Sexy nova..

Evo jedne light teme..ono..nova godina se blizi,novogodosnje rasplozenje n' shit,mene licno zabole al' ajd'..ne slavim tog dana vec dve nedelje kasnije,ali to nije tema..
Ja znam s' kim cu,sa svojom zenom naravno :p ali pojma nemam gde cemo,nisam ni razmisljao o tome do otvaranja topika..
Mozda ne bi bilo lose da organizujemo zajedno nesto,a?kao ono okupljanje i to..samo za novu,pa opusteno...mislim mozemo kod nekog da mu demoliramo gajbu yesss 8) ,mada je bolja varijanta da skupimo ca$h,iznajmimo neki prostor i kupimo sve sto nam treba
mislim ne moraju da utrce svi repa,ko nije u mogucnosti..nebitno,bitno je da se zezamo..jeeej..da shizimo i sranja :mrgreen: i da se soleri ispishu sa nejebice :)
kapiram da bar to nece biti problem,te noci ce svi biti zeljni svega :P



4103DamwzkL._SS500_.jpg



Sto se prostora tice, Novosadjani(a i bilo ko) bi mogli da racunaju i kod mene: nije neki luksuz ali je savrseno mesto za opustanje, ludovanje, nema niko ko da gnjavi... samo malcice zestokih napitaka, a prof. sviraca el. gitare i pratecu opremu vec imamo i ludilo moze da pocne...
 
Zamisli kazem dragom "Idemo da slavimo Novaka sa forumasima!". :lol:

cekaj...bila bi te "sramota" da provedes vreme sa ljudima,sa kojima si provela inace 20 x vise vremena on line nego sa njim u RL?
i ako je pomisao na ljude sa 4uma u RL toliko smesna,zar onda nije licemerno druziti se s njima ovako i navesti ih da mozda pomisle da su ti prijatelji,a ono u stvari smesni su..
 
... Do sad sam uvek cekala NG kod kuce, sa mamom i tatom... Prosle godine bila kod druga, kucna varijanta, punjene pecurke, i to... Nisam nikada bila u nekom zezanju... Mada, i sada mislim da budem kod kuce... Nekako mi se ne ide nigde... Ali, od kud znam...
 
cekaj...bila bi te "sramota" da provedes vreme sa ljudima,sa kojima si provela inace 20 x vise vremena on line nego sa njim u RL?
i ako je pomisao na ljude sa 4uma u RL toliko smesna,zar onda nije licemerno druziti se s njima ovako i navesti ih da mozda pomisle da su ti prijatelji,a ono u stvari smesni su..

Pa ja imam samo jednog virtualnog prijatelja. :razz: Sa ostalima caskam, neki su mi simpa i to je to- nije da sa svima provodim mnogo vremena. To je kao u razredu, svi su tu na jednom mestu, zezamo se, svadjamo se, al' ne smatras ih sve prijateljima.
Otkud ti znas koliko sam ja vremena provela sa svojim dragim unazad i uopste odakle ti ideja da uporedjujes forumsko blejanje sa vremenom koje provedem s njim? :|
I nisu ljudi smesni ovde, ima ih kvalitetnih, al' kakve on veze ima sa forumom? Sta kao treba da se odusevi?
 
Otkud ti znas koliko sam ja vremena provela sa svojim dragim unazad
pa ne znam tacno,jer krijes te informacije ko zmija noge,a sve hoces da znas :)
ali i dalje mi nije jasno sta je smesno u svemu tome,ali nije ni bitno
ja bih se nasao sa ljudima koji su meni o.k,sa kojima imam neku komunikaciju ili koje postujem iz ovog ili onog razloga,to bi se dogovorilo,sigurno ne bi bila varijanta da se ostavi adresa pa ko voli nek izvoli,takva akcija me ne bi interesovala,ono meeting with kurta & murta
ma nebitno...smorio sam se..necu nigde za novu 8)
 
Ali krijem informacije...:lol:...pa nisu svi u fazonu da privatne stvari iznose do najsitnijih detalja na forum.:-P
Pa cekaj...postavis temu javno, a ovamo samo odabrani mogu da dodju, ne kapiram? :-?
Necu ni ja nigde. :cool:
 
pa ne znam tacno,jer krijes te informacije ko zmija noge,a sve hoces da znas :)
ali i dalje mi nije jasno sta je smesno u svemu tome,ali nije ni bitno
ja bih se nasao sa ljudima koji su meni o.k,sa kojima imam neku komunikaciju ili koje postujem iz ovog ili onog razloga,to bi se dogovorilo,sigurno ne bi bila varijanta da se ostavi adresa pa ko voli nek izvoli,takva akcija me ne bi interesovala,ono meeting with kurta & murta
ma nebitno...smorio sam se..necu nigde za novu 8)

Nemoj da odustajes covece, mnogi su ovde zakucali svoje glave ko noj u pesak i sad misle kao imaju ama sve sto im na ovom Bozjem svetu treba. Treba ovim forumasima bar staviti do znanja da realnost ima daleko vise prednosti od ovog kukavickog forumskog sakrivanja.
 
Ali krijem informacije...:lol:...pa nisu svi u fazonu da privatne stvari iznose do najsitnijih detalja na forum.:-P
ne mislim na 4um
Pa cekaj...postavis temu javno, a ovamo samo odabrani mogu da dodju, ne kapiram? :-?
ne..vidis moze da dodje ko gde hoce,i da se dogovori ko sa kim hoce,ali ja bih se nasao samo sa ljudima koji su meni o.k i ako bi bilo moguce da se nesto tako organizuje,ono...spontane varijante me ne zanimaju,u cemu je problem?
 

Back
Top