Skandal: Oslobodjeni za bacanje molotovljevog koktela na grcku ambasadu!

Kul,odoh ja sada da bacim molotovljev koktel na ulicu ili na policijsku stanicu ili na ambasadu neku i napravicu stetu od 18 eura pa da vidis sta ce od mene ostati! U policiji bi me ubili od batina,zavrsio bih ko onaj Uros sa 10 godina robije! Ovo ima politicku pozadinu,neko je potegao neke veze!

Nemoj da preterujes. Bilo levicar ili desnicar, za ovo je 6 meseci zivota sasvim dosta.:rtfm:
 
Pa naravno...

Ionako je to bila samo predstava...

Kao, mi smo nenormalan narod, pa ne palimo samo neprijateljske, nego i prijateljske ambasade :dash:

Pazi, molim te...

,,Anarhisti" koji su pored svih zapadnih ambasada nasli da pale grcku ambasadu :evil:

Sto mi to lici na one nase nabedjene ,,antife" kojima je najpreca antifasisticka briga da u Srbiji promovisu EU i GLBT prava :roll:

E ovde je glavni problem, sto je to grcka ambasada. Da je bila americka, onda bi se zalagali da dobiju besplatno letovanje u Grskoj, kao nagradu.
biggrin22.gif


Inace taj njihov volja, onaj sa bradom je par meseci pre hapsenja bio u emisiji "Da mozda ne", kada je tema bila polozaj radnika u Srbiji, i imao je muda da kaze onom Ilicu iz gej 17+ u lice, da je parafraziram obicna lopuza i da su svi oni pokvarene lopuze i da vrse genocid nad obicnim radnicima. Gde su desnicari kada se brane prava radnika? Nigde, eto gde, njih radnici uopste ne zanimaju.:rtfm:
 
Pa naravno...

Ionako je to bila samo predstava...

Kao, mi smo nenormalan narod, pa ne palimo samo neprijateljske, nego i prijateljske ambasade :dash:

Pazi, molim te...

,,Anarhisti" koji su pored svih zapadnih ambasada nasli da pale grcku ambasadu :evil:

Sto mi to lici na one nase nabedjene ,,antife" kojima je najpreca antifasisticka briga da u Srbiji promovisu EU i GLBT prava :roll:
Ali,najsmešnije je kad sudija kaže da nije imalo dovoljno dokaza,a potom sledi izjava onog anarho-lika koji kaže DA ONI TO JESU URADILI radi podrške nekom tipu koji štrajkuje u Grčkoj :) idiotizam...ali,oni su levičari,poput tadića i dačića,neće oni svoje ;)
 
Nemoj da preterujes. Bilo levicar ili desnicar, za ovo je 6 meseci zivota sasvim dosta.:rtfm:

a cekaj,ako ja uzmem pusku i pokusam da ubijem nekog i omasim i ne ozledim nikog da li mogu da se provucem sa 6 meseci? zamisli da su je zapalili? Kolika bi tada kazna bila? Nije bitno kakvu se stetu napravio,vec delo koje si uradio! Oni su hteli da zapale ambasadu i nisu uspeli,maksimalna kazna jer je delo planirano!:rtfm:
 
a cekaj,ako ja uzmem pusku i pokusam da ubijem nekog i omasim i ne ozledim nikog da li mogu da se provucem sa 6 meseci? zamisli da su je zapalili? Kolika bi tada kazna bila? Nije bitno kakvu se stetu napravio,vec delo koje si uradio! Oni su hteli da zapale ambasadu i nisu uspeli,maksimalna kazna jer je delo planirano!:rtfm:


Maksimalna kazna zato sto su levicari jel tako? Ajde budi musko pa priznaj pravi razlog.:rtfm:
 
A zašto je ovo skandal ?

ŠTETA NA AMBASADI JE BILA 18 EVRA, BRE !

I nije bilo nikakvih žrtava ! I to glupo Tužilaštvo kvalifikuje kao međunarodni terorizam ! :dash:

Je**m ti državu !


AKO POKUSAS DA NEKOG UPUCAS I PROMASIS GA, I PRITOM METAK PROBIJE PROZOR I NAPRAVI STETU OD 3EUR, DA LI TO ZNACI DA NE TREBA DA ODGOVARAS ZATO STO JE MALA UCINJENA STETA??


"Skandal: Oslobodjeni za bacanje molotovljevog koktela na grcku ambasadu!"
A sta je tu skandal? 6 meseci su lezali u buvari. Koliko je trebalo da leze, 6 godina? 16 godina?

Da, visegodisnja kazna bi bila primerena za takav teroristicki akt.
 

AKO POKUSAS DA NEKOG UPUCAS I PROMASIS GA, I PRITOM METAK PROBIJE PROZOR I NAPRAVI STETU OD 3EUR, DA LI TO ZNACI DA NE TREBA DA ODGOVARAS ZATO STO JE MALA UCINJENA STETA??




Da, visegodisnja kazna bi bila primerena za takav teroristicki akt.
Mozda u nekoj drugoj zemlji , ovde bi pre toga morali onda da strpaju u corku par stotina ucesnika mitinga Kosovo za patike,a verovatno i jos nekog iz policije i organizacije skupa sa obzirom na nacinjenu stetu , pa tek onda ove debile anahriste , pa su verovatno procenili da im je jeftinije da ne cackaju mecku ... :sad2:
mada bi se i meni ova varijanta sa par stotina huligana satro patriotskih i par ovih anarho bolida zajedno na visegodisnjem mardelju ,mnogo vise svidela :D, al razumem ove iz pravosudja i drzave da im je ovako mnogo lakse i bezbolnije za sve ... :think:
 
Mozda u nekoj drugoj zemlji , ovde bi pre toga morali onda da strpaju u corku par stotina ucesnika mitinga Kosovo za patike,a verovatno i jos nekog iz policije i organizacije skupa sa obzirom na nacinjenu stetu , pa tek onda ove debile anahriste , pa su verovatno procenili da im je jeftinije da ne cackaju mecku ...

pa kakve to veze ima? mislis zato sto u jednom slucaju neko nije kaznjen ne treba ni u jednom narednom nikoga kaznjavati?? kakva je to debilana....
 
Bundy, je li praniraš da pališ preko grane? Al' ono, trajno?
Ne , sto pitas i kakve to veze ima sa temom ?
pa kakve to veze ima? mislis zato sto u jednom slucaju neko nije kaznjen ne treba ni u jednom narednom nikoga kaznjavati?? kakva je to debilana....
Pa ima veze sa tim kako se u domacem pravosudju tretira jedna vrsta krivicnih dela , a to vidimo na ova dva slicna slucaja , doduse od kojih je jedan mnogo tezi al je meta ista ,kao sto rekoh po meni bi bolje bilo da se i jedno i drugo strozije kaznjava .
 
Pa ima veze sa tim kako se u domacem pravosudju tretira jedna vrsta krivicnih dela , a to vidimo na ova dva slicna slucaja , doduse od kojih je jedan mnogo tezi al je meta ista ,kao sto rekoh po meni bi bolje bilo da se i jedno i drugo strozije kaznjava .

Pa u jednom slucaju mozes da imas dokaze a u drugom ne, na primer. Dakle to su neuporedive stvari. Ovde je jasno da je pod pritiskom vlasti jedno tesko krivicno delo proslo nekaznjeno.
 
Pa u jednom slucaju mozes da imas dokaze a u drugom ne, na primer. Dakle to su neuporedive stvari. Ovde je jasno da je pod pritiskom vlasti jedno tesko krivicno delo proslo nekaznjeno.
Pa u oba imas dokaze samo sto u jednom jos i par sati video snimka sa sve ucesnicima na istom ,a na drugom ih jos ne vidoh , mada nema svrhe dalje se raspravljati posto si sa svojimi licemerjem i dvostrukim standardima po ovom pitanju smesniji od Benny Hilla :mrgreen: objektivnost vrca na sve strane :hahaha:
 
Koje licemerje.
sick_2.gif

Trebali su je do temelja zapaliti ,napraviti stetu od bar milion evra i usput unutra flambirati i jednog od njih , onda bi bili kul momci i niko ne bi trazio visegodisnje kazne zatvora . :mrgreen:
Ko Miladin Srbenda dok ne napravis stetu od bar par stotina iljada evra i nekog po mogucstvu ne obogaljis ili spalis bakljom , nemas kvalikfikacije da budes srbski junak ,... ove jajare su neki bedni i obicni medjunarodni teroristi sa pisljivih 20 evra ... al ko ih yebe imali su prilike da uce od najboljih ,a oni ispalili , zato ih treba na po 10 godina minimum . :rtfm:
 
Mozda u nekoj drugoj zemlji , ovde bi pre toga morali onda da strpaju u corku par stotina ucesnika mitinga Kosovo za patike,a verovatno i jos nekog iz policije i organizacije skupa sa obzirom na nacinjenu stetu , pa tek onda ove debile anahriste , pa su verovatno procenili da im je jeftinije da ne cackaju mecku ... :sad2:
mada bi se i meni ova varijanta sa par stotina huligana satro patriotskih i par ovih anarho bolida zajedno na visegodisnjem mardelju ,mnogo vise svidela :D, al razumem ove iz pravosudja i drzave da im je ovako mnogo lakse i bezbolnije za sve ... :think:

Да, у митингу Косово за патике, убијен се један од сабораца (тј. његови саборци су га убили), амабасе запаљене, град демолиран, продавнице опустошене.. тај, идиотлук и срамота, такође је окарактерисан као изазивање опште опасности (не и међународног тероризма што је имало много више смисла).

Што се тиче овог случаја, ако се добро сећам, ово је био начин да искажу протест поводом хапшења неког њиховог, колеге, у Грчкој претходне године.
Могли су протест и другачије да искажу, али је чињеница да нису ишли са тиме да причине штету или нешто горе, него само да скрену пажњу. Зато и ова пресуда, општа опасност није доказана.
 
Poslednja izmena:

Back
Top