SEXUALNE FANTAZIJE IZ "DJACKE KLUPE" ILI KAKO STARTOVATI PROFANA/PROFANKU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mangup:
Slazem se :lol:
Podsticajno je 8-)

Mangupe,pravi si drugar!!!!

Eto,vidis sta te ceka kad postanes profa!!!!

Ne da je podsticajno,nego mislim da ce Mr. Cool morati da mi da cistu 10,sto ce biti presedan u istoriji fakulteta,a ako se usudi da mi da manju ocenu-kaznicu ga..........

Vec razmisljam o nekoj blagoj dominaciji,mmmmmmmmmmmmmmm,.......
 
marsa uranovic:
Mangupe,pravi si drugar!!!!

Eto,vidis sta te ceka kad postanes profa!!!!

Ne da je podsticajno,nego mislim da ce Mr. Cool morati da mi da cistu 10,sto ce biti presedan u istoriji fakulteta,a ako se usudi da mi da manju ocenu-kaznicu ga..........

Vec razmisljam o nekoj blagoj dominaciji,mmmmmmmmmmmmmmm,.......

uvek sam tu za drugaricu 8-)
Ali ipak ti nauci nesto,sto je sigurno sigurno,da te u pauzama keksanja malo preslisa gradivo :wink:
 
Mangupe,posto si ti asistent,kako bi reagovao da ti se nabacuje neka studentkinja?Da li bi odreagovao na klasicne zenske fore-bekeljenje,kikotanje,minice,sise,stikle ili bi te privukla neka cica,koja te povremeno secne pogledom i nekim pitanjcem u vezi gradiva,a ti kapirasda je riba sexyyyyy i da je vredna tvoje paznje.Da li bi coolirao,ucinio prvi korak ili cekao da ona krene u akciju?
Da li to sto bih te ja,na primer,zelela,vredja tvoje moralne norme ili smatras da je sasvim prirodna stvar?
Hmmmmmmmmmmmmmm?!
 
marsa uranovic:
Mangupe,posto si ti asistent,kako bi reagovao da ti se nabacuje neka studentkinja?Da li bi odreagovao na klasicne zenske fore-bekeljenje,kikotanje,minice,sise,stikle ili bi te privukla neka cica,koja te povremeno secne pogledom i nekim pitanjcem u vezi gradiva,a ti kapirasda je riba sexyyyyy i da je vredna tvoje paznje.Da li bi coolirao,ucinio prvi korak ili cekao da ona krene u akciju?
Da li to sto bih te ja,na primer,zelela,vredja tvoje moralne norme ili smatras da je sasvim prirodna stvar?
Hmmmmmmmmmmmmmm?!

Pa ziv sam covek,naravno da je toga bilo,procenis situaciju,ako se kockice poklope padne akcija,pa sto da ne 8-)
 
marsa uranovic:
......posto si ti asistent,kako bi reagovao da ti se nabacuje neka studentkinja?Da li bi odreagovao na klasicne zenske fore-bekeljenje,kikotanje,minice,sise,stikle ili bi te privukla neka cica,koja te povremeno secne pogledom i nekim pitanjcem u vezi gradiva,a ti kapirasda je riba sexyyyyy i da je vredna tvoje paznje.Da li bi coolirao,ucinio prvi korak ili cekao da ona krene u akciju?
Da li to sto bih te ja,na primer,zelela,vredja tvoje moralne norme ili smatras da je sasvim prirodna stvar?
Hmmmmmmmmmmmmmm?!
blagonaklono bi gledao na to....;)....pa ako je vec na faksu...nije vise dete...ima barem 20 ili vise godina...hehe...mmmmmmm8)
 
To,carevi !!! Price na videlo !!! Ja sam morala nekom da kazem da sam se nahornisala na mog profu ko mlada majmunica,cak sam se samozadovoljavala razmisljajuci o njemu. Samo da napomenem da imam decka,sa kojim mi je sex super,ali mi je profa dotakao onu tananu zicu u mozgu,od koje su krenule mnogobrojne i intenzivne sexualne fantazije.
Znam ja da vi sve vidite,ali kako da znam da li treba da krenem u akciju ili ne.Po stoti put ponavljam da je ovaj moj kao drvo i da mu je odnos sa studentima cista 0.Vidi se da jos treba da uci o pedagoskom poslu.Dodje mi da ga uhvatim za jaja,ali to su,za sada,samo pusti snovi.Najgori scenario u mojoj glavi je-spopadnemo se mi,a njemu mali **** i kako onda da odustanem.Tezak je ovaj studentski zivot,drugovi asistenti,pomagajte! !!
 
ALTEC:
khmmm...cek jos jedan asistent da se izjasni :)
moje vrlo asistentsko misljenje iskazano po pitanju ove divne teme glasi:
i asistenti su ljudi...i SVE vide....primecujemo sve svoje studentkinje iii...
dosta za sad ..:)

Eh, sto je danas, izgleda, lepo studirati! A ne k'o u moje vreme! :cry:
Prosto mi dodje da upisem jos koji fax. Ako bi nasi dragi asistenti bili ljubazni da me pouce na kojim fakultetima uzgajaju tako vrli nastavni kadar, bila bih jako zahvalna?! ;-)
 
Za Mangupa,Boemku,Jacquesa,Alteca i ostale drugare-BILA,VIDELA GA,POTPUNO SE ISTOPILA!!!
Dakle,da li mozda mogu da pomislim da Mr. Cool prati nas Forum? Znate da sam pisala kako je drven i kako mu je odnos sa studentima 0?!
Danas je bio na predavanju sav veseo,duhovit i vickast,cak smo uspeli da razmenimo par duhovitih opaski.
Diskretno je svojim zuto-zelenim okicama primetio moj drazesni dekolte i malo je bacao farove.Ja sam se trudila da budem jos diskretnija,ali su nam se pogledi ipak sreli i ja sam momentalno svrsila.Ljudima je za srecu potrebno tako malo.Posle se svojski potrudio da mi da do znanja da sam primecena,ali kada sam ga savatala posle predavanja za neka pitanjca,nacisto se sludeo i klisnuo mi je................Show must go on.........Sad se vidi,sad se zna,ko se kome dopada.
Moja najbolja drugarica kaze da "ne navijam za sebe",al` sta cu kad on tako ubitacno utice na mene.Mislim da me je provalio,a sada je sve na njemu...Ja se,jednostavno,sva useprtljam kad u cetiri oka zapocnem komunikaciju sa njim i ne smem da ga pogledam u oci...Ne,gotova sam...Vise ne mogu da pisem.Odoh na spavanje,pa se javljam sutra.
Sto bi rekao Spiridon Kopicl u DAVITELJU-"I`M IN LOVE" !!!!
Neka bude sta ce biti,mozda se ne maknemo dalje od pogleda,ali mi bar fax vise nije smor,a sa posebnom paznjom cu uciti predmete,koje on predaje.
Sanjacu ga...A,nadam se,i on mene malo.......
 
boemka:
Ma ja sam mu jasno stavila do znanja da ga zelim.Jeste da su me neko vreme svi sa moje grupe gledali cudno,verovatno su ukapirali stqa se desava,ali nije me bilo briga za to jer sam dobila ono sto sam htela.

To je najpametnije !!!

Sacekacu jos mesec dana, a onda ce Mr. Cool da "padne za slobodu", pa neka prica ko sta hoce.

Samo da skupim hrabrost,ha,ha!!!
 
marsa uranovic:
Za Mangupa,Boemku,Jacquesa,Alteca i ostale drugare-BILA,VIDELA GA,POTPUNO SE ISTOPILA!!!
Dakle,da li mozda mogu da pomislim da Mr. Cool prati nas Forum? Znate da sam pisala kako je drven i kako mu je odnos sa studentima 0?!
Danas je bio na predavanju sav veseo,duhovit i vickast,cak smo uspeli da razmenimo par duhovitih opaski.
Diskretno je svojim zuto-zelenim okicama primetio moj drazesni dekolte i malo je bacao farove.Ja sam se trudila da budem jos diskretnija,ali su nam se pogledi ipak sreli i ja sam momentalno svrsila.Ljudima je za srecu potrebno tako malo.Posle se svojski potrudio da mi da do znanja da sam primecena,ali kada sam ga savatala posle predavanja za neka pitanjca,nacisto se sludeo i klisnuo mi je................Show must go on.........Sad se vidi,sad se zna,ko se kome dopada.
Moja najbolja drugarica kaze da "ne navijam za sebe",al` sta cu kad on tako ubitacno utice na mene.Mislim da me je provalio,a sada je sve na njemu...Ja se,jednostavno,sva useprtljam kad u cetiri oka zapocnem komunikaciju sa njim i ne smem da ga pogledam u oci...Ne,gotova sam...Vise ne mogu da pisem.Odoh na spavanje,pa se javljam sutra.
Sto bi rekao Spiridon Kopicl u DAVITELJU-"I`M IN LOVE" !!!!
Neka bude sta ce biti,mozda se ne maknemo dalje od pogleda,ali mi bar fax vise nije smor,a sa posebnom paznjom cu uciti predmete,koje on predaje.
Sanjacu ga...A,nadam se,i on mene malo.......


sta bese ti studiras?
Ucinila si sovoljno sto je do tebe...sada ako postoji obostrano dopadanje i ako on proceni da moze da prodje bez posledica(da ne izadje afera u Kuriru)onda si 'gotova' 8-)
Ja ti drzim fige :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top