Skolske zurke

izbacice 1 iz mog razreda,2-ca ce dobiti snizeno vladanje,i jos iz drugog razreda...... ccc.... stoka,idioti...... moroni .... debili-sto bi rekla moja razrednica....... :lol: :wink:


mozda cemo imati na proljece,prije mature......a ovim retardima ce biti zabranjena....... :lol: :wink:
 
Hm, školsa žurka? Šta to beše?
U osnovnoj smo prvaili na kraju svakog polugodišta. To smo prektikovali do kraja četvrtog razreda. Tada smo sakupljali pare i davali učiteljici da nam kupi slatikše i sokove. A ona nama kupi nešto slatkiša i sokova a veči deo ostavi za sebe. A mi ko paćenici se okupimo oko stola na kojem su se nalazili slatkiši i jeli ko stoka. I tako su nam prolazile školske "žurke". Kasnije ,kad nije bilo učiteljice, toga više nije bilo. Možda samo kad osmaci završavaju školu pa se onda nešto organizuje u njihovu čast. A u srednjoj nema pojma jer nema gde da se održi.
 
kod nas to nikad nije postojalo ... samo kad smo se u IV oprastali od ucitelja smo imali nesto kao u kuhinji :D ali ni ne secam se ... znam samo da (nas) je vecina plakala sto se oprastamo od tog ucitelja (8
a sad u SS ... hahahahahahahahhahahahahahhahhahhahahhhaha ... dobra fora (8 bila neka fora na parlamentu kao da za NG (srpsku) se pravi ... ali kazu da ni nema gde (?) RoLL a i da su ranije pokusavali, ne vredi ... a i kao fora kakav bi krs napravili, ko bi to cistio bla bla ... uuuuuuuuuuh kako me ta devojka nervira :x :x :x mislim ne zbog toga sto je pricala, nego je mnoooooogo utripovana (8
Tinar:
... A u diskmenu- G'N'R :D
cek cek cek i ti volis Gunseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ((((((((((((((: divnoooooooooooooo ((((8
~ ... and that's one for you and two for me, but tonight ... ~ to mi upravo svira :oops:

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
kod nas su skolske zurke srednja zalost. :oops: :cry:
jedina dobra zurka na koju smo isli preko skole je bila ona u domu omladine, sa jos nekim skolama.
inace, muzika je bila :P :P :P , nastavnici-opusteno, drustvo-okej...
 
Sve se moze kad se `oce! :D
Ove godine smo imali fenomenalan koncert u sali skole ( perkusionisti su svirali sta im se htelo, sto je bilo fantasticno ), a za sledecu planiramo i malo dzeza i mjuzikl ( i opet perkusioniste ).
Te stvari mogu da se razrade kad se samo ( barem ) sacica ljudi potrudi!
:D
 
kod mene su tokom 2004 bile skoro svakog petka zurke bez profa, ali retko ko je isao! mali je prostor ozvucenje ocajno iako je predvidjen za tako nesto!
sve u svemu sta ces u skoli vikendom kad je gledas pre toga 5 dana!
doduse ja ucim u gimnnaziji
 

Back
Top