Sexy nova..

e da,moracemo da uvedemo i dress code ,znaci ko dodje u cipelama i odelu moze da se vrati odma',to u moju cast,jer imam samo jedne univerzalne cipele,ono...za svadbe,sahrane i tako te akcije gde mora, a odelo ce mi obuci pre nego sto me spuste u raku :)

jbt sad mi je prosla kroz glavu scena iz Bullet-a kad mu kaze onaj italijan sto mu je zavaljao nakit,kao..."kad ces da prestanes da nosis carapu na glavi,oblacis se kao da si jos unutra" 8)
ali kakav stajling ima u filmu,ono...jebi me,sad sam se setio i one Kingmax trenerke yesss
btw taj italijan ga je na kraju ispostovao i na njegovoj sahrani je njegovom bratu dao kintu!
 
pa ja sam na brdu 8)

slabo je to brdo, planinchuga rules...sa ostrom klimom i blagim uticajem mora...bas bi volio da probas moje peksimete...evo i veceras idem na neku zurku i svi jedva cekaju moj peksimet..ima mnostvo drugih ali jedan je chika doktor:) ja moram imati tako nesto zato sto sam navikao na brzine...pa ako nemam nesto dobro posezem za novcanikom i trosim pare...a to nije lijepo zar ne?:)
 
aj nemoj da se kresnesh samnom za novu godinu:)

E bash necu
a016ph5.gif
 

Back
Top