Шиптари опет најављују етничко чишћење

jedini nacin u nasem okruzenju i situaciji su palestinske metode iliti siptarske metode iz 80tih.

metode malji deca i civili. znaci akos iptari krenu mi iz ostatka srbije treba svi kao jedan istog trena da krenemo na most u mitrovici i svojim telima i zivotima blokiramo njihovu agresiju genocid i etnicko ciscenje nasih preostalih srba.

A ti ces za to vreme da tocis gorivo.:mrgreen::mrgreen:
 
Нису српски родољуби вулгарни тако и не говоре "да им се нај....кеве" како их ти представљаш, али твоје доживљавање "патриотизма" се своди у исту раван са "примитивизмом". Ти непрестано покушаваш да патриоте прикажеш као вулгарне и ратоборне људе. Патриотизам је широк појам. За мене је Ивана Жигон велики патриота иако никада није узела пушку у руке. Патриотизам се не доказује само пушком, него и другим видовима борбе.

А смајлији које спомињеш су смештени на форум да се користе, и наравно никада их не употребљавам да се насмејем српској несрећи и жртвама, него таквој људској глупости као што је твоја, јер понекад се против таквих ствари човек може борити само сатиром и смехом, јер са вама не вреди некада другачије, ви стално причате о патриЈотама једно те исто ЈедноТеИстоЈедноТеИстоЈедноТеИсто....

ma sta ti Srbi imaju od tvojih vaspitanih reci ja cu opet da se ponavljam ali i ja mogu da laprdam po ceo dan, ne cini to tebe vecim patriotom na delu nego mene,kako im tako pomazes, aman zeno odgovori vec jednom konkretno.
I ta Ivana Zigon je isla uredno na sve prijeme Slobe i Mire i oni su izgubili Kosovo a sad moze do sutra da recituje tuzne ruske pesme.(Ali svaka joj cast iskreno sto stalno ide dole i pomaze toj deci,eto prilike da pokazes da si bolja od mene idi i pomozi joj.
 
Poslednja izmena:
ma sta ti Srbi imaju od tvojih vaspitanih reci ja cu opet da se ponavljam ali i ja mogu da laprdam po ceo dan, ne cini to tebe vecim patriotom na delu nego mene,kako im tako pomazes, aman zeno odgovori vec jednom konkretno.
I ta Ivana Zigon je isla uredno na sve prijeme Slobe i Mire i oni su izgubili Kosovo a sad moze do sutra da recituje tuzne ruske pesme.(Ali svaka joj cast iskreno sto stalno ide dole i pomaze toj deci,eto prilike da pokazes da si bolja od mene idi i pomozi joj.

od vas demokrata nije tesko biti bolji covek - jer vi ste mnogo losi ljudi.

toliko ste losi ljudi, da kad pripadnika vaseg naroda ubijaju, kolju, proteruju, pale - vi okrenete glavu na drugu stranu, slegnete ramenima, i kazete u sebi, ja tu ne mogu nista da promenim - cisto da umirite te ostatke sopstvene savesti.

selo gori a baba se ceslja
 
od vas demokrata nije tesko biti bolji covek - jer vi ste mnogo losi ljudi.

toliko ste losi ljudi, da kad pripadnika vaseg naroda ubijaju, kolju, proteruju, pale - vi okrenete glavu na drugu stranu, slegnete ramenima, i kazete u sebi, ja tu ne mogu nista da promenim - cisto da umirite te ostatke sopstvene savesti.

selo gori a baba se ceslja

Ja osim tvojih predloga,(kakvi da su) ne vidoh od vecine drugih patrijota bilo sta konkretno, osim da je patriotizam kad ljudima koji imaju drugacije misljenje govoris da su losi,vazi losi smo, jesmo vi ste dobri i pomozite im,mi smo kukavice ne smemo, kad se vratite pricacete nam koliko ste doprineli, samo nemoj zbog vaseg doprinosa da i ono malo Srba nestane koji su dole a i vi da nam se ne vratite.
 
Тадић и Шутановац, наравно, по ко зна који пут, неће ништа учинити поводом тога, ако до тога дође. То је њихова политика, њихов начин вођења државе. Међутим, народ је тај који се пита, а не Тадић и Шутановац. Уколико у народу не буде одговора тада, онда сам сигуран да нисмо за боље него да нас побију све овде. Ако ми као народ будемо ђутали на такве злочине, и ако будемо трпели тортуру српских и шиптарских политичара у власти, тада и нисмо за боље.
 
Ja osim tvojih predloga,(kakvi da su) ne vidoh od vecine drugih patrijota bilo sta konkretno, osim da je patriotizam kad ljudima koji imaju drugacije misljenje govoris da su losi,vazi losi smo, jesmo vi ste dobri i pomozite im,mi smo kukavice ne smemo, kad se vratite pricacete nam koliko ste doprineli, samo nemoj zbog vaseg doprinosa da i ono malo Srba nestane koji su dole a i vi da nam se ne vratite.

Bolje da se ne vratimo, a oslobodimo KiM nego da se vratimo osramoceni.
 
Ivanu Zigon na most! kad pocne da kuka i narice histericnim glasom ima sipci odmah da se razbeze, a onda poslati Vjericu da ih dotuce :super:

Ти си срамота за Србију. Ивана Жигон је једна од највећих српских глумица, а ти је вређаш на овакав начин. Стиди се
 
ma sta ti Srbi imaju od tvojih vaspitanih reci ja cu opet da se ponavljam ali i ja mogu da laprdam po ceo dan, ne cini to tebe vecim patriotom na delu nego mene,kako im tako pomazes, aman zeno odgovori vec jednom konkretno.
I ta Ivana Zigon je isla uredno na sve prijeme Slobe i Mire i oni su izgubili Kosovo a sad moze do sutra da recituje tuzne ruske pesme.(Ali svaka joj cast iskreno sto stalno ide dole i pomaze toj deci,eto prilike da pokazes da si bolja od mene idi i pomozi joj.

Ја се заиста понекад питам, да ли је жалосније читати ове твоје небулозне коментаре или одговарати на њих. Очито је да не разумеш и не трудиш се да разумеш, него опет ЈедноТеИстоЈедноТеИстоЈедноТеИсто....

Ивана Жигон не рецитује само тужне руске песме, него и српске песме, Ивана пешачи, путује, пише и са својим народом пева и плаче....и даје своје срце за Србију за разлику од тебе....
 
Ja osim tvojih predloga,(kakvi da su) ne vidoh od vecine drugih patrijota bilo sta konkretno, osim da je patriotizam kad ljudima koji imaju drugacije misljenje govoris da su losi,vazi losi smo, jesmo vi ste dobri i pomozite im,mi smo kukavice ne smemo, kad se vratite pricacete nam koliko ste doprineli, samo nemoj zbog vaseg doprinosa da i ono malo Srba nestane koji su dole a i vi da nam se ne vratite.

Мислим да се просерава* невиђено... много глупости у много постова. Шта ти хоћеш у ствари??? Објасни??? Нико нормалан не би одговорио на могући проблем као ти, веруј ми, нико нормалан и нигде на свету.

А што се тиче твог "одласка у ЕУ" - па иди, жено, врата су ти отворена, шта мене и остале масираш са том убљуваном и отрцаном причом о ЕУ...

Осим тога зашто нападаш људе који пишу своје мишљење на пдф. Многи се не слажу са издајничком политиком и имају право то да напишу а ти немаш никакво право да од било кога тражиш овде КАКО ЋЕ ТО ДА ОСТВАРИ - Имамо Устав, жено, зна се КО је одговоран, зна се ШТА мора да предузме и зна се ШТА ЗНАЧИ НЕЧИЊЕЊЕ...
 
Ја се заиста понекад питам, да ли је жалосније читати ове твоје небулозне коментаре или одговарати на њих. Очито је да не разумеш и не трудиш се да разумеш, него опет ЈедноТеИстоЈедноТеИстоЈедноТеИсто....

Ивана Жигон не рецитује само тужне руске песме, него и српске песме, Ивана пешачи, путује, пише и са својим народом пева и плаче....и даје своје срце за Србију за разлику од тебе....

A ti? Mrka kapa, a?
 
Мислим да се просерава* невиђено... много глупости у много постова. Шта ти хоћеш у ствари??? Објасни??? Нико нормалан не би одговорио на могући проблем као ти, веруј ми, нико нормалан и нигде на свету.

А што се тиче твог "одласка у ЕУ" - па иди, жено, врата су ти отворена, шта мене и остале масираш са том убљуваном и отрцаном причом о ЕУ...

Осим тога зашто нападаш људе који пишу своје мишљење на пдф. Многи се не слажу са издајничком политиком и имају право то да напишу а ти немаш никакво право да од било кога тражиш овде КАКО ЋЕ ТО ДА ОСТВАРИ - Имамо Устав, жено, зна се КО је одговоран, зна се ШТА мора да предузме и зна се ШТА ЗНАЧИ НЕЧИЊЕЊЕ...

Кхм, Мито, не говори ти ништа о броју постова :):hahaha::hahaha:
 
Кхм, Мито, не говори ти ништа о броју постова :):hahaha::hahaha:

Ај, не лупетај,боље погледај када сам регистрован, почетком 2005. и овде уопште нисам објашњавао КОЛИКО КОЈИ КОРИСНИК ИМА ПОСТОВА УОПШТЕ него о томе да корисник Шојо једну исту глупост обрће и преврће у 15 постова на овој теми -
 
Ја се заиста понекад питам, да ли је жалосније читати ове твоје небулозне коментаре или одговарати на њих. Очито је да не разумеш и не трудиш се да разумеш, него опет ЈедноТеИстоЈедноТеИстоЈедноТеИсто....

Ивана Жигон не рецитује само тужне руске песме, него и српске песме, Ивана пешачи, путује, пише и са својим народом пева и плаче....и даје своје срце за Србију за разлику од тебе....

I ja bi pesacila pustinjama, kao sena i zapevala tuzbalice da sam sa mamom i tatom direktno podrzavala zlotvora sopstvenog naroda, ali kad smo kod naroda znas kako se kaze posle j..... nema kajanja.
 
Ја се заиста понекад питам, да ли је жалосније читати ове твоје небулозне коментаре или одговарати на њих. Очито је да не разумеш и не трудиш се да разумеш, него опет ЈедноТеИстоЈедноТеИстоЈедноТеИсто....

.

Ti samo prosipas iz supljeg u prazno, nigde konkretnog odgovora,patim ja ka i ti ako ti je to jedini dokaz patriotizma. Nego bas zabole Srbe u enklavama da li ti recitujes tuzne pesme o Srpskoj patnji to ih nece spasiti ponavljam ti milioniti put.
 
А ти, осим што гураш клипове у сваку поштено изречену мисао, шта ти радиш, а?

Guram klipove u svaku postenu i BESMISLENU izjavu.
A ja ne radim nista, ja sam demokratsko-sorosevso-natovsko-masonisticki izdajnik. Ne ocekujes li valjda da ja nesto radim.
Nego, jesi li ti na neki konkretan nacin pomogao nas narod na KIM, ili imas neki plan kako treba delati. Neki SMISLEN plan?
 
Ivana Zigon je podrzavala Slobu

Мислиш СПС? А СПС данас са ДС? Доказ колико лупеташ, а не знаш о чему говориш. Да би могла да причаш о таквим стварима, мораш водити рачуна да не упаднеш у замку, а сада управо јеси, и то сопствену. Небитан саговорник тотално.
 

Back
Top