpijom je fantasican... Problem je osvojiti je psihicki, ali ne toliki, zar ne :)Posle 3-4 mozete da ga scepate totalno i uzmete pod svoje, ali meni je i tada bolje da budem prepustena, predana... Jer sam sigurna sta imam, a uzimam pod svoje samo u extremnim situacijama.
 
mogla bih da iyigravam uvredjenu zenku ovako..ili zensku

fuj skorpioni, fujk fuj fuj..iako su mi to vodene kolege a ja sam rak. fuuuuuuuuuuuuj

ali naravno glupave su te generailzacijeee nadam s da to znate. a sada prva lekcija. nema......

koji znak je najskloniji lbenicama
 
sampita:
E kad sam vec u vasem klubu da priupitam....

da li je tacno da su sve skorpije tj ili oni sto su podznaku skorpije imaju tamniju boju kose;)odnosno crnu kosu???
Glupo pitanje al ja sam to cula pa reko da proverim;)))
ja sam Shkorpija-prirodna plavusha.
a vecina Shkorpija ima prodoran pogled i neobichne ochi... bar je tako sa mnom i Shkorpijama koje poznajem...
 
Nestasna Ameba:
To za oci je u 99% slicajeva tacno, cini mi se. U stvari, oci kao oci i nisu nesto posebno, ali je POGLED taj koji obara s nogu :roll:
green_eyes.jpg

:wink:
 
Nestasna Ameba:
To za oci je u 99% slicajeva tacno, cini mi se. U stvari, oci kao oci i nisu nesto posebno, ali je POGLED taj koji obara s nogu :roll:

Da, da POGLED.....
Kao da mi cita misli, prodire direktno u mozak. Imam utisak i da ga slazem nesto, da bi on istinu procitao sam u mom mozgu :!:
Inace, moj skorpion ima zelenkaste okice.....
 

Back
Top