SEXUALNE FANTAZIJE IZ "DJACKE KLUPE" ILI KAKO STARTOVATI PROFANA/PROFANKU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma,jedno su fantazije iz osnovne i srednje skole,tada smo jos relativno maladi&zeleni da skapiramo na pravi nacin takvu situaciju...
ovo na faxu je mnogo ozbiljnije..........zamisli-ti imas 20-25 godina,a profa(nka) 5-10 vise od tebe!!!
kada se oseti hemija,ne prostaje ti nista drugo,nego da krenes u akciju!ali,kako?
otvoren start ne dolazi u obzir,pogotovo sto ce on/ona uvek misliti da ti to radis zbog prodje na ispitu,a ne iz istinskih (sexualnih) pobuda.
to ti je kao sa ljudima koji imaju kes-nikada ne znaju zasto je neko sa njima,i u sustini,nikome ne veruju.
ja se "preznojavam" vec neko vreme,jos sada ide ispitni rok,pa predavanja,a ja tako zelim da ga zaskocim....
ne,ne,ovde se mora naci neki suptilan nacin inace ce me "tuziti" za sexualno uznemiravanje.........ha,ha...........
ako je nekom od vas poslo za rukom da obrlati i kresne profu sa faxa,neka me posavetuje sta da radim........
 
Ines1864:
@marsa uranovic
Ma nije to ništa strašno, ja kontam da će te proći....Samo nemoj ništa da pokušavaš.

Ines,da li zaista mislis da je to samo fixacija i da ce proci?
Ne znam,ali kad pomislim na njega,izgubim se,u bukvalnom smislu,a nisam bas tinejdzer,koji se pali na fiktivnu licnost.
On je covek od krvi i mesa,cija me pojava i inteligencija fasciniraju.
 
meda_bica:
u sta da se kladimo da on definitivno nije tvrd orah...te fore iz trecerazrednih filmova on nepristupacni profesor,ti zaljubljena studentkinja su samo fore iz filmova.vecina je itekako pristupacna ako zna da nece snositi posledice te 'male avanture' jer je to jedino sto mozes da ocekujes.
a pitanje je da li bi to oprostila sebi kasnije...

Mozda moja prica zvuci kao scenario iz trecerazrednog filma,ali za sada,stvari stoje tako.

Tip dodje na predavanje,odradi svoje,a onda brze-bolje pobegne! Ja sam pokusala da ga animiram sa nekim pitanjima posle predavanja,ali je on stalno u nekoj guzvi/frci.Ok,postoji mogucnost da mu se ja ne svidjam,treba biti realan i samokritican.

On na nasem faxu,inace,ne vazi za profu koji je u fazonu da povaljuje studentkinje,a takve stvari se uvek procuju bar malo,da zagolicaju mastu.

Da skratim-ja samo zelim da ga kresnem i nadam se da se nece ispostaviti da mu je mali ili/i da ne moze da mu se digne.Oprostila bih sebi to,a i imala bih bar jednu lepu uspomenu iz studentskih dana.A,ako nece on-ima ko hoce........
 
Mangup:
Reci da ne mozes da se skoncentrises na gradivo dok te ne opali,da mu je duznost kao profe da te podstakne,pokrene :-D

Sto je najgore,ja stvarno ne mogu da pazljivo pratim njegova predavanja i stalno ga zamisljam u sexualnoj konotaciji. Mozda bi trebalo da,umesto odgovora na kolokvijumu,napisem esej o tome sta bih mu sve radila.Pa,ako nije derpe-razmislice o tome i pozvace me da odgovaram "usmeno",kod njega u kabinetu. A,ako je derpe-kaznice me sa 6 meseci zabrane izlaska na ispit,pa cu imati vremena da doktoriram na istom i da mu opet,nakon svega kazem-maco,ti si tako jebozovan.........
 
Kao sto sam vec rekla,u mojoj srednjoj skoli je bio "popularan" profesor logike i filozofije,zbog svojih politickih ideja i blagonaklonog ocenjivanja.

U I i II godini nam je engleski predavao profa,koji je bio excentrican,duhovit i dvosmislen....Moj,tada pileci mozak,nije mogao ni da pomisli da bi on malo hteo da pedofilise.

Nekoliko godina nakon toga sam saznala da se uredno i redovno kresao sa 16-njim ucenicama,a da je posle srednje skole cak i ziveo sa jednom od njih.

Covek je,ocigledno,mislio da ce na taj nacin povratiti svoju odavno izgubljenu mladost i nadam se da je u tome bar delimicno uspeo.Danas ima oko 50 godina.Pozdrav za prof. Djordja.
 
marsa uranovic:
Posto nam dobar deo zivota prolazi po skolama,pitam ja vas da li ste nekada imali sexualnu fantaziju u vezi nekog profana/profanke i da li ste istu mozda uspeli da sprovedete u delo?!
Da li vas pali pomisao na ono sto se dogadja iza zakljucanih vrata kabineta?
Da li ste sebe uhvatili kako na predavanjima balite na profu/profanku i kako vam odjednom bas taj predmet postaje extremno interesantan?!
Ne, nista od toga...
Naprotiv, veoma mi je odbojna i krajnje nemoralna vec i sama pomisao na takve aktivnosti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top