Sex bez ljubavi i ljubav bez sex-a?

Cudo je sto su zene sebi uvrtele u glavu, jerbo nema sta da im spadne, da su nenadye8ive u sexu... :dash:

a,pa ima,kako nema? zelja moze vrlo lako da se ugasi,a kad to spadne,onda je sve spalo...a sta to vama spada sa glave ? kruna ? ;)

zanimljivo mi je da ponekad pricate kao devojcice...cak,vrlo cesto....:P

al fore sa navlacenjem na takmicenje i to....ko je bolji,pametniji,lepsi....to je za decu...:cmok2: ae ;)
 
a,pa ima,kako nema? zelja moze vrlo lako da se ugasi,a kad to spadne,onda je sve spalo...a sta to vama spada sa glave ? kruna ? ;)

zanimljivo mi je da ponekad pricate kao devojcice...cak,vrlo cesto....:P

al fore sa navlacenjem na takmicenje i to....ko je bolji,pametniji,lepsi....to je za decu...:cmok2: ae ;)

Zanimljivo je da si ti prva spomenula takmicenje - whatever: nema sexa bez ljubavi, a tamo gde je ljubav - mora biti i brak... Sve zavisi od tacke gledista i koliko je ko otvoren, da njegovo licno iskustvo nije i pravilo.
 
Zanimljivo je da si ti prva spomenula takmicenje - whatever: nema sexa bez ljubavi, a tamo gde je ljubav - mora biti i brak... Sve zavisi od tacke gledista i koliko je ko otvoren, da njegovo licno iskustvo nije i pravilo.

hmm...de sad ode na brak....i na moranje...i na pravila.
spomenula sam,jer se to ovde ocigledno i radi.trka do u nedogled i stavovi koji kao da su pokupljeni iz jeftine stampe.


xaxaxa...ja prva pomenula? :P ti oces fajt :P
 
Sex moze biti jaaaako dobar i bez ljubavi, ali bitno je da ima strasti samim tim morate imate makar neku emociju prema toj osobi..makar zaljubljenost. Ako te neko kao licnost uzbudjuje Ii privlaci jos uz to i mozda pomalo nervira - takav sex mora da bude pun varnica. A ljubav bez seksa je platonska ljubav..

Evo.Ovako nekako...napokon.....
I vise sa tim pojmovima zaljubljenost,ljubav...
A platonska ljubav je...nije u vinkli.:P
 
Hm, malopre sam skrabao na temu nestanka ove nacije (po nekim matematickim proracunima) i to uglavnom zbog bele kuge, a ovde sve neki veliki je.... i to isto u zenskom rodu.Eksperti za ,valjda se kaze, koitus. Aman Seksualni nagon je nesto potpuno prirodno kod svake zdrave jedinke, to je potreba kao i hrana, pice a boga mi i ljubav. Dakle i jedno i drugo su nasusne potrebe ljudske. A sada pricati o tome da li moze i jedno bez drugog, pa mislim ok-moze. Citao sam da su i neki nesrecnici ziveli i bez pitke vode neko vreme posle brodoloma, ali to se nikako nece ustanoviti kao standard i nesto normalno i opste prihvaceno.
Znaci ako me neko pita glasam za sex+ljubav=ono pravo!
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?

ma sve moze s obzirom da je XXI vek imas i sex iz mrznje i ljubav bez ikakvog kontakta

nego da ne idemo u krajnosti...
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?

:cmok:
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?
Seks bez ljubavi može, i to je čest slučaj, ali ljubav bez seksa teško...
 
Prirodan odnos muškarca i žene podrazumjeva jedno i drugo zajedno...svrha sex-a je stvaranje potomaka, a svrha ljubavi da održi majku i oca na okupu dok podignu (ljudsko mladunče) djecu.....Pa da li onda može postojati jedno bez drugoga......i šta mislite o jednom i o drugom sa vaše tačke gledišta.......Bez dugoročnog cilja i svrhe ispada da ne može....?

Uff sto bih ovde imala da filozofiram al necu nego ukratko :)

Svrha seksa stvaranje potomaka,...zanimljivo :lol:

A svrha ljubavi da odrzi majku i oca dok podizu decu ... :think:...naravno ali meni je na prvom mestu ljubav jer bez nje ne mogu da rodim :)

Da li moze seks bez ljubavi -naravno da moze ..mnogi su u srecnom braku bez ljubavi :lol:
Ljubav bez seksa -:think:...pojma nemam ima nas svakojakih :lol:
 

Back
Top