Ljubav, sex ili novac

Veliki grešnik

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Screenshot_2024-02-02-15-16-16-302-edit_com.facebook.katana.jpg


Što li se snajka nisi udala za Radovana,poštara,koga jure izvršitelji zbog duga za grejanje....

Koliko puta ste čuli od žena ovu besmislicu,ovu praznu žensku priču,ovo nesuvislo opravdanje zbog udaje radi novca,zbog prodavanja sebe i svoje duše.Čemu sve ovo,volim Evre,kraj,čemu pravdanje ili boli noću kada joj ulazi a ljubavi nema...🤔
 
Pogledajte prilog 1492553

Što li se snajka nisi udala za Radovana,poštara,koga jure izvršitelji zbog duga za grejanje....

Koliko puta ste čuli od žena ovu besmislicu,ovu praznu žensku priču,ovo nesuvislo opravdanje zbog udaje radi novca,zbog prodavanja sebe i svoje duše.Čemu sve ovo,volim Evre,kraj,čemu pravdanje ili boli noću kada joj ulazi a ljubavi nema...🤔
Ko ti je kriv što nemaš 30 milja eura pa ne bi ni otvarao ovake teme već bi se ljuljuškao na Sejšelima u jahti sa nekom koja bi ti dopustila da je zavedeš :D
Ženama je u genetici da se brinu za potomstvo pa su im uvjek (pod)svjesno poželjniji muškarci koji imaju više resursa...naravno da nije pravilo i da će se naći ove sa feminem crtom prozvane ali to je tako.
 
novac ! novcem možeš imati i seks i ljubav jel najcrnje je kada budeš u vezi/braku sa nekom osobom a ta osoba je sa tobom zbog tvog novca sl a da ti to nemaš pojma niti sumnjaš u to a fora ta osoba ti ne istražuje ne znam ni ja šta da bi ti to primetio... znate li koliko puta sam bio u prilici da čujem kako su se neke osobe ženskog pola sa sela udale za njihove muževe samo zato što su imali stan u gradu i zaposlenje imali auto i sl ... ovako novcem platiš za seks i znaš na čemu si a i kupiš ''ljubav'' i to ne mora biti sad neka spozna skupa eventualno neka ženska sa kojom izadješ odvedeš je u restoran i imaš seks uz malu nadoknadu...
 
Svako svoju muku najbolje zna. ,,I bogati plaču" postoji izraz. Bar nema egzistencijalnih problema i ako je neko nervira od ukućana može da se osami na nekoliko dana ili na duže vreme. Može da bude svoj čovek. Problem je kada si prinuđen da imaš posla sa svakakvima i nemaš opcije da od njih pobegneš. E to su problemi.
 
Ko ti je kriv što nemaš 30 milja eura pa ne bi ni otvarao ovake teme već bi se ljuljuškao na Sejšelima u jahti sa nekom koja bi ti dopustila da je zavedeš :D
Ženama je u genetici da se brinu za potomstvo pa su im uvjek (pod)svjesno poželjniji muškarci koji imaju više resursa...naravno da nije pravilo i da će se naći ove sa feminem crtom prozvane ali to je tako.
Koliko imam Eura ne znaš ali koliko god ih je žene tog tipa izbegavam i izbegavaću.
Dovoljno je onih drugih žena na ovom svetu.
 
dobro... iako ona ume da ispiše nešto slično kao u gore postavljenom stilu, to nikada nije izjavila, napisala niti je to njen profil
ovaj pomamljeni grešnik je postavio post njuz.neta-a i njihov karikirani post
Pomamljeni grešnik....reče neko ili neka ili neki nepotnati nik.
Nije Grešnik tema već....boli li penetracija proporcionalno broju nula na njagovom računu ili se Durex pobrinuo i za tu vrstu bola..😂
 
Ko ti je kriv što nemaš 30 milja eura pa ne bi ni otvarao ovake teme već bi se ljuljuškao na Sejšelima u jahti sa nekom koja bi ti dopustila da je zavedeš :D
Ženama je u genetici da se brinu za potomstvo pa su im uvjek (pod)svjesno poželjniji muškarci koji imaju više resursa...naravno da nije pravilo i da će se naći ove sa feminem crtom prozvane ali to je tako.
Kako se zove ta grupa genoma bese, Euroneuroticin?
 
Možda i instincticin,nebitno....ne treba žene osuđivati pri odabiru jer na kraju to je njihov izbor....a ljubomorni mogu samo da pušu.
Sve je podlozno diskusiji. Zato postoje forumi. S jedne strane, svako ima pravo izbora, da, s druge strane ljudi traze orijentaciju u zivotu pa i u ljubavi. Pogotovu mladi.
Mislim da nije pametno ni drustveno korisno objasnjavati mladim muskarcima na pr da se ljubav zasluzuje parama, jer eto tako, zene su takva bica.
Ima smisla?
 
Sve je podlozno diskusiji. Zato postoje forumi. S jedne strane, svako ima pravo izbora, da, s druge strane ljudi traze orijentaciju u zivotu pa i u ljubavi. Pogotovu mladi.
Mislim da nije pametno ni drustveno korisno objasnjavati mladim muskarcima na pr da se ljubav zasluzuje parama, jer eto tako, zene su takva bica.
Ima smisla?
Sa boldanim ću se rado složiti... međutim lako je naći primjere ( mada nisu česti i pravilo) anomalija u društvu gdje je deblji i siromašniji mladić debela svinja a drugi slične građe ali sa BMWom meeedo ....yebtg to je tako..... nije idealno... prilika/e ženi daju mogućnost odabira a neke vole moć i status....a na kraju dana to je njen odabir........oduvjek je bilo tako....ljubav bi trebala biti presudna ali tko sam ja da ikome sudim?
 
Poslednja izmena:
Sa boldanim ću se rado složiti... međutim lako je naći primjere ( mada nisu česti i pravilo) anomalija u društvu gdje je deblji i siromašniji mladić debela svinja a drugi slične građe ali sa BMWom meeedo ....yebtg to je tako..... nije idealno... prilika/e ženi daju mogućnost odabira a neke vole moć i status....a na kraju dana to je njen odabir........oduvjek je bilo tako....ljubav bi trebala biti presudna ali tko sam ja da ikome sudim?
Ti si covek koji se predstavlja sa Istina, posecujes forum i caskas o raznim temama kao i ovoj, kao i ja.
Ni manje ni vise i sasvim dovoljno.
 
A sto se tice mede i svinje, vidi. I taj medo i svinja biraju da budu to. Da ga tako posmatraju neke zene. A ako je do seksa, ima koliko hoces u oglasima i fiksna tarifa. Ovo prvo nije ni prakticno ni finansijski ni bilo kako drugacije. Jer takva ce da gleda da ti izvuce svaki dinar. Ona sebe zapravo postavlja tako, da to sto on radi, radi za nju. Sa ovom drugom je komisiono.
 

Back
Top