Sex bez ljubavi i ljubav bez sex-a?

Ej sad, ako neces da smaras onda se mani pitanja.

Definisi "vrhunski" pa da se diskutuje na temu.
Džaba... slab sam u iskazivanju osećanja i definisanju takvih stvari, ako može uopšte da se podvuče crta jer još uvek nisam za penziju ;)
Vidim ja ovde sve sami vrhunski ebaci i ebacice:mrgreen:

Naplaćujete li vi svoj rad i trud uopšte:mrgreen:?

Pa zar ima na forumu ko to ne radi vrhunski i sa stilom? :mrgreen:
 
evo ja sam vec 3 godine u vezi bez neke ljubavi koja skida zvezde....i sasvim mi je fino dok god se oboje pridrzavamo dogovora.....to se zove sexualno drugarstvo ako nisi znala.....:D

Reci im, reci!

:) pa eto, moguce je.....naj bolji sam imala sa covekom, i imam ga i sada, za kojim ne umirem od ljubavi...ni ja nisam verovala da je to moguce, ali jeste....bar kod mene.....


Sto me nisi pitala? :per:
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?

sve se moze.....ako ja hocu dete,a necu muza uz dete,mogu da se prilagodim...zasto moram nekoga da volim i budem iz ljubavi ako zelim decu..nije fer mozda prema deci...ali uz adekvatan "dogovor"sve se moze
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?

Ne zelis sa svima da imas decu, tako da ti ne treba ljubav koja ce vas spajati dok potomci ne stasaju.Naravno da je moguc sex bez ljubavi,i to dobar sex jer vas povezuje cista strast.
 
Sex bez ljubavi je cisto lucenje telesnih tecnosti, i to je ok, za one kojima je to dovoljno. A i nije ni skupo u danasnje vreme.

Ljubav bez sexa je opet ok, na neki svoj nacin, ali samo do neke granice.
Ja bih ipak imao potrebu da sa tom devojkom podelim to sto osecam prema njoj na nekom drugom nivou. I to se ne bi zvao sex, vec drugacije...
Najveci je problem kada ste retko, ili veoma retko u situaciji da vidjate osobu koju volite. Tada nema ni fizickog odnosa a i da bi se odrzala ljubav mora se truditi dosta, a to nije svako u stanju. Posebno zene nisu.
 

Back
Top