Шиптари опет најављују етничко чишћење

Ivana Zigon je podrzavala Slobu

Мислиш СПС? А СПС данас са ДС? Доказ колико лупеташ, а не знаш о чему говориш. Да би могла да причаш о таквим стварима, мораш водити рачуна да не упаднеш у замку, а сада управо јеси, и то сопствену. Небитан саговорник тотално.

ja sam vama patriotama (skoro svim) odgovorila da cilj opravdava sredstvo(ako je cilj da se gamad sklone sa vlasti iskoristicemo drugu gamad koja su nam na raspolaganju.
 
То су празне и пусте приче. Те приче око гамади не пролазе нигде, а боље припази шта пишеш о министру полиције, јер може да наред да те његови батинаши избатинају. хахаха .. Немаш ти везе са политиком, него само у празно лупеташ
 
Ивана Жигон је подржавала српски народ на Косову. Тачка! Крај приче са тобом.

Pa bolje ti je da pricas sa mnom opasno je sto pricas sa samom sobom, nije zdravo,ovako ti primoravam mozak da izgradjuje nove veze medju neuronima i da ojaca one zakrzljale.
 
То су празне и пусте приче. Те приче око гамади не пролазе нигде, а боље припази шта пишеш о министру полиције, јер може да наред да те његови батинаши избатинају. хахаха .. Немаш ти везе са политиком, него само у празно лупеташ

da lupetam u prazno ne bi se toliko srdio.:lol:
 
Guram klipove u svaku postenu i BESMISLENU izjavu.
A ja ne radim nista, ja sam demokratsko-sorosevso-natovsko-masonisticki izdajnik. Ne ocekujes li valjda da ja nesto radim.
Nego, jesi li ti na neki konkretan nacin pomogao nas narod na KIM, ili imas neki plan kako treba delati. Neki SMISLEN plan?

Наравно да сам и помогао и помажем и наравно да имам план - и сада ћу одмах да ти га откуцам на овом пдф да би ти и остали жути могли да се запљунете, ево одмах, све трчим па се гурам...:roll::roll::roll:

Уосталом ви жути сте објавили и ваш БоТа ДА ПОШТУЈЕТЕ ЗАКОН И УСТАВ ОВЕ ЗЕМЉЕ када сте киднаповали Караџића - дакле, следствено тој изјави очекујем да ви жути добро забодете НОС У УСТАВ И ДА ПРОУЧИТЕ ШТА ЈЕ ЧИЈА ОБАВЕЗА У ДРЖАВИ... и да поступите сходно ПРАВИЛИМА И ЗАКОНИМА И ДРЖАВЕ И СЛУЖБЕ а и ОДРЕДБАМА РЕЗОЛУЦИЈЕ 1244 ...
 
K. MITROVICA - Prištinske vlasti u saradnji sa zapadnim obaveštajnim službama ubrzano pripremaju blickrig, napad na sever Kosova, i novo masovno etničko čišćenje, saznaje Kurir. Kosovska „Oluja“ trebalo bi da usledi u sledećih nekoliko dana, a cilj ove akcije je da Tačijeva vlada uspostavi kontrolu nad celom teritorijom Kosova, a Srbe severno od Ibra protera u unutrašnjost Srbije.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-13-08-2008/kosovska-oluja

Како је ово политика коју подржава Тадић и њему блиски сарадници, ценим да неће још дуго остати на власти. Међутим, да занемаримо сада издајника, него да се посветимо овом проблему у Србији. Да ли ово значи почетак рата на КиМ?


Kad Siptari zavrse posao Tadija ce se vjerovatno izvinuti siptarima zato sto su Srbi zivjeli na Kosovu :whistling: .
 
Наравно да сам и помогао и помажем и наравно да имам план - и сада ћу одмах да ти га откуцам на овом пдф да би ти и остали жути могли да се запљунете, ево одмах, све трчим па се гурам...:roll::roll::roll:

Уосталом ви жути сте објавили и ваш БоТа ДА ПОШТУЈЕТЕ ЗАКОН И УСТАВ ОВЕ ЗЕМЉЕ када сте киднаповали Караџића - дакле, следствено тој изјави очекујем да ви жути добро забодете НОС У УСТАВ И ДА ПРОУЧИТЕ ШТА ЈЕ ЧИЈА ОБАВЕЗА У ДРЖАВИ... и да поступите сходно ПРАВИЛИМА И ЗАКОНИМА И ДРЖАВЕ И СЛУЖБЕ а и ОДРЕДБАМА РЕЗОЛУЦИЈЕ 1244 ...

Tako sam i mislio,bla, bla, suplja prica. Ili sramota te sto pomazes SVOJ NAROD pa neces da kazes? Ili nemas sta da kazes?:?::?::?:

A ovaj drugi neartikulisani deo stvarno ne razumem. Na sta se odnosi?
 
ako do ovog dodje sutanovac tadic ce da daju izjave u beogradu, i da salju narodu ubudjala cebad i mesne nareske stare 50 godina iz vojnih magacina....

jedini nacin u nasem okruzenju i situaciji su palestinske metode iliti siptarske metode iz 80tih.

metode malji deca i civili. znaci akos iptari krenu mi iz ostatka srbije treba svi kao jedan istog trena da krenemo na most u mitrovici i svojim telima i zivotima blokiramo njihovu agresiju genocid i etnicko ciscenje nasih preostalih srba.

od vas demokrata nije tesko biti bolji covek - jer vi ste mnogo losi ljudi.

toliko ste losi ljudi, da kad pripadnika vaseg naroda ubijaju, kolju, proteruju, pale - vi okrenete glavu na drugu stranu, slegnete ramenima, i kazete u sebi, ja tu ne mogu nista da promenim - cisto da umirite te ostatke sopstvene savesti.

selo gori a baba se ceslja


Procitaj bre Marsowac, sta si se ovde sve nalupetao. A nema veze sa temom. Hoces ti da ides da branis Srbe od siptara. Ajde bezi bre, izdajnice i yayaro.
 

Back
Top