Skorpion fun club

A da mi neko odgovori na pitanje zasto su skorpije sumnjicave i nepoverljive? Primetila sam da stalno pokusavaju sve da saznaju o drugom i svi bi da im se poveravaju, a kad ih pitas nesto licno odmah pomisle u fazonu sta to nju/njega briga, otkud im za pravo da me to pitaju :lol: da bi ti se poverili samo maaaaalcice, ono kao pomak neki, moras da se druzis s njima jedno 20 godina :lol:
 
Miss_Jo:
A da mi neko odgovori na pitanje zasto su skorpije sumnjicave i nepoverljive? Primetila sam da stalno pokusavaju sve da saznaju o drugom i svi bi da im se poveravaju, a kad ih pitas nesto licno odmah pomisle u fazonu sta to nju/njega briga, otkud im za pravo da me to pitaju :lol: da bi ti se poverili samo maaaaalcice, ono kao pomak neki, moras da se druzis s njima jedno 20 godina :lol:
hm, vise su ribe takve.
 
Nemoj sad da svaljujes na drugoga :lol: ako cemo tako, i rakovi su, svi vodeni znakovi, ali su skorpije specificne. Kao jaki ste zesce i nista ne pricate, i imate taj sumnjicavi pogled uglavnom, mislim glupo je ne verovati ljudima. Hehe, pa necemo valjda samo da hvalimo skorpije na ovom forumu... :wink:
 
a sad,mozete i sami da se uverite koliko vredite.u stvari,drugima skrec.paznju na sebe(poz.ili neg.)
SVAKI ZNAK"ZALI"STO NIJE SKORPIJA PA DA MOZE MALO DA SE PRODUVA.OVO JE SMESNO ALI ISTINITO.hiljadu sam tetovaza videla sa skorpijom a gde su ostali znaci???
MNOGI IH SE"plase"na neki nacin a to pokazuju tako sto ih recima "napadaju"...govore svasta a u stvari su ljubomorni.a to sto smo"nepoverljivi"je sto posto tacno.to je zato sto kod nas nema sredine.mi ili volimo ili ne.kad volimo onda dajemo maximum.tako je i u drugarstvu.mi ne volimo "povrsna"drugarstva itd.kad steknemo poverenje u nekog,onda mu se skroz otvaramo.obicno su tad drugarstva duga.niko ne poznaje skorpiju dok ne provede dane i dane s njom.skorpije nisu povrsne i s njima mozes o svemu razgovarati.bas o svemu.verni su...znaci-prema onima koje ona voli su jako,jako dobri(iskreni,posteni,bla,bla..)I SUPROTNO(DA NE PONAVLJAM)!a da o borbenosti ne govorim!volim njihov stil borbe i to kada neposteni(i lazovi)napadaju one dobre i nesto sto je dobro i cisto.
pozdrav svim skorpijama!OVO JE NASA STARNA!
 
a sad,mozete i sami da se uverite koliko vredite.u stvari,drugima skrec.paznju na sebe(poz.ili neg.)
SVAKI ZNAK"ZALI"STO NIJE SKORPIJA PA DA MOZE MALO DA SE PRODUVA.OVO JE SMESNO ALI ISTINITO.hiljadu sam tetovaza videla sa skorpijom a gde su ostali znaci???
MNOGI IH SE"plase"na neki nacin a to pokazuju tako sto ih recima "napadaju"...govore svasta a u stvari su ljubomorni.a to sto smo"nepoverljivi"je sto posto tacno.to je zato sto kod nas nema sredine.mi ili volimo ili ne.kad volimo onda dajemo maximum.tako je i u drugarstvu.mi ne volimo "povrsna"drugarstva itd.kad steknemo poverenje u nekog,onda mu se skroz otvaramo.obicno su tad drugarstva duga.niko ne poznaje skorpiju dok ne provede dane i dane s njom.skorpije nisu povrsne i s njima mozes o svemu razgovarati.bas o svemu.verni su...znaci-prema onima koje ona voli su jako,jako dobri(iskreni,posteni,bla,bla..)I SUPROTNO(DA NE PONAVLJAM)!a da o borbenosti ne govorim!volim njihov stil borbe i to kada neposteni(i lazovi)napadaju one dobre i nesto sto je dobro i cisto.
pozdrav svim skorpijama!OVO JE NASA STRRANA!
 
:lol: :roll: nijedan drugi znak ne voli toliko sebe i ne prica samo lepo o sebi kao vi,zaboravila si da kazes da ste samokriticni :wink: Ono je najjace da ste verni :lol: a ovi sto imaju istetovirane skorpije su verovatno to u horoskopu-narcisi(gde ste videli da je neko istetovirao vagu i sl.), mislim koliko ja znam. A mozda neko jednostavno hoce da istetovira skorpiju kao zivotinju, ne vrti se sve oko vas :) ne, u stvari, aj neka bude da smo ljubomorni.

Niste losi za komunikaciju i povremeno druzenje. I da, volite da se zalepite za jednu ili dve osobe a ostale da gledate ispod oka,to je vrlo karakteristicno za vas. :lol:

Nista lose ne mislim, samo se malo igram s vasim zivcima(koji su ionako labavi-kad vas neko pecne odma` kontra napad :lol: )
 
Hm... najpre kazete da skorpije odmah provale kada ih neko zavlaci, jako dobro procenjuju ljude i sl. a isto tako da sa njima treba igrati toplo-hladno, biti s njima pa biti nedostupan (a sta je to ako nije zavlacenje)...
Poprilicno kontradiktorno, zar ne?
 
Nije istina, nego vi ne provalite da blizanci vas provale dok blizanci savrseno provale da vi njih niste provalili :lol: :wink: Imaju sanse jedni kod drugih, samo skorpije nisu preterano zanimljive za blizance, a blizanci su povrsni za skorpije.
 
E molim vas nemozete blizance i shkorpije da uporedjujete jer su uopsteno sasvim razlichiti znaci, a da shkorpije imaju takozvano "6 chulo" i da dobro mogu da procene chovek to je vec odavno jasno!!!A blizanci u tome nemogu ni da nam "prismrde" ... A sta ce blizanci uopste na temi SHKORPION FAN CLUB!!!???zar moraju da guraju nos gde im nije mesto??? hehe tipichni blizanci
 

Slične teme


Back
Top